Bitcoinová peněženka, která vám umožňuje okamžitě odesílat a přijímat bitcoiny na blockchainu. To vše při zachování úplné kontroly nad vaším seedem a soukromými klíči

Digitální kryptoměny zaznamenaly v poměrně krátké době velký růst. Bitcoin, konkrétně, je jednou z těch kryptoměn, které zaznamenaly působivou akci od svého založení v roce 2009. Bitcoin má za sebou poměrně volatilní historii obchodování, což z něj činí jednu z nejpopulárnějších a nejobchodovanějších kryptoměn. Je také široce přijímán jako způsob platby mnoha společnostmi, které prodávají své služby a produkty online. 

Dnes můžete bitcoiny pohodlně nakupovat a prodávat online vytvořením peněženky s firmou, které důvěřujete. Jedna taková firma je Bitamp– bitcoinová peněženka s otevřeným zdrojovým kódem, která vám umožní bezpečně odesílat a přijímat bitcoiny ve vaší peněžence. V době, kdy je kybernetická krádež ohromně vysoká, musíte mít jistotu své bezpečnosti při podnikání jakéhokoli druhu přes internet. Pokud hledáte webovou stránku, na které můžete odesílat nebo přijímat bitcoiny z kterékoli části světa, Bitamp je ideální volbou. 

Zabezpečení vaší bezpečnosti a soukromí

Mít důvěryhodnou a spolehlivou platformu, která lidem umožňuje bezpečně a pohodlně spravovat jejich kryptoměny, je nesmírně důležité. Bitamp si klade za cíl být přesně tím a ještě mnohem více. Pokud čtete o Bitampu poprvé, pravděpodobně vás zajímá, co to je. Jedná se o otevřený a snadno použitelný bitcoinový peněženka, který umožňuje uživatelům bezpečně ukládat a provádět transakce kryptoměny pomocí jakéhokoli zařízení.

Tato peněženka na straně klienta, která je k dispozici jako webová peněženka, zajišťuje, že máte úplnou kontrolu nad svými prostředky, ochranou soukromí a soukromými klíči. Jako peněženka s otevřeným zdrojovým kódem můžete snadno ověřit tvrzení, která společnost Bitamp uplatňuje ohledně vaší bezpečnosti a soukromí. Ještě lepší je, že Bitamp je zdarma a jeho vývoj je financován z darů. Produkt funguje na základě licence Massachusetts Institute of Technology (MIT).

Vzhledem k neustálému nárůstu spotřebitelského internetu se mnoho lidí může obávat, že při interakci s různými spotřebitelskými aplikacemi mohou být jejich informace ohroženy. Pravděpodobnost je, že nejste výjimkou. S Bitampem jsou takové starosti eliminovány, protože jak je uvedeno, máte plnou kontrolu nad svými bitcoiny. Všechny operace se provádějí lokálně ve vašem prohlížeči pomocí JavaScriptu. Kromě toho nebudou vaše soukromé klíče a semena nikdy sdílena, uložena nebo dokonce uložena. Tím se bezpochyby ujistíte o své bezpečnosti a soukromí.

Anonymní a okamžité

Pravděpodobně si nepamatujete, kolikrát jste si přáli provést online transakce jako anonymní uživatel. Pokud patříte k lidem, kteří ocení anonymitu, Bitamp je pro vás! Vzhledem k tomu, že bitcoinová peněženka nevyžaduje vaše informace během registrace nebo při odesílání nebo přijímání bitcoinů, můžete zachovat anonymitu. Kromě toho se vaše klíče, IP adresa a údaje o prohlížeči nikdy nikdy neukládají, což umožňuje transakci jako anonymní uživatel.

Proces odesílání nebo přijímání bitcoinů pomocí Bitampu je okamžitý. Proto, i když naléhavě potřebujete zaplatit za službu nebo produkt pomocí bitcoinů, můžete tak učinit pohodlně pomocí svého prohlížeče. Co kdybyste mohli posílat nebo přijímat bitcoiny z kterékoli části světa kdykoli a kdykoli? To je přesně to, co Bitamp přináší, že můžete posílat nebo přijímat kryptoměnu globálně bez omezení.

Vytvoření účtu Bitamp

Proces je snadný a vytvoření peněženky vám zabere méně než 10 sekund. Nejprve se musíte ujistit, že jste na jejich oficiálních webových stránkách. Vpravo nahoře uvidíte záložku „Vytvořit účet“. Klikněte na ni. Bude vygenerováno 12slovné semeno. Chcete-li pokračovat v přihlášení, musíte toto semeno přepsat nebo zkopírovat na prázdné místo napsané „potvrzení semene“, abyste se dostali ke svému účtu. Ujistěte se, že jste toto semeno někde uložili, protože budete potřebovat pokaždé, když se budete chtít přihlásit ke svému účtu. 

Vzhledem k tomu, že peněženka neukládá vaše přihlašovací údaje, neexistuje způsob, jak můžete obnovit semeno, pokud si jej nepamatujete. Abyste jej neztratili, vložte jej do složky, které důvěřujete. I když to může znít jako hodně práce, je to jediný způsob, jak může Bitamp zajistit plnou kontrolu nad vaší peněženkou. Bitamp také umožňuje provozovat více účtů na jejich platformě a také přistupovat k webu prostřednictvím VPN nebo TOR. Nejdůležitější je, že můžete načíst semena z jiných peněženek, včetně Ledger, Electrum, Trezor, Exodus, Mycelium atd. Chcete-li vytvořit účet, klikněte zde.

Více než bitcoinová peněženka

Kromě rozhraní peněženky přichází Bitamp se základními primery na různá témata. Uživatelé mohou na tomto webu najít mnoho užitečných informací o bitcoinech. Například pokud se chcete seznámit s tématy, jako je hardwarové peněženky, blokovat průzkumníky, koupit bitcoin a utrácet bitcoiny, pohodlně tak učiníte kliknutím na každé téma pod nadpisem zdroje v dolní části domovské stránky nebo jednoduše kliknutím na odkazy uvedené výše.

Budete přesměrováni na stránku s komplexními informacemi. Pravděpodobně jde o jeden z nejzajímavějších zdrojů těžba bitcoinů. Je to pole, které vzbudilo zájem mnoha lidí. Pokud patříte mezi zájemce o těžbu této cenné kryptoměny nebo se jen chcete dozvědět, jak se to dělá, klikněte na téma „Bitcoin Mining“. Vše, co potřebujete vědět, je podrobně vysvětleno.

Plná kontrola nad vaší peněženkou

I když mobilních peněženek je mnoho, uživatelům může někdy chybět jednoduchost webové peněženky, která poskytuje anonymitu a bezpečnost na cestách. Bitamp je jednou z takových webových bitcoinových peněženek, která byla spuštěna, aby reagovala na tuto potřebu. Odborníci, kteří stáli za vytvořením této peněženky, odvedli vynikající práci při dodání produktu, který se snadno používá, a to i pro začátečníky. S Bitampem máte plnou kontrolu nad jejich soukromými klíči a nikdy nebudete muset během registrace poskytovat své osobní údaje. 

Díky tomu se nikdy nebudete muset starat o ztrátu svých údajů třetím stranám, které by je mohly ohrozit. Bitamp také umožňuje posílat nebo přijímat bitcoiny z kterékoli části světa bez instalace mobilní aplikace. A uděláte to na preferovaném zařízení. Pokud hledáte peněženku, kde můžete bezpečně a soukromě spravovat své bitcoiny, Bitamp je způsob, jak jít. 

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me