Jedna z nejvíce uživatelsky přívětivých, nákladově efektivních a nejobvyklejších směšovacích služeb na současném trhu..

Pokud jde o směšovače bitcoinů, BitcoinMixer.org nabízí jednu z nejvíce uživatelsky přívětivých, nákladově efektivních a nejobvyklejších služeb na současném trhu.

Bitcoin, nejstarší kryptoměna na světě, slibuje rychlý způsob přenosu hodnoty z jedné peněženky do druhé po celém světě – pseudonymně.

Vím, že většina z vás se možná ptá, proč „pseudonymní a ne anonymní“ – jak jste už možná slyšeli. Bitcoin není tak anonymní, jak se kdysi v komunitě objevovalo. V minulosti dobře propracovaný výzkum bitcoinových transakcí na konkrétních peněženkách odhalil vazby mezi transakcemi na konkrétní peněžence a peněženkou vysledovanou zpět k majiteli – což účinně ukazuje určitou mezeru v příslibu anonymity BTC.

I když je to dobré pro transparentnost blockchainu, soukromí uživatelé dávají přednost anonymizaci svých transakcí.

„Pseudonymní“ bitcoinové výzvy vysvětleny, požehnány nebo ohroženy?

Veřejný blockchain bitcoinu umožňuje komukoli sledovat transakce na konkrétní peněžence a získávat všechny podrobnosti transakcí, jak bylo vysvětleno výše. I když veřejná povaha zajišťuje odpovědnost v řetězci, neposkytuje úplnou anonymitu slíbenou ve zprávě. Mnoho uživatelů uniká z fiat a bankovních systémů do bitcoinů při hledání soukromí v síti s cílem udržet své nákupy a aktivity v peněžence mimo oči hackerů a vládních úřadů.

Tato slabost v bitcoinu zaznamenala, že se první uživatelé v hledání extrémního soukromí přepnuli na soukromější kryptoměny, jako je Monero (XMR), Dash (DASH) a Zcash (ZEC).

Díky likviditě bitcoinů a celkové dominanci na trzích je však přitažlivější pro uživatele, kteří je nutí používat měnu navzdory slabým stránkám anonymity. Tito uživatelé nyní mohou snadno převádět své BTC coiny soukromě a anonymně za malý poplatek na bitcoinových mixérech, které zakrývají BTC uživatelů a činí je „čistými a anonymními“.

Bitcoinmixer.org – anonymní odesílání / příjem bitcoinů

Jak je vidět výše, připojení k vaší bitcoinové peněžence může snadno odhalit skutečnou identitu transakce, ale míchání bitcoinů zajišťuje nejasnost transakcí. Jak přesně?

Řekněme, že máte nějaké bitcoiny na burze vyhovující KYC, proto jsou vaše údaje propojeny s účtem. Některé analýzy vaší adresy peněženky odhalí vaše informace. Vzhledem k vaší afinitě k minci se rozhodnete mince „vyčistit“ pomocí mixéru – přidáte vrstvu anonymity.

Jakmile budou mince odeslány do mixéru, budou smíchány s tisíci dalších transakcí a vaše transakce bude rozpuštěna do jednoho velkého fondu. Po smíchání fond pošle zpět celou částku BTC (minus malý poplatek) do vaší preferované (nyní nepřipojené) peněženky.

“Vezmeme mince od všech našich klientů, promícháme je a pošleme zcela nové mince do peněženky podle vašeho výběru.” – Bitcoinmixer.org webová stránka

Ve srovnání s jinými mixéry však Bitcoinmixer.org nabízí uživatelům několik možností, do kterého fondu chcete poslat své BTC coiny. Vzpomínáte si na náročnou analýzu provedenou na blockchainu za účelem odhalení skutečné identity? Pokud je tato analýza provedena, uvidí se pouze vaše transakce na adresu a mnoho různých transakcí odeslaných z této adresy. Vaše transakce a BTC jsou nyní zakryty a poskytují vám tolik potřebné soukromí ve vašich finančních záznamech.

Pozn .: Pamatujte, že držení mincí v centralizované adrese peněženky snižuje vaše šance na zachování anonymity transakcí.

Proč Bitcoinmixer.org?

