Vzájemná recenze Nexus – decentralizovaný pojistný produkt založený na kryptoměně

Přehled

Ticker NXM
Cena 37,1 USD
Tržní kapitalizace / tržní hodnocení 246 077 431 USD / # 54
Stále vysoká 75,73 USD
stále nízká 6,96 USD
Cirkulační napájení 7 520 846/7 520 846
Typ tokenu ERC-20
Celková hodnota uzamčena 69 589 587 $
webová stránka https://nexusmutual.io

Nexus mutual je pojistný produkt založený na kryptoměně, který svým uživatelům nabízí ochranu před zranitelnostmi inteligentních smluv. Poskytuje investorům Defi ochranu pro konkrétní aktivity v krypto ekosystému. Můžete to označit jako pojištění, ale kvůli právním důsledkům to tým nesmí nazývat.

Mezitím se liší od našich základních znalostí tradičního financování. Ačkoli tradiční pojišťovací společnosti poskytují základní služby, stejně jako banky stimulují zisky. Někdy mohou upřednostnit svůj zisk před potřebami klientů. 

Ve všech našich každodenních životech potřebujeme pojištění. Můžeme jej však vylepšit, aby lépe sloužil klientům, a nikoli velkým korporacím. Nexus Mutual má před sebou dlouhou cestu, než může narušit status quo, ale v současné době nám pomáhá reimagovat současný výskyt. 

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli přezkoumat projekt založený na blockchainu Nexus Mutual, abychom prozkoumali jeho potenciál a budoucí možnosti.

Každý z těchto modelů pojištění má své klady a zápory, Nexus Mutual zahrnuje ty nejlepší vlastnosti obou. Projekt Nexus Mutual je stále mladý, a proto je jeho aplikace omezená. Aplikace však stojí za naši pozornost. Musíte pochopit, že vás Nexus nechrání před zemětřesením, autonehodami nebo poškozením. Místo toho se zaměřuje výhradně na případ použití pouze pro kryptoměny; Chytré selhání smlouvy. 

Veteráni a nováčci v kryprostoru chápou, že ekosystém je plný zranitelností. Četli jste o hacknutí burz, o chybném fungování peněženek tokenů nebo o chybách prstů. Společným problémem v současnosti, zejména v oblasti decentralizovaného financování (Defi), je slabá místa v oblasti inteligentních smluv. 

Viděli jsme, že některé chytré smlouvy, které byly auditovány významnými třetími stranami, se staly oběťmi některých složitých útoků. Ve většině případů uživatelé i zakladatelé platforem trpí ztrátou finančních prostředků. Nexus Mutual pracuje na zmírnění této konkrétní chyby zabezpečení. Své “Chytré krytí smlouvy„Poskytuje uživatelům další úroveň bezpečnosti pro takové události, jako je DAO hack z roku 2016. Existují pevné definice typu událostí, které by vyžadovaly výplatu. 

Vzájemné statistiky Nexus

a výše aktivního krytí na smlouvu je níže:

vzájemný vztah - aktivníZdroj: nexustracker.io

Uživatelé nedostanou výplatu za phishingové útoky ani za problémy vzniklé v důsledku přetížení sítě. Rovněž nejsou zahrnuty věštci, horníci a další subjekty mimo inteligentní smlouvu. Proto je vždy důležité zkontrolovat podmínky typu krytí, které chcete zakoupit.  

Jak funguje vzájemné pojištění Nexus?

Jednoduše řečeno, Nexus Mutual umožňuje členům své komunity koupit Cover proti konkrétnímu riziku smart kontraktu. To je lákavý návrh, ale jak tento úkol plní? Jdi jejich webová stránka a na domovské stránce klikněte na „koupit obal“. Vy určíte konkrétní protokol, pro který chcete Cover. Zahrnuje všechny hlavní protokoly Defi z Výměna 1 palce, yEan Finance, Opyn, a mnoho dalších. 

