Přehled

Ticker REN
Cena 0,369726 USD
Tržní kapitalizace / tržní hodnocení 325 786 963 USD / # 51
Stále vysoká 0,595017 USD
stále nízká 0,01548000 USD
Cirkulační napájení 881 153 018/1 000 000 000
Typ tokenu ERC-20
Celková hodnota uzamčena (TVL)  347 309 762 USD
webová stránka https://renproject.io/

Pozadí

Projekt Ren, formálně zahájený v roce 2017, je jedním z prvních projektů DeFi. Formálně se tomu však říkalo republikový protokol. Projekt řeší soukromí, zabezpečení a interoperabilitu v OTC. Podle zakladatelů bude interoperabilita, soukromí a zabezpečený protokol decentralizovat OTC.

V důsledku toho je společnost Ren, kterou založili Taiyang Zhang a Loong Wang, reakcí na nedostatečnou podporu obchodování s kryptoměnou přes přepážku (OTC). Umožňuje investorům i obchodníkům obchodovat na trhu bez jeho narušení.

Co je Ren Project?

Pro snazší pochopení Ren umožňuje kryptoměnový přenos mezi blockchainy snadný, transparentní a bezpečný v soukromém modelu.

Jednoduše řečeno, jedná se o zabezpečenou síť virtuálních počítačů, RenVM, která zajišťuje interoperabilitu pro decentralizované aplikace, čímž umožňuje půjčky, výměny, kolateralizace napříč řetězci & více.

Jak funguje Ren Project?

Ren je postaven na decentralizovaném virtuálním stroji replikovaném na tisíce strojů: RenVM.

Čtyři hlavní pilíře, které tvoří RenVM (níže) umožňují jedno z mála praktických řešení soukromí a interoperability, které lze škálovat, a je jediným řešením, které umožňuje soukromé výpočty na více vstupech a na více stranách.

Ren využívá RenVM k umožnění decentralizovaných a nedůvěryhodných temných fondů. Než půjdeme dále k tomu, jak Ren pracuje, tmavé bazény odkazují na OTC trhy, které umožňují investorům anonymně nakupovat velké objemy aktiv. Mohly by to být starší trhy nebo kryptoměny. 

Při anonymním nákupu však dochází k nedostatku důvěry a zabezpečení majetku. Proto je potřeba důvěryhodného, ​​decentralizovaného a zabezpečeného protokolu s názvem RenVM. 

Podobně jako blockchain, RenVM. Je decentralizovaný, umožňuje uživatelům spouštět uzly a řídí virtuální stroj. Na rozdíl od staršího systému můžete skripty spouštět offline s vysokou mírou jistoty.

Ren Virtual Machine (RenVM) pomocí sítě „Darknodes„Které poskytují potřebnou výpočetní sílu k identifikaci a zpracování příkazů kryptoměny napříč řetězci.

Důvěryhodná křížová kryptoměna na RenVM se provádí pomocí komplikovaného algoritmu zvaného „Schéma sdílení Shamir Secret“, Což rozbíjí objednávky. Na rozdíl od konvenčních OTC jsou fragmentované objednávky takové, že Darknodes neznají částku ani cíl kryptoměny, která má být provedena. Tím je umožněno soukromí. 

Jak funguje RenVM?

Jako protokol Ethereum provádí RenVM transakce napříč řetězci pomocí tokenu ERC-20 jako nástroje a ekvivalentu podkladových aktiv. Token vyhovující ERC-20 vám současně umožňuje přesouvat nebo vyměňovat podpůrná aktiva jako Bitcoin, ZCash, Bitcoin Cash atd. Na blockchainu Ethereum.

Token Ren, REN, umožňuje uživatelům provádět následující;

 • Motivuje operátory uzlů k párování objednávek.
 • Plaťte dluhopisy Registrátorovi, což umožňuje obchodníkům a uzlům účastnit se REN Dark Pool.

Co je koncept projektu Ren?

Projekt Ren je ideálním řešením pro důvěryhodné, zabezpečené, decentralizované a anonymní OTC transakce. To znamená, že využívá několik technologií, jako je RenVM, mezi vydry k vytvoření robustního a udržitelného temného bazénu. Jeho hesla jsou soukromé, otevřený protokol a interoperabilní transakce mezi blockchainem.  

To, co Ren Project udělal jinak?

Ren je složitá platforma s několika případy použití, ale nakonec je navržena tak, aby překonala překážky vstupu a investic do projektů DeFi.

