ProfitFarmers: Úspěšné obchodování s kryptoměnou bez bolesti hlavy?

Tento nástroj slibuje, že bude fungovat jako váš „krypto-druhý pilot“.

Představte si, že jdete na procházku, chladný vzduch a jasné sluneční světlo se promíchají dohromady- *Ding * – ve vašem telefonu se právě objevilo upozornění … Oh! Je to od ProfitFarmers, vaše platforma pro obchodování s kopiemi signálů.

„Je k dispozici nový obchodní signál“

Klepnutím otevřete mobilní aplikaci ProfitFarmers. Uplyne 30 sekund a zavřete aplikaci a pokračujte v procházce na teplém slunci. Za těch 30 sekund jste spustili automatizovaný proces navržen plně vám pomáhat při provádění obchodů, které vypadají takto:

– Zdá se, že tak jednoduché může být obchodování s kopírováním signálu s ProfitFarmers. Ale předtím, než mluvíme o ProfitFarmers:

Toto NENÍ ZBOHATNĚ RYCHLÉ schéma. Nemohu vám nic slíbit, zvláště panská sídla nebo Ferraris! Raději bych koupil BitConnect, než tu sedět a psát o něčem takovém …

Dobře, teď, když chápeš, co to NENÍ, se znovu podívej na ty zelené políčka výše.

Přišli z ProfitFarmers ‘ obchodní signály. Zdá se, že je někdo mohl zkopírovat stejné obchody „jen pár kliknutí na tlačítko“.

ProfitFarmers říká, že zpracovávají veškeré obchodování od vstupu do výstupu prostřednictvím burzy Binance. Žádné spuštění grafu, cenové alarmy nebo neustálý stres.

Vsadím se, že si myslíte: „V žádném případě! Pro ProfitFarmers je nemožné, aby TO fungovalo dobře. “

Zjistěte to sami v této rychlé recenzi!

Nejdůležitější věci na ProfitFarmers:

 • Pozdravte zakladatele Matthewa Tansleyho – jeho tvář je všude! Vypadá to, že pan Tansley se nemusí skrývat před zraky veřejnosti jako většina ostatních zakladatelů kryptoměn…
 • Nulové provize & poplatky za obchody. Protože se vše děje prostřednictvím Binance, ProfitFarmers nemá absolutně žádnou schopnost provádět jakékoli škrty
 • Váš obchodní kapitál zůstává uvnitř Binance. NE Ziskové farmáře. Aby měli obchodníci nejlepší zabezpečení a funkce, ProfitFarmers se připojuje k Binance prostřednictvím integrace API. Peníze, které vyděláte, přistanou přímo do vaší peněženky a umožní vám výběr, kdykoli budete chtít.
 • Jejich společnost je registrována v EU – Většina krypto-společností se schovává v daňových rájích … Myslím, že legitimní podniky to nemusí dělat.

Jak fungují obchodní signály ProfitFarmers?

Prozkoumejte pomocí tohoto interaktivního signálu:

Je to trochu jako eToro s jejich sociální kopírování. Ale místo kopírování náhodných cizinců používáte signály ProfitFarmers. (Mnohem lepší než odmítnutí odpovědnosti eToro pro 78% obchodníků ztrácí peníze na jejich platformě …)

Stačí si vybrat obchodní signál z jejich palubní desky, zadat, kolik peněz chcete obchodovat, a potvrdit. Poté se ProfitFarmers spojí s Binance, aby provedli obchod vaším jménem.

Jejich obchodní signály mají také a vestavěný stop loss. Pokud ceny půjdou příliš špatně, ProfitFarmers za vás obchod automaticky ukončí. Už žádné bezesné noci při sledování cen!

Jak dobře fungují jejich obchodní signály?

Tyto výsledky jsem převzal přímo z jejich webu:

To je průměrná míra výhry asi 75% za posledních několik měsíců. V zásadě platí, že pokud budete sledovat 10 signálů, asi 7 vám vydělá nějaké peníze.

Už jste někdy měli takové úspěšné obchodování na vlastní pěst? Určitě nemám!

Jsou jejich výsledky skutečné?

Buďme upřímní, tyto výsledky zní trochu příliš dobře, než aby byly pravdivé. Když jsem to použil sám, zjistil jsem 5 důvodů proč můžeme věřit jejich výsledkům:

 1. Existují videonahrávky veřejně prohledávatelných (skutečných) lidí vydělávajících peníze pomocí ProfitFarmers.
 2. Vysvětlují přesně jak počítají výsledky. To nám ukazuje, že neříkají „bílé lži“.
 3. Ony nemůže předstírat výsledky ve vaší peněžence Binance!
 4. Vytvořili spoustu obsahu jak jejich systém funguje. Proč by někdo učil lekce o něčem, co nefunguje?
 5. Každý týden jejich zakladatel (Tansley) dělá video mluvit o jejich výsledcích. Musí být hloupý riskovat svou pověst a podporovat falešné výsledky…

Podívejte se více na výsledek->

Závěrečné myšlenky

Nejlepší věc:

To, jak pro vás ProfitFarmers provádí vaše obchody prostřednictvím Binance po výběru signálu, je úžasné dolů.

Vy už nemusím strávit hodiny hledají, s čím obchodovat, ruční umístění ty obchody a potom zůstat vzhůru celou noc sledování pohybu cen.

ProfitFarmers je nástroj typu vše v jednom pro vytváření ziskových obchodů bez jakýchkoli potíží.

Nejhorší věc:

Je pravděpodobné, že ne každý, kdo si přečte moji recenzi, bude moci používat ProfitFarmers. Jejich webové stránky říkají, že musí omezit počet členů.

Je to zřejmě proto, že příliš mnoho lidí, kteří používají stejné signály, sníží jejich účinnost. Chtějí zajistit, aby lidé, kteří dělat použijte ProfitFarmers a získejte nejlepší možnou zkušenost (a ziskovost).

Nejsem si úplně jistý, jak omezené členství je, ale vzhledem k tomu, že se jedná o nový software, je pravděpodobné, že členství bude fungovat rychle.

Zkontrolovat dostupnost hned teď ->

Jak zjistím, zda je ProfitFarmers pro mě?

Jestli ty:

 • Pochopte rizika spojená s obchodováním kryptoměn
 • Již máte nějaké peníze na obchodování (3 000 EUR a více)
 • Přijměte, že se nestanete přes noc milionářem

Pak to zní jako ProfitFarmers je pro tebe!

Jak to, že potřebuji 3 000 EUR?

Nemůžete vydělat peníze obchodováním, aniž byste měli peníze na zahájení obchodování s (samozřejmě).

ProfitFarmers doporučuje svým uživatelům mít alespoň 3K EUR, “-protože cokoli menšího by mohlo omezit vaši ziskovost “. Myslím, že mají na mysli členské poplatky.

JEN PAMATUJTE, peníze, s nimiž obchodujete, máte vždy pod kontrolou. Zůstává uvnitř vaší peněženky Binance, nikoli ProfitFarmers.

Nyní jste dočetli tuto recenzi ProfitFarmers! Chcete-li zjistit více nebo zkusit ProfitFarmers pro sebe, klikněte na tlačítko níže. Šťastné obchodování! &# 128578;

       Další informace o ProfitFarmers ->

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map