Recenze Arbismart: bezpečná, automatizovaná platforma pro obchodování s krypto arbitrážemi

Kryptoměnová investiční platforma regulovaná EU, která se specializuje na automatizované obchodování arbitráží.

V nejjednodušší podobě, arbitráž obchodování znamená nákup a prodej aktiva za účelem zisku z cenových rozdílů na obchodních platformách. Arbitráž je také známá jako suché obchodování a je jedním z nejbezpečnějších způsobů obchodování s měnami, aktivy a kryptoměnou.

Na tomto pozadí se tato recenze ponoří do světa obchodování s maržemi, přesněji do automatizované arbitráže. Zaměřujeme se na Arbismart.com: rychle se rozvíjející automatizovaná obchodní platforma s licencí EU, která zaútočila na kryptoobchodní polokouli.

Nejprve je zde ale srovnání arbitráže s jinými typy obchodování

Arbitráž Profitujte z cenových rozdílů aktiva (krypto) na různých burzách.
Denní obchodování Nákup a prodej aktiv ve stejný den
Swingové obchodování Obchodování s kryptoaktivy v určitém časovém rámci (obvykle méně než týden) 
Pákové obchodování Systém, který vám umožní obchodovat s mnohem větším kapitálem, než vlastníte.
Futures Smlouva, která zavazuje obchodníka a makléře provést transakci s aktivem za konkrétní cenu k určitému datu v budoucnosti.
Obchodování s algoritmy Obchodování pomocí robotů

Jednou z výhod arbitrážního obchodování je jeho nízkorizikový potenciál. Ceny se však rychle mění. Pokud tedy zpozdíte dokončení transakcí, existuje možnost ztráty.

Na druhé straně se arbitráž nejlépe provádí, když máte slušný objem kapitálu. Pro ilustraci: představte si, že XRP jde za 0,24 USD na burze A a 0,26 USD na burze B.

Můžete získat dva centy zakoupením jednoho XRP na burze A a prodejem na burze B. Nákup XRP v hodnotě 1 000 USD na A a jejich prodej na B vám však vydělá 2 000 centů, což odpovídá 20 USD. Podobně vám investice 10 000 $ může vydělat 200 $.

Celkově vzato, investice do ArbiSmart přináší tyto výhody;

 • Nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti
 • Rychlá, efektivní a vysoce automatizovaná obchodní platforma
 • Bezpečné a regulované investiční zkušenosti
 • Vysoká návratnost s nízkým rizikem
 • Pasivní příjem
 • Zkušenosti se službami zákazníkům na nejvyšší úrovni

Ještě lépe s volatilitou

Mnoho investorů se mračí nad myšlenkou vysoké volatility. Ale pokud jste chytrý investor, který může okamžitě nakupovat a prodávat kryptoměny, volatilita vám může rychle vydělat peníze. Je to proto, že nutí kryptoměnové burzy neustále aktualizovat ceny, někdy za výrazně odlišné sazby.

S inteligentním obchodním robotem můžete okamžitě detekovat směnu s nejnižší cenou aktiva a další s nejvyšší cenou. Obdobně můžete dokončit nezbytné transakce ve správný čas a dosáhnout tak zisků, než jaké může udělat lidský obchodník.

Jak již bylo řečeno, podívejme se na ArbiSmart, jednu z nejlépe hodnocených kryptoměnových investičních platforem TrustPilot.com.

Přehled ArbiSmart

ArbiSmart je kryptoměnová investiční platforma, která se specializuje na automatizované obchodování arbitráží. Sídlí v Estonsku a je regulován EU se dvěma licencemi: povolením k poskytování kryptoburzy a dalším pro své krypto peněženky.


EU pověřuje podniky, které chtějí pracovat pod její kontrolou, aby prokázala svou bezpečnost poskytnutím některých z těchto dokumentů a politik:

 • Důkaz funkčního produktu
 • Dlouhodobý obchodní model
 • Dostatečný kapitál pro operace a výplaty uživatelům
 • Pokročilý rámec řízení rizik
 • Rejstříky trestů všech zúčastněných stran a zaměstnanců
 • Povinní interní a externí auditoři
 • Zdravé zásady ochrany osobních údajů a zabezpečení
 • Správná politika proti praní peněz

S jeho dvě licence, ArbiSmart dokazuje, že nemá co skrývat. Je to legitimní, bezpečné a čisté. Povolení také znamenají, že rostoucí startup může efektivně poskytovat své obchodní služby investorům z celé řady zemí.

Když už mluvíme o efektivním poskytování služeb, ArbiSmart má systém postavený tak, aby zvládl mimořádně velké objemy kryptoměny. Spolupracuje s více než 20 obchodními burzami a nabízí obrovskou likviditu potřebnou k tomu, aby její podnikání rostlo v nadcházejících letech.

 Jak ArbiSmart funguje

Jak již bylo zmíněno, ArbiSmart využívá inteligentního obchodního robota k získávání zisků prostřednictvím arbitrážního obchodování. Společnost přesně obchoduje s prostředky investorů. To znamená, že můžete službu vyzkoušet, pokud máte více než 18 let a nejste občanem ani rezidentem v USA.

I když si budete muset zaregistrovat účet a vložit prostředky, ArbiSmart za vás udělá veškerou tvrdou práci. Obchoduje se automaticky a na konci dne vám umožňuje vybrat své zisky.

Zákaznické oddělení společnosti ArbiSmart pracuje nepřetržitě. Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte je telefonicky nebo e-mailem na adrese [chráněno e-mailem]. Můžete také použít živého chatbota nebo doručenou poštu společnosti Facebook, Twitter, Telegram a dalších správců komunit na sociálních médiích.