Jako zásuvný modul umožňuje projektům DeFi přinést do svých nabídek zahraniční aktiva kryptoměny, jako jsou bitcoiny (BTC) a Zcash (ZEC). Obecněji řečeno, uživatelé mohou v podstatě vyměnit jakýkoli token mezi libovolnými dvěma blockchainy bez středních kroků, jako je použití takzvaných „zabalených“ verzí tokenů, například Wrapped Bitcoin (WBTC) a Wrapped Ethereum (WETH).

RenVM je síť virtuálních počítačů tvořících virtuální stroj. Stroje napájející síť, která tvoří RenVM, se nazývají Darknodes.

Ren si účtuje různé poplatky za interní operace, ale většina nechodí k přímé ziskovosti, místo aby byla vyplácena horníkům. Jako token ERC-20 přitahuje REN také různé poplatky za plyn pro energetické transakce.

Podporované blockchainy a aktiva?

Díky úspěchu projektu Ren podporuje několik aktiv a projektů. Většina z nich je zastřešena zvaným deštníkem; Ren Alliance.

Ren Alliance je iniciativa zaměřená na užitečnost majetku, bezpečnost protokolu a vývoj. Současně členské platformy nebo aktiva zahrnují mimo jiné Aave, Airswap, Bit Team, Curve Fiance, Matic network, Futureswap, Portal.Network, Labrys, Formatic, Blockpool. Je však třeba poznamenat, že členská aliance představuje podpůrná aktiva a projekty.

Dominance a dynamika trhu?

V době psaní tohoto článku má tržní kapitalizaci 250 841 730 USD, objem: 60 666 663 USD, cirkulující dodávku: 885 405 088 a celkovou dodávku 1 B REN. a celková uzamčená hodnota je 345 milionů USD.

RenZdroj: defipulse.com

Partnerství a výsledky

Vzhledem k tomu, že byla dříve zahájena jako republikový protokol, chlubí se Ren několika partnerstvími. Zahrnují mimo jiné následující;  

 • Protokol AZTEC, protokol ochrany soukromí s nulovými znalostmi a standardní partneři vypořádání směnných transakcí Ren pro usnadnění soukromých zůstatků, převodů a obchodů.
 • Wyre, blockchain FX společnost, která provozuje globálního partnera pro platební infrastrukturu Ren pro KYC. Rovněž pomáhají při vstupu OTC obchodníků do společnosti RenEx a zajišťují likviditu společnosti RenEx.
 • TrueUSD, stablecoin vyhovující předpisům přináší do RenEXu stabilnícoin vyhovující předpisům
 • BitGo (služba bitcoinové peněženky s více podpisy)
 • Kyber Network (okamžité a bezproblémové transakce mezi platformami)

Podrobnosti o ICO

Projekt Ren odstartoval 2. kolo prodejů ICO 22. února 2018. Získali 34 milionů $ na financování. Během prodeje mají mnoho významných investorů, včetně; Polychain FBG Capital, Hyperchain Capital, Infinite capital, Houbi Capital, Limitless Crypto Investment, Signum Capital, Aenigma Capital, Synapse Capital, BlockVC, and ZhenFund.

republikový protokol icoZdroj: icodrops.com

Řešení a zabijácké funkce.

Přidáním soukromé vrstvy likvidity RenVM se hodnota může pohybovat mezi blockchainy s nulovou znalostí v úplném soukromí. Podporuje tedy plug-and-play, nezávislé dark pooly. Současně je Ren protokolem více řešení. Mezi další řešení patří;

 • Inter-blockchainová likvidita pro DApps.
 • Umožňuje převod jakéhokoli tokenu mezi jakýmkoli blockchainem.
 • Získejte přístup k tokenům z jakéhokoli blockchainu pomocí svých stávajících inteligentních kontraktů, aniž byste se museli starat o zabalení nebo rozbalení tokenů.
 • Infrastruktura pro připojení nepřipojeného.
 • Pomocí nástroje RenVM můžete rozšířit možnosti stávajících dApps nebo vytvořit zcela nové obchodní případy v decentralizovaném světě.
 • Umožňuje integraci aktiv napříč řetězci do stávajících DEX, jako jsou Bitcoin a Zcash.
 • Vzhledem k tomu, že jde o open-source a nevlastní, neexistuje žádné riziko protistrany.
 • Umožňuje multi-kolaterální půjčky, nevázané chytré smlouvy pro aktiva napříč řetězci.

Výhody a nevýhody projektu Ren

Podobně jako každý jiný inovativní projekt má Ren výhody i nevýhody. Hlavní klady spočívají v tom, že má menší šanci na okamžitý útok na půjčku, zkušený tým a silné partnerské úrovně. Na druhou stranu by swapovací blockchain mohl představovat riziko zvané složení rizika.

