Recenze Club Swan: Krásná aplikace pro nákup, ukládání a utrácení kryptoměny

Nyní je krypto celosvětově velmi populární. Od kaváren v USA přes japonské restaurace, brazilské univerzity až po nákupní centra po celém světě – existuje spousta míst, kde můžete utratit své krypto. 

S pomocí Club Swan je utrácení vašich bitcoinů a dalších kryptoměn mnohem pohodlnější. Club Swan usnadňuje rychlejší přístup k vašim finančním prostředkům díky procesu registrace 5 minut nebo méně, několika peněžním peněženkám, kryptoměně za pár minut a celosvětově přijímané platební kartě. 

Club Swan Přehled

Club Swan je inovativní poskytovatel životních stylů poskytujících členské služby, který nabízí kryptoměnové účty, cestovní slevy a další členské výhody zaměřené na zvyšování kvality života a finančního stavu členů. 

kluk

Svým členům po celém světě poskytují vysoce kvalitní standardy služeb. Díky této platformě jsou finanční služby a život mnohem pohodlnější. Club Swan také nabízí 24/7 služby concierge, globální nákupní služby, zlevněné cestování a podporuje krypto peněženky.

Zákaznická podpora 24/7 

Členové mají přístup k týmu asistentů, který je nepřetržitě k dispozici, aby jim pomohl s jejich dotazy a potřebami. Jejich agenti zákaznické podpory jsou k dispozici ve více jazycích. K týmu lze také snadno přistupovat prostřednictvím aplikace pro Android nebo iOS nebo prostřednictvím jejich snadno navigovatelného členského portálu.  

Tým je k dispozici na podporu žádosti o členství i na podporu jakýchkoli otázek týkajících se platformy a procesů. Díky odborníkům na všechna témata mají členové zajištěno nejlepší ceny za cestování a lenošení, podporu při nakupování a dopravu a další. 

 Na rampách

Club Swan členství vám umožňuje spravovat přibližně osm kryptoměn, mezi nimi BTC, ETH, LTC, BCH a další, vše na jednom účtu. Svou kryptoměnu můžete rychle a efektivně převést na fiat nebo jiné kryptoformáty v jednoduchých krocích. 

Usnadňuje převod kryptoměny na fiat, krypto na krypto a fiat na krypto. Díky likvidaci více než 1 miliardy dolarů pro jejich členy je snadné nakupovat, prodávat nebo směňovat všechny kryptoměny. Díky čemu je u svých konkurentů jedinečná, je platební karta, která umožňuje platby globálně.

Fyzická karta

Členové dostanou platební kartu, kterou můžete doplnit Fiatem podle vašeho výběru. Krása této funkce spočívá v tom, že členové chápou fungování karty ve srovnání s obchodním kryptoměnou, která zahrnuje dlouhé šifrované adresy, což se může ukázat jako trochu komplikované a zastrašující. 


Použití fyzické karty, která vám umožní dobít vaši krypto peněženku a zlikvidovat během několika minut bez námahy překlenující propast mezi krypto a fiat. Členové budou mít přístup ke svým finančním aktivům kdykoli a kdekoli s flexibilitou nakupování online nebo v obchodech, které přijímají platby kartou. Platební karta je pro způsobilé členy doručena do několika dnů.

Cestovní přípravy

Club Swan je globální členská platforma pro životní styl a nabízí svým členům příležitost cestovat po světě. S exkluzivními výhodami cestování můžete získat až 40% slevu na rezervaci cest pomocí členské karty Club Swan. 

S Club Swan mohou členové ušetřit až 500 $ na jednu cestu, včetně plateb za hotel, letu a dopravy. Svůj hotel si můžete rezervovat přímo prostřednictvím týmu virtuální podpory Club Swan 24/7, abyste zajistili nejlepší ceny. 

Člen se také může rozhodnout spolupracovat s týmem podpory cestování za skvělé nabídky velkoobchodního luxusu a pohodlí. Nechte vysoce důvěryhodného specialistu na zákaznickou podporu, aby za vás vyřídil každý detail cesty, a ušetřete další cent.

Provize & Bonusy

Club Swan má velmi atraktivní program doporučení, který umožňuje svým členům provize a bonusy za doporučení, která dělají. Obdržíte provizi za doporučení rodiny, přítele nebo jakéhokoli kontaktu ve vaší síti, který se úspěšně stane členem. 

