Recenze Bitcoin of America: Nakupujte bitcoiny přímo z více než 500 míst ATM v USA

Bitcoin of America je virtuální burza aktiv, která vlastní a provozuje širokou síť bitcoinových bankomatů po celých Spojených státech a nabízí vysokou úroveň dodržování předpisů – spolupracuje s úřady, aby zajistila dodržování souladu s KYC / AML.

Globální pandemie COVID-19 a distribuce balíčku US CARE zaznamenala, že investoři po celé zemi hledají alternativní aktiva, do kterých by investovaly – bitcoin a kryptoměny jsou na čele. Ať už najdete bitcoinový bankomat ve svém místním obchodě nebo si přejete nakupovat přímo na jejich webových stránkách, Bitcoin of America nabízí uživatelům obě možnosti, jak dokončit rychlý obchod.

V následujících částech článku se zaměříme na historii bitcoinů v Americe, aktiva a platební metody nabízené na platformě, opatření k zajištění souladu a výhody a nevýhody používání platformy – lokálně i online.

Přehled: Bitcoin of America platforma

Bitcoin of America je americká burza digitálních aktiv a operátor bitcoinových bankomatů, která umožňuje uživatelům rychle a bezpečně nakupovat a prodávat BTC a Litecoin (LTC) pomocí fiat. Platforma se sídlem v Chicagu, která byla spuštěna v roce 2015, v současnosti zaměstnává 15–50 zaměstnanců, je registrovanou peněžní službou (MSB) u amerického ministerstva financí (FinCEN)..

Platforma je plně v souladu s pravidly Know Your Customer (KYC) a Anti-Money Laundering (AML) udržujícími vysoké standardy v celém oboru virtuálních aktiv.

„Pomocí robustního systému pro sledování transakcí proti praní peněz a skvělých uživatelsky přívětivých platebních funkcí poskytujeme rychlé a bezpečné transakce za nejlepší ceny na trhu.“

Bitcoin of America operuje přímo se svými klienty a veřejností – ať už v místních bankomatech nebo online – prostřednictvím své digitální platformy, bez pomoci všech zprostředkovatelů. Můžete přímo financovat bitcoiny a litecoiny do své externí peněženky nebo vybrat krypto peněženku poskytnutou firmou.

Bitcoin of America BTM podnikání

Bitcoin of America je jedním z nejpopulárnějších provozovatelů bitcoinových bankomatů s obrovskou sítí kryptoměnových bankomatů po celých Spojených státech. Společnost značně investovala do svých místních kryptoměnových automatů a instalovala bitcoinové bankomaty ve velkých městech ve stáncích, nákupních centrech a obchodech po celé zemi.

Od roku 2015 počet bitcoinových bankomatů po celém světě vzrostl z 348 na více než 10 500 strojů, uvádí Statista. Tato čísla nevykazují žádné známky zpomalení, jak roste zájem o kryptoměny po celém světě.

BOARostoucí růst bitcoinových bankomatů po celém světě (Obrázek: Statista)

Podle Coin ATM Radar, agregační platformy, tvoří USA více než 80% celkových bitcoinových bankomatů na světě. Bitcoin of America je jedním z největších

Místa BTM v bitcoinu v Americe


Zde je seznam některých států a měst, ve kterých se BTM Bitcoin of America nacházejí:

 • Kalifornie
 • Las Vegas
 • Arizona
 • Texas – Huston
 • Florida
 • New York
 • Denver
 • Alabama
 • Louisiana
 • Jižní Karolína
 • Severní Karolina
 • Indiana
 • Mississippi
 • Ohio
 • Tennessee
 • Kentucky
 • Detroit
 • Oklahoma
 • Washington atd.

Na tomto odkazu je k dispozici více míst v USA tady.

Jak uzavřít partnerství s Bitcoinem v Americe

Postupný růst BTM Bitcoin of America je možný díky růstu partnerské sítě firmy s podniky po celé zemi. Služba „Partner With Us“ od společnosti Bitcoin of America umožňuje podnikům hostovat ve vaší firmě digitální směnárnu a získávat pasivní příjem. Koncert umožňuje obchodníkům, podnikům, kioskům a obchodům získat nový zdroj příjmů a sledovat zvýšený provoz v jejich stáncích.

Bitcoin of America ponese náklady na instalaci a veškeré provozní náklady – na podnik se nepřenáší žádné riziko.

“Po uvedení vašeho umístění online budou lidé ve vaší oblasti, kteří hledají bitcoiny, navštívit vaši firmu.” Tito noví návštěvníci se obvykle stávají stálými zákazníky vašeho sídla a provádějí další nákupy. “ – Web Bitcoin of America.

Chcete-li do svého podnikání přidat bitcoinový bankomat, postupujte následovně odkaz a máte šanci každý měsíc vydělat pasivní příjem až 500 $.

Online obchodní platforma Bitcoin of America

Zatímco bitcoinové bankomaty nabízejí nejrychlejší a nejlevnější možnosti nákupu BTC a LTC od společnosti Bitcoin of America; uživatelé, kteří si chtějí koupit svá aktiva z pohodlí svého počítače nebo smartphonu, mohou přejít na web platformy a přímo si koupit BTC nebo LTC. Platforma přijímá nákup a prodej kryptoměny z bankovních převodů, bankovních převodů a předplacených debetních karet.

Možnost Bitcoin of America Tablet

Bitcoin of America také nabízí přímé bitcoinové prodejní místo od obchodníků a kiosků. Také známá jako možnost BTC přes přepážku, pokladníci / tablety přímo financují BTC do vaší peněženky výměnou za hotovost. Snižuje se tak počet chyb, ke kterým dochází při nákupu BTC online, jako je například chybná adresa. Je to hodně podobné bitcoinovému bankomatu, ale menší a hostované pokladníkem.

Závěr

Vzestup trhu s kryptoměnami otevírá bránu pro společnosti, jako je Bitcoin of America, které nabízejí rychlejší a bezpečnější možnosti nákupu bitcoinů. Díky silnému dodržování předpisů a regulační struktuře nastavené na platformě, včetně intenzivních postupů KYC / AML, nepřetržité zákaznické podpory a levných možností nákupu kryptoměny, je Bitcoin of America způsob, jak jít pro držitele kryptoměn v USA..

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map