EO.Finance – platforma kryptoměnového finančního řízení na jednom místě jako žádná jiná

Kryptosvět je plný mnoha peněženek a burz, které spravují obchod a pomáhají při výměně různých mincí a žetonů. Některé peněženky a burzy nabízejí podporu několika mincím, zatímco jiné podporují několik dalších. Díky tomu je držitel kryptoměny zmatený a často najdeme uživatele, kteří spravují různé peněženky a burzy – pro všechny měny, včetně fiats a digital. Zatímco správa příliš velkého počtu peněženek a burz je sama o sobě obtížným úkolem, šance na ztrátu soukromých klíčů těchto peněženek také zvyšují riziko aktiv držitele kryptoměny. Pochopení tohoto problému skupina EO vytvořila peněženku nazvanou EO.finance, která funguje jako platforma pro finanční správu a poskytuje most mezi všemi měnami, fiat a digitální

O peněžence EO. Finance

EO.Finance je peněženková aplikace, kterou vytvořila skupina EO s cílem vytvořit ekonomiku, která lidem umožní přinést fiat a kryptoměny k nákupu produktů v reálném světě. EO.Finance je k dispozici na všech platformách v mobilních zařízeních, tabletech a webových prohlížečích a poskytuje kdykoli a kdekoli bezproblémový přístup k peněžence s plnou funkčností. Peněženka je licencována, protože skupina EO má evropskou licenci s estonskou finanční zpravodajskou jednotkou s čísly FRK000161 a FVR000193. Peněženka se snaží poskytnout kompletní zážitek jak se suverénním fiatem, tak s kryptoměnami s mnoha produkty, které má ve svém ekosystému. Kromě bezproblémového výkonu má aplikace také velmi vysoké standardy zabezpečení pomocí šifrování datových center Tier3 pro úložiště, TLS a PCI / DSS.

Případ použití EO. Finance

EO.Finance v současné době hostí více měn v kryptách i fiatech. Uživatel může tuto peněženku aktuálně používat k

  • Nákup kryptoměn
  • Uchovávání kryptoměn
  • Správa peněz Fiat online
  • Výměna Fiatu za kryptoměny
  • Výměna kryptoměn za Fiat

S oběma formami peněz, krypto a fiaty, které jsou integrovány dohromady, má uživatel kontrolu nad celým svým aktivem na jednom místě bez potíží s přesunem aktiv z jedné peněženky do druhé.  

Pro uložení finančních prostředků vytváří EO.Finance pro uživatele více než 50 účtů, což umožňuje snadné přidávání finančních prostředků pomocí bankovních karet a bankovních převodů. EO.Finance v současné době pracuje se všemi krypto peněženkami a burzami, aby zajistila bezproblémovou integraci. S více než 2500+ měnovými páry peněženka poskytuje nejkomplexnější platformu pro výměnu fiat s krypty a naopak.

Měny podporovány

Kryptoměny: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Bitcoin Cash, Ripple, Monero, Dash, Gas, Ethereum Classic, 0x, aelf, Aeternity, Aion, Augur, token základní pozornosti, CyberMiles, Decentraland, Dent, DigixDAO, Étos, FunFair, Gifto, Golem, IOST, Loom Network, Looping, Mainframe, Nuls, OmiseGO, Populous, Power Ledger, Pundi X, Selfkey, Status, Theta Token, Waltonchain, Zilliqa

Fiaty: Euro, americký dolar, britská libra

Ostatní části – EO mince a EO karta

EO Coin je patentovaný token skupiny EO, který lze použít napříč EO. Financování a další projekty ekosystému EO. Pokud si uživatel koupí EO coiny a použije k úhradě svých transakčních poplatků na směnárně, jsou poplatky za transakci zlevněny na 50%

EO Card je připravovaný produkt skupiny EO, který uživatelům umožní využívat jejich EO. Finanční účet a pomozte jim používat fiat i kryptoměny, jak se jim může líbit. Uživatelé mohou propojit své měnové účty s EO. Finanční aplikace, budou moci vybírat hotovost z jakéhokoli bankomatu v celé síti

Program doporučení EO

Aktuální klient obdrží přizpůsobený odkaz, který může sdílet se svými přáteli, příbuznými, přidruženými společnostmi a dalšími uživateli. Uživatel, který uvádí uši, 30% všech provizí vyplacených EO. Financování každým z rozhodčích. Pokud se některý z rozhodčích stane doporučujícím a odkáže ostatní uživatele na EOTRADEX, pak bude mít aktuální klient nárok na 5% ze všech provizí vyplacených EO. Všechny odměny za doporučení se vyplácejí v měně použité k zahájení transakce na účtu EO.Finance.

EO Group

Peněženka je podporována silnou společností s více než 100 profesionály v 6 různých zemích poskytujících podporu a zákaznický servis uživatelům po celém světě. Kromě peněženky skupina EO neustále přidává do systému EO nové produkty. Stejná skupina pro vývoj a správu pracovala na velmi úspěšné značce ExpertOption a nyní vyvíjí další produkty ekosystému, jako je EO. Zprávy a EO.Trade. Jakmile bude ekosystém zcela na místě, bude EO platformou všeho druhu pro obchodníky s fiat a kryptoměnami využívajícími svá aktiva na jediné platformě.

Závěr

Finance se jeví jako opravdu dobrá platforma, kterou mohou využívat všechny druhy zákazníků. Díky bezproblémovému zážitku, podpoře více platforem a obrovskému množství podpory coinů a fiatů je to určitě jedna z nejlepších dostupných platforem. Jak se vyvíjí ekosystém EO, věci by se staly komplexnějšími a platforma by se mohla stát komplexním řešením pro všechny krypto a fiat transakce.

aplikace pro iOS

Aplikace pro Android

Rozšíření pro Firefox

Chrome Extension

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map