Bezpečnostní

Chytré smlouvy, audity ukazují, že protokol Ren je bezpečný. Provozují však částečně decentralizovaná OTC řešení. Tím, že jsou částečně decentralizovaní, mají tendenci budovat plně funkční decentralizovaný protokol, než umožní uživatelům finanční prostředky na peněženkách.

Na rozdíl od jiných protokolů DeFi založených na Oracle je Ren bez Oracle. Díky tomu je protokol imunní vůči chybám Oracle. Mohla by však existovat kombinovaná rizika. Sloučená rizika hovoří o riziku aktiva, řekněme bitcoinový blockchain v protokolu Ren. To znamená, že uživatel při výměně bitcoinů riskuje bitcoinové blockchainové výzvy.

Metriky distribuce tokenů (Tokonomics)

Token Ren, nazývaný REN, má fixní zásobovací limit 1 miliardy (1 000 000 000) tokenů. Je to token vyhovující ERC-20 prodávaný během prodeje tokenů. Během dvou kol ICO bylo 60,2% tokenů prodáno investorům. Ren provedl v roce 2018 předprodej a veřejný prodej tokenů, během nichž bylo investorům prodáno celkem 60,2% nabídky.

Po úspěšných kolech má rezervní fond 19,9% z celkové nabídky. Na druhé straně bylo 9,9% fondu interně přiděleno poradcům, týmu a jeho zakladatelům. Týmové tokeny však přicházely s dvouletým obdobím blokování, s šestiměsíčním blokováním pro přidělování poradců.

10% nabídky REN je také specificky určeno pro partnerství, rozvoj a další související činnosti.

Proces obslužného programu tokenů je níže:

Nástroj Ren Token

Profil týmu?

Ren byl zejména založen Taiyang Zhang jako Republic Protocol v roce 2017. Zhang má již zkušenosti v oblasti kryptoměny a spoluzaložil krypto-hedgeový fond Virgil Capital. Dalším členem frontového týmu je Loong Wang, který byl vedoucím vývojářem softwaru v Neucode a v současné době CTO protokolu Ren. 

ren projektový tým

Přijetí komunitou?

Projekt Ren získal působivou podporu od krypto komunity. Zabývají se sledováním 24,9 tis., 1,8 tis. A 8 188 dál Cvrlikání, Reddit, a Telegram resp.

Ve všech médiích a seznamech prodejen má projekt Ren chvályhodnou pověst, která je hodně o životaschopnosti řešení Ren.

Výpis projektu

REN je uváděn a také uveden na několika platformách. Mezi platformami jsou; Coingecko, Coinmarketcap, APNews, Coinbase, ABIT.com, Poloniex, Houbi Global, Binance, AEX, Uniswap, Shushwap, OkEx atd.

Na Coinmarketcap je to 57 a na Coingecku 58. A k dispozici na následujících burzách: 

Binance, Coinbase pro, OKEx, Huobi, MXC, Gemini, Uniswap, Sushiswap, Balance a další.

Konkurent?

Projekt Ren má několik konkurentů. Zdá se však, že neexistuje žádný přímý konkurent, který nabízí všechna jejich řešení, včetně likvidity, interoperability, soukromí atd., Proto se naučíte konkurenta Ren, pokud jde o konkrétní řešení.

Interoperabilními konkurenty Ren jsou Cosmos (ATOM), Polkadot (DOT), Aion (AION) a RootStock (RSK)

Bitcoinové tokeny a mosty konkurenty jsou Synthetix, Keep, pTokens a TokenIon

** Průměrné hodnocení 7,6 / 10

Hodnocení projektu Ren

Poznámka pro investory

Z životaschopnosti týmu, správy, technologie a partnerství je známkou toho, že Ren má dobrou budoucnost. Je však ponecháno na týmu, aby vyhověl potřebám interoperability a rostoucím bezpečnostním problémům spojeným s protokoly DeFi.

Časté dotazy:

Je REN auditováno?

Ano  

Je to open-source a nevazební?

Ano.

Je to decentralizované??

Má v úmyslu dosáhnout decentralizace, ale zatím ne.

Je projekt auditován od renomovaných bezpečnostních auditorů?

Audit Ren smart contract v říjnu 2018 provádí: ChainSecurity

Byla smlouva ověřena na Etherescanu?

Ano, je to ověřitelné.

Co je Ren registrovaný a založený?

Singapur

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me