Jakmile tuto fázi dokončíte, vyberte požadovanou míru krytí a dobu. Po dokončení tohoto kroku, pokud nejste stávajícím členem, budete požádáni o připojení k Mutual. Než se stanete členem Nexus Mutual, budete povinni zaplatit 0,002ETH a dokončení standardních procesů KYC / AML. 


Být členem také znamená, že jste Vzájemný token Nexus (NXM) držák. Všichni členové jsou zodpovědní za rozhodování o návrzích správy, reklamacích a všech hodnoceních rizik. Členové musí posoudit úroveň rizika spojenou s každou inteligentní smlouvou. V případě zneužití budou členové hlasovat, aby rozhodli, zda je nárok oprávněný, a proto vyžaduje výplatu. 

Členové Nexus Mutual mohou také vkládat své tokeny s určitými chytrými smlouvami úměrně tomu, jak bezpečně si členové myslí, že je chytrý kontrakt. Čím více tokenu NXM vsazeno na konkrétní inteligentní smlouvu, tím levnější je pro ostatní členy koupit pokrytí. Teoreticky to znamená, že členové komunity Nexus vystavili skutečné peníze riziku, aby mohli říci, že konkrétní smart je nízké riziko. 

celková složená částkaCelková složená částka

Například pokud vsadíte svůj token NXM do vysoce rizikové inteligentní smlouvy, riskujete ztrátu části této sázky, pokud je tato inteligentní smlouva napadena a na tento hack je uplatněn nárok.

Podle Kayleigh Petrie, ředitel komunitní angažovanosti společnosti Nexus Mutual;

Kdokoli, kdo dokáže určit, která smlouva je méně riskantní, než ostatní členové získají odměny za svůj první signál. 

Jakmile je nárok zahájen, držitelé NXM budou požádáni, aby hlasovali o tom, zda je nárok (hacknutí chytré smlouvy) legitimní. Hlasování v souladu s širším konsensem vydělá držiteli více tokenu NXM, zatímco hlasování proti konsensu uzamkne token voliče na určité období. Každý uživatel, který se pokusí splnit nároky, které nespadají do definice pokrytí, může mít své tokeny zničené. 

Případy použití & Členství v Nexus Mutual

Tady jsou různé způsoby, jak se můžete účastnit platformy Nexus Mutual.

 1.   Nákup inteligentního krytí smlouvy

Prvním produktem Nexus Mutual je Smart Contract Cover, který pokrývá „nezamýšlené použití kódu“. 

Každý člen, který si zakoupí Smart Cover Cover, si zvolí pevnou částku známou jako částka krytí. Částka krytí bude vyplacena, pokud proces posouzení reklamací žádost schválí. Z toho vyplývá, že výplata by se nemusela nutně rovnat ztrátám, které vznikly hacknutí chytré smlouvy. Existují kroky, které musíte podniknout, abyste si koupili obal jako první uživatel platformy Nexus. 

 • Na palubní desce vyberete možnost „Koupit obal“
 • Zadejte adresu inteligentní smlouvy, pro kterou chcete zakoupit kryt
 • Jako pevnou částku krytí zadejte částku v Dai (USD) nebo Ether, kterou chcete.
 • Zadejte dobu, po kterou má trvat pokrytí

Jakmile to všechno uděláte, vygeneruje se nabídka a obal můžete zakoupit, pokud máte dostatečnou kapacitu za krycí cenu. V tuto chvíli budete požádáni, abyste se stali členem Nexus Mutual, pokud nejste členem. 

Výhody nákupu inteligentního krytí smlouvy

Nákup krytí je hlavní činností prováděnou členy Nexus Mutual. Lidé se připojují ke komunitě, aby zajistili krytí běžných rizik. Jakmile je kryt zakoupen, členské příspěvky plynou do kapitálového fondu a zlepšuje pozici vzájemného. Cena krytí vytváří dlouhodobý přebytek, který je společně sdílen mezi členskou základnou.

 • Reklamace

Držitel obálky může uplatnit nárok v době krytí nebo do 35 dnů po době krytí. Pevná částka krytí ukazuje, že posouzení škod je jednoduché „ano“ nebo „ne“ a nezohledňuje výši škody, která byla způsobena. K podání reklamace musí držitel obálky vsadit 5% tokenů NXM uzamčených v době nákupu obálky.

