Darb Finance Review – ambiciózní ekosystém pro investování do kryptoměny

Průmysl kryptoměn dosáhl za posledních deset let obrovských úspěchů. Navzdory tomu je stále příliš komplikované investovat pro miliony lidí. Je také plná bezpečnostních překážek, které mnoho institucí odrazují od toho, aby to braly vážně.

Naštěstí by všechny tyto problémy mohly brzy skončit, pokud by spuštění blockchainu Darb Finance uspělo ve své misi zjednodušit proces investování do kryptoměny pro všechny. Společnost již identifikovala hlavní problémy, které trápí kryptoměnový průmysl, takto:

 • Špatně navržené kryptoburzy
 • Neúčinná zákaznická podpora obchodníkům
 • Špatné zabezpečení webu
 • Nadměrně velké krypto peněženky
 • Peněženky nekompatibilní s více mincemi
 • Strmé křivky učení u většiny krypto projektů
 • Omezená jazyková podpora

Darb Finance – komplexní řešení pro kryptoinvestice

Darb je komplexní ekosystém pro vše, co souvisí s kryptoměnami. Obsahuje platformu pro obchodování s altcoiny, peněženku s více řetězci a token, jehož prostřednictvím mohou investoři vydělávat pasivní příjem. Představuje také příruční panel, kde mohou nadcházející krypto projekty propagovat své služby.

Navzdory mnoha službám se Darb Finance považuje za bránu do světa blockchainu. Soustředí své služby na zjednodušení celého procesu investování do blockchainu. Rovněž plánuje řešit zásadní problémy, jako je zabezpečení, nedostatečná škálovatelnost, nízké rychlosti a nepoužitelná webová rozhraní.

K prokázání svého závazku používá Darb Finance rychlý vyhledávač objednávek, který dokáže zpracovat 3,7 milionu objednávek za sekundu. Díky tomu je jedním z nejrychlejších obchodních motorů, rychlejší než MasterCard, Visa a většina kryptoměn.

Darb je také bezpečná platforma. Kromě toho, že je vytvořen pomocí nejmodernějších bezpečnostních standardů, je také pravidelně auditován a testován na zranitelnost. Aby byla zajištěna také bezpečnost investorů, síť vám umožňuje chránit vaše data a kryptoměny prostřednictvím řady nastavení ochrany osobních údajů. Tyto zahrnují:

 • Dvoufaktorové ověřování
 • Potvrzení e-mailu
 • Hesla
 • Kódy proti phishingu
 • Přihlášení jediným prohlížečem
 • Zapamatování bezpečných IP adres

Whitepaper DARB Finance

Žádný blockchainový projekt není nikdy kompletní bez podrobného dokumentu, který by shrnul jeho služby. Darb Finance obsahuje propracovaný 29stránkový dokument, který poskytuje základní informace o tvůrcích projektu, cílech projektu a způsobu jejich dosažení.

Dokument popisuje Darba jako „profesionální platformu, která bude bránou do světa blockchainu pro lidi po celém světě.“ Pokračuje v popisu Darbovy cílové skupiny jako každého, kdo se zajímá o krypto. To znamená, že neomezí své marketingové úsilí pouze na investory důvtipné blockchainu.

Abychom byli přesnější ohledně služeb sítě, jedná se o některé ze služeb uvedených v její bílé knize:

 • Fungující kryptoměna a obchodní burza FIAT
 • Všeobjímající peněženka pro altcoiny a IEO / ICO tokeny
 • Platforma pro správu portfolia
 • FIAT na krypto terminál, aby pomohl investorům, kteří se poprvé přihlásili, vstoupit do kryptoměny bez námahy
 • Sociální obchodní účty pro začátečníky
 • Mediální kanál pravidelně aktualizovaný o krypto zprávy a sociálně-ekonomické trendy

Samozřejmě, některé z výše zvýrazněných služeb nabízí mnoho dalších společností. Darb Finance vyniká poskytováním těchto výhod svým zákazníkům:

 • Možnost vkladu a výběru buď FIAT hotovosti nebo kryptoměny
 • Startovací plocha IEO na podporu nadcházejících krypto projektů
 • Vícejazyčná podpora k účinnějšímu oslovení světa
 • Působivě nízké poplatky za obchodování: 0,05% pro tvůrce trhu a 0,15% pro příjemce
 • Regulováno a licencováno s cílem nabídnout obchodníkům klid
 • Darb IEO token jako investiční aktivum
 • Důkaz obchodů
 • Partnerský program, který zákazníkům umožňuje vydělávat peníze doporučováním svých přátel

Tým za Darb Finance


DARB se skládá z 12 členů týmu a několika partnerů a poradců. Společnost tvrdí, že její profesionálové jsou rodinou, která nejenže spolupracuje, ale také zůstává v kontaktu po celou dobu. Níže jsou nejvýznamnější členové a poradci:

Hubert Krawczyk-(VÝKONNÝ ŘEDITEL). Hubert pochází z prostředí projektového managementu, ale je také vyškolen v technických a obchodních analýzách. Podílel se na mnoha krypto projektech, včetně první polské společnosti zabývající se datovými vědami.

Lukas Miller– (CTO). Full-stack webový vývojář a analytik obchodního systému Miller dohlíží na všechny technické projekty společnosti Darb. Předtím spustil webové aplikace, a proto má odborné znalosti potřebné k tomu, aby pomohl Darb připravit stabilní platformy.

