CyberVein Review: Decentralizovaná datová distribuční síť

Propojení dat, která řídí svět!

V moři plném blockchainových projektů zaměřených na data musí CyberVein dělat něco správného, ​​aby jeho token (CVT) přitahoval tolik pozornosti. Přesně jde o jednu z nejrychleji rostoucích mincí v roce 2020, která často získává hodnotu, zatímco podobné tokeny klesají.

V této recenzi se však nebudeme soustředit pouze na token CyberVein. Místo toho se podrobně podíváme na celý projekt CyberVein, abychom zjistili, o co jde. Ještě důležitější je prozkoumat funkce a služby, díky nimž vynikne z desítek podobných projektů.

CyberVein: Přehled

CyberVein začal jako projekt singapurské neziskové nadace s názvem CV Technology Foundation již v roce 2017. Poté se začala zajímat čínská univerzita Zhejiang a financovala projekt, aby pomohla vytvořit řešení pro správu dat v roce 2018. Univerzita založila výzkumné centrum ve spojení s CyberVein nazvanou Zhejiang University-CyberVein R.&D Center. CyberVein je blockchainový projekt zaměřený na decentralizaci ukládání dat pro veřejné i soukromé podniky. Poskytuje platformu, kde lze rychle a bezpečně volně nakupovat nebo sdílet informace.

CyberVein usiluje o to, aby data byla důvěryhodná stejným způsobem, jakým věrohodné jsou transakce provedené bitcoiny nebo jak důvěryhodné kódy udělovalo Ethereum.

Neomezené případy použití

Platforma umožňující uživatelům soukromě sdílet data není ve světě blockchainů nic nového. CyberVein však má několik docela zajímavých případů použití, které by mohly změnit způsob interakce světa s daty:

 • Neměnné databáze

Díky blockchainu mohou nyní lidé sdílet informace způsobem, který nelze změnit. CyberVein zdůrazňuje úroveň transparentnosti svého systému a upozorňuje, že informace nemůže změnit ani tým společnosti.

S ohledem na neměnnost vyniká síť jako jedno z nejlepších míst pro podniky, aby mohly obchodovat s daty transparentně. Společnost může přesně nakupovat nebo prodávat výrobky s vědomím, že neexistuje žádná šance na manipulaci.

 • Propojené databáze

Databáze na serveru CyberVein jsou vytvářeny nezávisle, přesto se snadno připojují z jedné entity k druhé. Tímto způsobem je lze snadno určit, zpeněžit a ověřit v libovolnou konkrétní dobu.

Vzájemné propojení je zásadním aspektem databázových systémů. Ale většina podniků má několik způsobů, jak bezpečně sdílet své databáze, přinejmenším ne, dokud CyberVein nepřišel s řešením.

 • Časově odolné záznamy

Data sdílená prostřednictvím CyberVein nemají datum vypršení platnosti. To znamená, že společnosti mohou platformu také použít k přístupu k předchozím stavům svých dat, když je potřebují. Naštěstí je také postaven tak, aby přístup k datům byl rychlý a snadný.

 • Prevence exploze dat

Podle odborníků má dnes většina společností tolik dat, že se s nimi nedokážou vyrovnat. Horší je, že každý den zaznamenávají více informací a předpokládá se, že se to bude dít neomezeně dlouho.

CyberVein může na základě podpory nekonečné škálovatelnosti vyřešit problém datové exploze pro analytické firmy a podniky. A protože nabízí vzduchotěsné zabezpečení a rychlý přístup, tyto společnosti se už nikdy nemusí starat o ukládání dat.

Přesněji řečeno, CyberVein pomáhá předcházet explozi dat využitím nečinných úložných prostorů pro data. Místo na disku samozřejmě pochází od nezávislých přispěvatelů, kteří mohou také sdílet část své šířky pásma a GPU.

 • Pobídkové informace

CyberVein má exkluzivní funkci, která umožňuje uživatelům a institucím sdílet údaje o tokenech CVT. Přispěvatelé dat dostávají zaplaceno za místo na disku, zatímco podniky a výzkumní pracovníci získávají obrovské objemy potřebných informací.

Technologie pohánějící CyberVein

CyberVein využívá tři technologie, aby poskytl řešení týkající se ukládání, správy a monetizace dat: DAG, blockchain a Artificial Intelligence

Definice DAG

DAG je zkratka pro Directed Acyclic Graphs. Používá se ke strukturování dat v topologické formě, ale bez omezení bitcoinu nebo problémů se škálovatelností ethereum. Chronologicky ukládá data, a proto se stává populárním v průmyslových odvětvích, která shromažďují, analyzují a ukládají obrovské objemy informací.

Knihovna CyberVein

CyberVein uplatňuje blockchain k vynucení neměnnosti a k ​​posílení bezpečnosti svého systému. Nabízí vzájemně propojené inteligentní smlouvy a transakce bez důvěry.

Podobně jako všechny plně decentralizované blockchainy používá CyberVein k udržení provozu své platformy celou síť uzlů. Tam, kde uživatelé potřebují změnit řádky nebo vytvořit potřebné sloupce, jsou jejich akce zprostředkovány blockchainem.