Pokud je při nákupu obálky uzamčeno 10% tokenů NXM, může držitel obálky podat žádost o posouzení dvakrát. Tato „cena“ je pobídkou ke zmírnění podvodných nároků. Jakmile je reklamace úspěšná, sázka se vrátí uživateli. Pokud bude nárok zamítnut, sázka propadne. 

I když z krátkodobého hlediska nemají ostatní členové prospěch z jediné úspěšné žádosti, z dlouhodobého hlediska je to v zájmu členské základny pro vzájemné vyplácení oprávněných nároků. Bez takového výskytu bude důvěra v systém narušena. Proto bude pro nové zákazníky nebo poskytovatele kapitálu účast v budoucnosti obtížná.  

 • Posouzení reklamací

Nexus Mutual neschvaluje ani neodmítá pohledávky jako tradiční pojišťovny. Na platformě Nexus se rozhoduje prostřednictvím procesu hlasování členů. Členové jednají jako posuzovatelé nároků hlasováním o žádostech podaných jinými členy na platformě. Tento proces hlasování členů má naprostou volnost v rozhodování o tom, zda žádost vyplatí, či nikoli, a jejich názor je konečný. Ačkoli neexistuje možnost eskalovat nárok na žádný regulační orgán, přináší to výhodu flexibility. Členové se mohou rozhodnout platit nároky podle svého výběru, což zahrnuje i pozitivní uplatnění jejich uvážení. To však může zahrnovat zaplacení nároku, který může být zamítnut podle přísných podmínek, ale existuje skutečná ztráta. 

Aby to fungovalo, musí existovat pobídka pro lidi, aby hlasovali o pohledávkách, a také silná demotivace ke zmírnění podvodných aktivit. Za tímto účelem je cena udělena těm hodnotitelům, kteří hlasují s výsledkem konsensu a potrestají lidi hlasující proti. 

Nyní je čas na vyhodnocení!!!

 • Koncepce projektu & Podkladová technologie

Nexus Mutual si klade za cíl revoluci v pojišťovacím průmyslu přechodem moci pro korporace zpět k lidem. Členem se může stát kdokoli a účastnit se, protože Mutual je plně vlastněn členy komunity Nexus Mutual. Členové přispívají etherem (ETH) do fondu výměnou za nativní token Nexus (NXM). Nexus Mutual nasazuje složité inteligentní smluvní systémy na internetu Ethereum Mainnet

 • Celková uzamčená částka, dominance na trhu a dynamika

Nexus Mutual se stal nejnovějším projektem založeným na Ethereu, který překonal Lightning Network o celkový uzamčený objem. V době psaní tohoto příspěvku společnost Nexus Mutual zamkla aktiva v hodnotě minimálně 9,6 milionu dolarů, zatímco Lightning Network zamkla 9,5 milionu dolarů.

vzájemná vzájemná celková uzamčená hodnotaZdroj: Defipulse.com

Projekt dominuje průmyslu a v aktivním pokrytí přesáhl 74 milionů $. V současné době Nexus Mutual pokrývá částku 206 763 ETH; což je přibližně 1% z celkového trhu Defi. 

 • Právní ověření společnosti

Nexus Mutual je založena jako společnost s ručením omezeným ve Velké Británii a byla schválena úřadem Financial Conduct Authority (Bank of England), aby ve svém názvu použil chráněné slovo „vzájemný“. Jako člen této komunity se každý uživatel stává částečným vlastníkem vzájemných práv s členskými právy představovanými tokeny NXM.

 • Bezpečnost 

Nexus Mutual je ve spolupráci s Somish Blockchain Labs jako partner pro bezpečnostní audit. Toto partnerství umožňuje potenciálním distribuovaným zařízením Nexus nechat si zkontrolovat inteligentní smlouvy u Somish Blockchain Labs. Zpráva o auditu je k dispozici tady

Inteligentní smlouva je ověřena na Etherscan. Schválení anglickou bankou a jeho ověření na Etherscanu je dostatečným důkazem, že projekt není podvod a pro členy je bezpečný. 