Szymon Kot— (Marketing Executive). Poté, co vedl několik dalších společností k marketingovému úspěchu, má Kot znalosti a zkušenosti potřebné k propagaci Darb ve světě. Působil také jako projektový manažer jako expert na rozvoj podnikání v televizní show.

Piotr Galka-(Právník). Piotr je Darbův hlavní právní poradce v oblasti regulace společnosti, investic, začlenění a provozování služeb kryptoměny. Teď, když poskytuje rozsáhlý seznam služeb, je skvělým přírůstkem do týmu společnosti.

Maltský úřad pro finanční služby (MFSA) —MFSA je renomovaný regulační orgán v Evropě. Reguluje finanční služby DARB, aby zajistil, že zůstane profesionální, a řídí se přísnými finančními pokyny a pokyny pro správu dat.

Obchodní model: DARB tokeny

Token Darb je měna, která sjednocuje celý ekosystém Darb Finance. Podle návrhu je to token nástroje ERC23. Může být použit jako základní měna na obchodní burze Darb. Investoři jej mohou také zakoupit a prodat jako investici nebo obchodovat na Darbu a získat jej jako odměnu.

Jako token ERC23 má Darb přístup k inteligentním smlouvám společnosti Ethereum. Síť používá tyto smlouvy k určení, kolik tokenů dává tvůrcům trhu i příjemcům. Tvůrci dostávají 65% nabízených žetonů, zatímco zbývajících 35%.

V rámci přípravy na tržní inflaci Darb říká, že obchodníkům nebude vždy rozdávat stejnou část tokenů. Místo toho bude sdílet tokeny ve fázích rozdělených na procenta, protože lidé těží tokeny. S prvních 10% společnost odmění obchodníky 35% svého denního příjmu. Poté se zvýší na 40%, 45% a 50% v závěrečných fázích těžby tokenů.

Přesto na tokenech DARB vykonávají několik užitečných služeb. Používají se pro:

 • Sdílení příjmů: toto je primární účel tokenu. Budou použity k oceňování denních obchodníků.
 • Oprávnění k účasti v anketách: Darb pravidelně provádí průzkumy, aby získal návrhy a nápady od obchodníků. Těchto voleb se však mohou zúčastnit pouze ti, kteří mají žetony Darb.
 • Připojte se k poradnímu výboru: pokud si koupíte dostatek žetonů pro top 50 investorů společnosti Darb, získáte místo v poradním výboru společnosti. Poté můžete sdílet své návrhy, jak vylepšit společnost po dobu jednoho měsíce.
 • Priorita v zákaznické podpoře a ověření KYC: držitelé tokenů získají vyhrazenou zákaznickou podporu a jejich ověření KYC bude mít prioritu. To má povzbudit více lidí k nákupu žetonů Darb.
 • Oprávnění vydělávat na obchodování s kopiemi: pokud si koupíte žetony DARB, budete se moci učit od nejlepších obchodníků a dokonce kopírovat jejich pohyby.

Poplatky za obchodování

Financování DARB neukládá za vklady žádné poplatky. Pokud jde o obchodování, společnost upravuje své poplatky podle vašeho měsíčního objemu obchodování. Jako takový byste mohli tento měsíc obchodovat s poplatkem 0,05% a 0,015% příští měsíc. Níže je uveden přehled poplatků.

Úroveň Částka (BTC) Výrobce (%) Příjemce (%)
Všeobecné <100 0,05 0.2
VIP já 100-500 0,045 0.2
VIP II 501-4499 0,04 0,15
VIP III 4500-9999 0,035 0,14
VIP IV 10K-19 999 0,03 0,12
VIP V. 20K-39 999 0,035 0,1
VIP VI 40K-79 999 0,020 0,08
VIP VII 80K-149 999 0,015 0,06
VIP VIII 150 tis- 0,01 0,04

U výběrů se poplatek a minimální limit výběru liší od jedné kryptoměny k druhé. Například bitcoin přitahuje poplatek 0,001 BTC a limit 0,002 BTC. Můžete si vybrat minimálně jeden token DARB, 0,02 ETH a jeden XRP. Pokud se rozhodnete pro hotovost Fiat, můžete si vybrat bezplatně pouze za 5 EUR nebo 1 USD.

Přijetí komunitou

DARB finance oceňuje sítě sociálních médií a má účty na všech populárních platformách. Společnost má více než 5 000 sledujících na Instagramu, což je její nejvýkonnější účet v sociálních médiích. Tým sítě je také aktivní na Twitteru, Facebooku, Medium a Reddit.

Poznámka pro investory

DARB Finance je ambiciózní projekt. Ale jak se říká, ambice jsou k nezaplacení. Pokud tým DARB tvrdě pracuje na poskytování vynikající obchodní platformy, bezpečné peněženky a věrnosti svým slibům – určitě by mohl letět na Měsíc a zpět.

Společnost poskytuje rozsáhlý katalog služeb. Ale co je nejdůležitější, je rozhodnuto poskytnout lidem bránu k rychlému a bezproblémovému investování do kryptoměny. Pokud toho dosáhne, mohla by Darb Finance získat neuvěřitelně obrovskou základnu fanoušků po celém světě.

Její obchodní poplatky jsou směšně nízké, což znamená, že obchodníci mají důvod obchodovat na platformě. Odměňuje také tvůrce a příjemce trhu, což jim umožňuje vydělávat peníze, ať už nakupují nebo prodávají kryptoměny. Tým společnosti Darb Finance je navíc vřelý a je k dispozici obchodníkům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map