Umělá inteligence

Lidé a podniky si nyní více než kdy dříve uvědomují svá práva na ochranu dat. Vlády také zakročily, aby zajistily, že společnosti budou zodpovídány, kdykoli shromažďují informace od lidí.

Aby bylo zajištěno, že jsou data využívána v souladu, používá CyberVein AI, konkrétně federované učení, k:

 • Umožněte místní školení datových modelů, kde se kombinují výsledky školení datových modelů každého účastníka, a dosáhněte tak lepšího výsledku pro každého účastníka;
 • Umožněte účastníkům získat přístup k dalším souborům dat a zlepšit výsledky modelování;
 • Umožnit síti používat relevantní data, aniž by byly ohroženy problémy s ochranou osobních údajů a zabezpečením dat;

Společnosti běžně kombinují své databáze do jedné velké databáze a poté mohou data používat k trénování modelů AI.

Tento proces je namáhavý, časově náročný a právně náročný. Díky federálnímu učení CyberVein nemusí datové společnosti odhalit své cenné databáze. Místo toho mohou efektivně trénovat modely pomocí označeného maticového systému.

Odvětví, která mohou profitovat z CyberVein

Případy použití CyberVein se samozřejmě vztahují na mnoho podniků a institucí.

 • Řízení dodavatelského řetězce

Pomocí řešení společnosti CyberVein mohou účastníci dodavatelského řetězce mít kredity rozložené na ně, kde hlavní společnost nebo banky mohou pomoci financovat dodavatele. Decentralizací procesu nejen šetří čas všem stranám, ale také zvyšují efektivitu.

 • Lékařský

V mnoha nemocnicích jejich data často s nikým nesdílí, což brání procesu dosahování lepších diagnostických nebo léčebných plánů. Získávání dat a proces strukturování dat je nákladné a časově náročné. K vyřešení tohoto problému společnost CyberVein navrhuje využití své federální technologie učení k dobrému využití dat z různých nemocnic bez ohrožení ochrany osobních údajů.

 • Výzkum

Výzkumné instituce opět vyžadují pro své výzkumy velké množství dat. Získávání těchto údajů je často nepřístupné nebo nákladné, což omezovalo rychlost výzkumných procesů. Řešení CyberVein umožňuje výzkumným institucím využívat více zdrojů dat a souborů dat a vylepšuje proces výzkumu pomocí výsledků modelů z federovaného učení. To velmi pomůže vývojům, jako je vývoj léčiv nebo výzkum nemocí a další druhy výzkumů.

CyberVein: Token CVT

CyberVein se nezaměřuje jen na řešení potřeb ukládání dat. Je také navržen tak, aby přispěvatelům pomohl zpeněžit své informace prostřednictvím tokenu CVT. CyberVein používá inteligentní smlouvy k usnadnění transakcí. Díky tomu se přispěvatelé nemusí obávat, že nedostanou zaplaceno. Na druhé straně si mohou být jisti, že kupující obdrží potřebné informace v odpovídajícím množství.

Kromě obchodování je CVT také měnou používanou pro všechny ostatní transakce v síti CyberVein. Například výzkumné firmy, které chtějí využít diskový prostor GPU poskytovaný přispěvateli, budou muset za něj platit pomocí CVT. Poskytovatelé zase dostanou zaplaceno na základě toho, kolik místa na disku nabízejí.

Doklad o příspěvku (POC)

CyberVein využívá mechanismus konsensu Proof of Contribution k pobídce účastníků. POC je energeticky šetrnější a rychlejší alternativa ke konsensu Proof of Work (POW), který používají některé blockchainové projekty. S POC uzly ověřují transakce a přispěvatel obdrží token CVT v závislosti na prostředcích, kterými přispěli:

 • Uživatelé, kteří nahráli data, nahrají informace, ale zaplatí poplatek na základě použitého úložného prostoru, poplatek jde přispěvatelům úložného prostoru.
 • Nabyvatel dat si může vyměnit potřebná data získáním povolení od vlastníka dat a také zaplatí poplatek pomocí tokenů CVT.
 • Lze použít i další zdroje, jako je šířka pásma a GPU, poplatek závisí na tom, kolik zdrojů je použito, a poplatek připadne přispěvatelům zdrojů

Závěr

CyberVein je decentralizovaná platforma navržená ke sjednocení ukládání, správy a monetizace dat prostřednictvím technologií blockchain, DAG a AI, která řeší problémy se škálovatelností, rychlostí a ochranou soukromí.

CyberVein doufá, že díky inteligentním kontraktům a jeho tokenům CVT bude jeho systém poskytovat komplexní řešení pro všechny problémy spojené s daty. Pojďme zajistit důvěryhodnost dat!

CVT je aktuálně uveden na burzách Bittrex Global, OKEx, HitBTC, ZG-Top a BitZ.

 Cvrlikání: https://twitter.com/CyberVeinGroup

Facebook: https://www.facebook.com/cyberveinteam/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/13692190/

Reddit: https://www.reddit.com/r/CyberVeinOfficial/

Telegram: https://t.me/CyberVeinCommunity

E-mailem: [chráněno e-mailem]

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map