 • Velké / více fondů na výběr: Jedním z nejdůležitějších aspektů směšovače bitcoinů je dostupnost více transakcí přicházejících a vystupujících z fondu, které transakce velmi zakrývají. Bitcoinmixer.org nabízí uživatelům pět adres, na které mají posílat své BTC.
 • Funkce zpoždění: Mixer také umožňuje uživatelům buď okamžitě odeslat transakci (pomocí tlačítka „Rapid“), nebo nastavit zpoždění od několika minut do hodin před dokončením transakce. Funkce zpoždění mezi dobou vkladu a výběrem také zvyšuje anonymitu transakce.
 • Vylepšené webové stránky o ochraně osobních údajů: Pro uživatele, kteří by chtěli své transakce ještě více zabezpečit, nabízí Bitcoinmixer.org webovou stránku prohlížeče Tor. Najdete jej zde>> btcmixnqyq7kljrr.onion.
 • Žádné zásady protokolů: Máte obavy, že FBI nebo jiné vládní úřady mohou klepat na dveře Bitcoinmixer.org a žádat o záznamy? Společnost používá politiku no-logs, která automaticky odstraní každý protokol transakcí za minulý týden. Chcete to rychleji? Platforma také nabízí funkci ručního mazání ihned po dokončení transakce.
 • Vynikající uživatelské funkce: Platforma také nabízí uživatelsky přívětivou platformu pro kohokoli, kdo může snadno a rychle kombinovat své bitcoiny rychle a bezpečně.

Jednoduché kroky k použití mixéru

 1. Jít do Bitcoinmixer.org domovskou stránku, spusťte nový mix

 1. Na výsledné stránce zadejte adresu přijímající peněženky (kam chcete odeslat BTC).
 2. V rozbalovací nabídce napravo od pole „adresa“ vyberte, zda chcete transakci „rychlá“ nebo „zpožděná“.

Pozn .: Funkce Zpoždění nabízí vyšší anonymitu transakce. Můžete nastavit jakékoli zpožděné období od 1 hodiny do 12 hodin.

 1. Zadejte kód Captcha a stiskněte Pokračovat.
 2. Na další stránce zkopírujte ID mixu. Tohle je velmi důležité. Před odesláním jakéhokoli BTC do Bitcoinmixeru byste si měli zkopírovat ID mixu.
 3. Zašlete BTC, které chcete smíchat, na vkladovou adresu. (Pamatujte, že nesprávné zadání adres peněženky a neplatných adres nelze vrátit zpět, před odesláním zkontrolujte adresy peněženky dvakrát.)
 4. Úspěšně jste smíchali své BTC.

Pokud odešlete rychlou transakci, BTC budou zaslány na vybranou adresu za pár minut. U zpožděných transakcí zkontrolujte své BTC na adrese vstupní peněženky po uplynutí nastaveného času.

Často kladené otázky (FAQ)

· K čemu slouží Mix ID?

Pomocí ID mixu můžete zkontrolovat stav mixu nebo jej obnovit, pokud dojde k chybě prohlížeče po odeslání vkladu. Vždy si uložte ID mixu, dokud nebude mix kompletní a neobdržíte své nové bitcoiny.

· Jaké je minimální množství BTC, které mohu smíchat?

Nejmenší množství BTC Bitcoinmixer.org, které v současné době mixér umožňuje, je 0,0002 BTC. S jakoukoli menší částkou se zachází jako s darem.

· Směšovací poplatky?

Bitcoinmixer.org účtuje poplatek za službu 0,25% plus poplatek za transakci za každou transakci a dalších 0,000001 BTC za platební adresu.

Závěr

Bitcoin byl vytvořen s cílem nabídnout lidem kontrolu nad jejich vlastními penězi a udržet tak pod kontrolou nevyvážené postupy finančních úřadů, vlád a korporací. Kromě toho je právo na finanční soukromí dalším velkým příslibem blockchainu a bitcoinoví mixeři prosazují, aby se to stalo realitou.

Jak jsme dospěli k závěru, otázky o tom, zda je míchání BTC zapnuto Bitcoinmixer.org nelegální vznikly v minulosti. Krátká odpověď na tuto otázku je ne. Pokud však smícháte nelegálně získaný BTC nebo plánujete použít smíšený BTC k nelegálním účelům, porušujete tím zákon.

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me