Společnost ArbiSmart se snaží poskytovat personalizované služby z jednoduchého důvodu: potřeby každého se liší. Fungují také 24/7, aby vám zajistili řešení vašich problémů kdykoli během dne, sedm dní v týdnu.

Uživatelské rozhraní webových stránek ArbiSmart

ArbiSmart obsahuje profesionálně navržený a dobře organizovaný web postavený na vzdělávání investorů. Web se přesně zaměřuje na to, že žádá o vaše peníze, a více o tom, co zahrnuje arbitrážní obchodování.

Web je rozdělen do pěti hlavních kategorií: arbitráž, účty, partnerství, o nás a podpora. Na stránky můžete přistupovat v angličtině, turečtině nebo němčině, takže si je nastavte podle svých preferencí.

The sekce účtů je místo, kam chcete zaměřit oči. Představuje čtyři typy investorů na ArbiSmart: začátečník, pokročilý, odborník a elita. Získáte různé výhody na základě vaší úrovně členství.

Zde jsou některé z výhod:

Členství Odhad Měsíční zisky (%) Platby v BTC, ETH, RBIS a EUR 24/7
Začátečník 0,9-1,2 Podporováno Podporováno
Pokročilý 1.2-2.1 Podporováno Podporováno
Expert 2.1-3.3 Podporováno Podporováno
Elita 3,3-3,75 Podporováno Podporováno

Proces registrace

Registrace účtu na ArbiSmart trvá méně než pět minut. Jedná se přesně o:

 1. Uveďte své jméno a příjmení
 2. Potvrďte, že nejste občanem USA
 3. Uveďte svou e-mailovou adresu a telefonní číslo
 4. Nastavte heslo
 5. Souhlasíte s podmínkami
 6. Potvrďte, že máte více než 18 let

Dalším krokem je financování vašeho účtu. K provedení vkladu můžete použít eura nebo krypto. ArbiSmart však převádí vaše prostředky na tokeny RBIS: vlastní token platformy.

Opět se musíte rozhodnout, jak chcete dostávat své zisky:

 1. Vybírejte prostředky prostřednictvím běžného účtu na svůj bankovní účet v EU nebo BTC / ETH
 2. Uložte své prostředky na dlouhodobý účet: datum splatnosti bude na konci roku 2021

U běžného účtu jsou zisky vypláceny každých 24 hodin v 00:01 UTC. Použijte kalkulačku společnosti, https://arbismart.com/calculator/, odhadnout své výdělky, když investujete na jakékoli úrovni ArbiSmart.

Minimum, které můžete na ArbiSmart investovat, je 300 EUR nebo ekvivalent v BTC nebo ETH. Samozřejmě můžete vydělat více zisků, když vložíte peníze od 1 000 USD.

Celkově mají oba účty ArbiSmart své vlastní výhody. Běžný účet vám umožňuje každý den vyplácet zisky. Dlouhodobý účet vám dává šanci vybrat si paušální částku po dvou letech.

Naštěstí můžete své zisky kdykoli znovu investovat zpět do systému ArbiSmart. Nejen, že budete každý měsíc vydělávat další zisky, ale také zvýšíte skóre svého účtu a získáte další výhody.

Bonusy, bonusy a program doporučení

ArbiSmart uznává, že lidé milují zadarmo. V reakci na to příležitostně rozdává zdarma tokeny od 5% do 15% novým investorům.

Společnost někdy provádí akce zpětného odkupu, aby pomohla investorům zvýšit jejich zisky. Pokud jste například koupili tokeny RBIS za 1 €, ArbiSmart vám může nabídnout 2 € za každý token, když využívá své nabídky zpětného odkupu. Peníze můžete vybrat nebo znovu investovat podle svého přání.

 • Program doporučení: můžete získat velkorysé provize doporučením investorů společnosti ArbiSmart, které platí pouze pro přímé doporučení.
 • Bounty Program: vytvořte povědomí o ArbiSmart na sociálních médiích a mohli byste získat zdarma RBIS tokeny

Pro přehlednost ArbiSmart neprovádí program víceúrovňového marketingu (MLM). Jako takový nezaměřuje svůj obchodní model na doporučení a nevylučuje žádná rizika spojená s investiční pyramidou, MLM nebo ponziho schématem

Obchodní model ArbiSmart: token RBIS

ArbiSmart vydělává peníze především prostřednictvím svého systému arbitrážního obchodování. Společnost má tým, který pracuje na systému nepřetržitě, aby zajistil jeho účinnost, bezpečnost a spolehlivost. Pak existují oddělení marketingu, financí a služeb zákazníkům.

Společně týmy společnosti ArbiSmart zajišťují hladký chod a zároveň rozšiřují svůj tržní dosah po celém světě.

Pokud jde o token RBIS, jedná se o omezenou komoditu. To znamená, že přijde čas, kdy její nabídka bude nižší než její poptávka, což její poptávku ohromně zvýší. Ten den přijde, jakmile ArbiSmart umožní kryptoburzám vypsat svůj token.

Z tohoto důvodu je to token, do kterého se vyplatí investovat, zvláště pokud také chcete profitovat z obchodního systému ArbiSmart.

Závěr

ArbiSmart je automatizovaná krypto investiční platforma. Specializuje se na arbitrážní obchodování: obchodování s nízkým rizikem a vysokou návratností. Společnost je registrována a má licenci v EU, což znamená, že je legitimní a bezpečná.  

ArbiSmart nabízí čtyři úrovně členství, z nichž každá má různé výhody. Do kryptoměny můžete investovat již od 300 EUR nebo ekvivalentu. Ale jak zdůrazňuje web ArbiSmart, nejlepším způsobem, jak profitovat z arbitrážního obchodování, je investovat značné množství peněz do lepšího využití arbitrážních spready a příležitostí pro vyšší zisk.  

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map