Provize je vyplacena do 14 dnů poté, co vaše doporučení splnilo požadavky na aktivaci jejich členství, a provize je zaslána přímo na váš účet.

Podpora a pomoc při nakupování

Tato funkce umožňuje členům podrobně popsat zboží nebo služby, které chtějí, a platit za ně přímo ze svého účtu Club Swan. Existuje tým, který předmět obstará a odeslal do libovolného cíle po celém světě. Jako specializovaný tým jsou a k vašim službám není žádný požadavek příliš malý nebo velký, aby jej tým podpory zvládl.

Bezpečnostní

Vzhledem k tomu, že fondy jsou velmi citlivým tématem, které může vyvolat vysoké emoce, Club Swan zvažoval zabezpečení vašich fondů. Snadno spravujte své prostředky v několika fiat měnách na zabezpečeném účtu. 

Členové mohou pomocí svého účtu Club Swan provádět bezpečné elektronické platby firmám, přátelům a kontaktům. Za účelem zvýšení bezpečnosti jsou aktiva členů agregována do spolehlivého a zabezpečeného účtu. Pomocí peněz v peněžence můžete platit za služby v zabezpečené aplikaci.

Členství

Klub Swan má členy ve více než 80 zemích a existují čtyři úrovně členství, které umožňují členům vybrat si nejlepší řešení, které jim vyhovuje. Každá úroveň členství má svou vlastní jedinečnou sadu výhod. 

Zde jsou úrovně členství:

∙ Startér

∙ Premier 

∙ VIP

∙ předseda

Výhoda finanční služby

Díky tomuto členství má člověk přístup k celosvětově přijímané platební kartě vydané v USD, GBP nebo EUR, kterou lze denně načíst a podporuje denní výběry z bankomatů, i když s maximálním denním limitem. 

Tato úroveň členství vám umožňuje provádět platby po celém světě pomocí 24/7 globální podpory týmu, který pracuje ve více jazycích. Platební karty jsou dodávány společností DHL.   

Krypto peněženky

Aplikace podporuje více kryptoměn, včetně BTC, ETH, BCH a XRP.

Likvidace

Členové mohou okamžitě zlikvidovat své kryptoměny na fiat a naopak za přiměřený likvidační poplatek.

Osobní a životní styl

Tato úroveň členství vám umožňuje využívat následující výhody:

∙ Osobní nákupy

∙ VIP stolování

Procurement Nákup luxusních produktů

Access Přístup k událostem

∙ Vícejazyčná pomoc

∙ Soukromé večírky 

Con 24/7 concierge team

∙ Podpora vyhrazené telefonní linky

Exkluzivní cestovní výhody

Členům jsou garantovány nízké sazby až se 40% slevami na cestování. Mezi další přístupné výhody v rámci této úrovně členství patří:

∙ Exotické půjčovny aut

∙ Corporate Group Travel Specialist

∙ Soukromá jachta a letectví a

Transfer Transfer z letiště černým autem

Na závěr

Club Swan je členství přátelské ke krypto, jehož cílem je vyřešit primární výzvu kryptoměny: použitelnost v reálném životě. Řeší problém prostřednictvím členství v programu, ve kterém vložíte své kryptoměny a získáte hotovost, kterou můžete použít k nákupu, rezervaci letů nebo k nákupu čehokoli jiného. 

Zřeknutí se odpovědnosti: 
Platí smluvní podmínky. Návštěva www.clubswan.com dozvědět se více o požadavcích na způsobilost. 
∙       Služby elektronických peněz a karet poskytuje výhradně společnost Nvayo Limited, registrovaná v Anglii (č. 06035209) se sídlem na adrese 1 King William Street, Londýn EC4N 7AF, Velká Británie. Společnost Nvayo Limited je autorizována úřadem FCA podle předpisů o elektronických penězích z roku 2011 (č. 900005). Společnost Nvayo Limited nepodporuje žádné kryptoměny ani aktivity kryptoměn. Digitální aktiva přijatá v souvislosti s transakcemi s kryptoměnou nebudou podle britských předpisů o elektronických penězích z roku 2011 chráněna.
∙       Produkty a služby pro životní styl a kryptoměnu poskytuje společnost AU Card Limited, registrovaná v Anglii (č. 09037718), se sídlem 1 King William Street, Londýn EC4N 7AF, Velká Británie. Služba finančního ombudsmana ani systém kompenzace finančních služeb se nevztahují na aktivity kryptoměny prováděné společností AU Card Limited (dba Club Swan).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map