 • Bílý papír

Nexus Mutual má podrobný technický dokument. Můžeš si to přečíst tady.

 • Profil týmu

Vzájemný tým NexuxVzájemný tým Nexus

Hugh KarpSpolečnost je založena Hughem Karpem, pojišťovacím profesionálem a nadšencem Blockchainu od roku 2011.

Roxana Danila – Roxana Danila je CTO a má více než pětileté zkušenosti s vedením a vývojem softwarových produktů.

Mezi členy správní rady patří Nikita Arora, Reinis Melbardis, Graeme Thurgood a Nick Munoz-McDonald, Kayleigh Petrie je ředitelem komunikace a angažmá. Více než 22 let zkušeností v oblasti finančních služeb, Steve Barker; zakladatel a generální ředitel společnosti SwapForex slouží jako projektový poradce. Evan Van Ness, zakladatel WeekInEthereum.com, je také poradcem. 

 • ExchangeListing

Nativní token (NXM) se nakupuje prostřednictvím jejich oficiální webové stránky. Dále jeho zabalená verze je uveden na burzách jako Binance, Huobi, Uniswap, poloniex atd. 

 • Konkurence 

Žádná známá konkurence 

 • Přijetí komunitou 

Tým stojící za Nexus Mutual má velmi bohatou komunitu a sledovanost po celé medaili. Mezi jejich stoupence v sociálních médiích patří; 

Cvrlikání -13,4 tis,

Telegram – 2105 členů,

Svár – 5 864 členů

a tak dále. 

Pro a proti

Významnou výhodou tohoto projektu je ochrana lidí před zranitelností inteligentních smluv a členové mají zisky.

Projekt má však nevýhodu. Přísné pokyny pro členy k přístupu k nárokům mohou zabránit někomu se skutečnou ztrátou v přístupu k nároku. 

** Průměrné hodnocení: 8/10

Vzájemné hodnocení Nexus

Náš názor na projekt

Vzájemné pojištění Nexus má potenciál způsobit revoluci v prostoru Defi pojištěním proti rizikům spojeným s inteligentními smlouvami. I když proti plnému toku pojištění Nexus Mutual existuje několik překážek, budoucnost je nepochybně světlá. 

 Často kladené otázky (FAQ)

 • Je auditován vzájemný vztah Nexus?

Zakladatelé provedli rozsáhlé interní testování a externí audity, aby zajistili, že v chytré smlouvě Nexus nebude možné mít chybu. 

 • Je Nexus decentralizovaný? 

Podle týmu není platforma decentralizovaná pro nejlepší zájem uživatelů, zejména jako startup. Měli však plán, jak se časem decentralizovat. 

 • Potřebujete si koupit NXM, abyste si mohli koupit obal?

Ne, ke koupi obalu můžete použít ETH, DIA. Systém je navržen tak, aby automaticky převáděl DIA nebo ETH pro NXM, aby umožňoval nákupy obalů. 

 • Jak ocenit inteligentní krytí smlouvy?

Cena inteligentního krytí kontraktu je ovlivněna množstvím NXM vsazeným hodnotiteli rizik proti konkrétní smlouvě.

 • Existuje událost generování tokenů? 

Neexistuje žádná událost generování tokenů. 

 • Jak zakoupit inteligentní krytí smlouvy?

Nákup krytu je stejně jednoduchý jako připojení peněženky MetalMask na uživatelském rozhraní Nexus Mutual https://nexusmutual.io.

Máme tým robustních profesionálů, kteří hodnotí Projekty DeFi zcela nezaujatým způsobem.

Chcete, aby vaše ICO bylo přezkoumáno společností Coingape? Dej nám vědět

Pozor: Coingape zveřejňuje recenze projektu pouze pro informační účely. Není to výzva k investování. Při přijímání investičních rozhodnutí proveďte individuální posouzení a konzultujte s poradcem.

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map