Recenze kryptoměny: Začněte obchodovat s kryptoměnou dnes za pár minut jako začátečník pomocí nejmodernější platformy WhaleTank

Denní obchodování na trhu s kryptoměnami není pro každého, dát hodiny práce před obrazovku, analyzovat a sledovat pohyby barů a pokusit se o jakékoli rozhodnutí o nákupu či prodeji může být velmi frustrované a dokonce může vést k neúspěšným výsledkům, proto jsme vidí rostoucí počet poskytovatelů signálu na různých platformách, jako jsou Telegram, Discard, Reddit a další.

Po prohledání a vyzkoušení mnoha z těchto služeb jsme našli tu, která získala naši pozornost nejvíce – Whaletank.

Kontrola jejich webových stránek odhaluje profesionálně navrženou a zabezpečenou platformu. Díky integrovanému Telegramu se uživatelé mohou snadno zaregistrovat do svých chytrých telefonů během několika sekund a začít využívat všechny jejich služby, které zahrnují krátkodobé signály, držení portfolia, informace o mincích, zprávy v reálném čase a jejich nejnovější, automatické volání na Action API, což z nich jednoduše znamená hedgeový fond.

V této recenzi prozkoumáme některé z jejich jedinečných funkcí a pokusíme se porozumět základní technologii. Pouhým přihlášením k účtu se na levé straně zobrazí nabídka odhalující všechny aktuální funkce:

Automatické obchodování:

Plně automatizované řešení pro signály Binance. Díky své nové službě automatického obchodování mohou prémioví členové v několika jednoduchých krocích předat všechny své signály Binance na automatické provádění. Tato služba je v provozu posledních pár měsíců a výsledky lze zkontrolovat v jejich aktuálních výsledkových listech Google.

Velrybí portfolio:

Služba dlouhodobého držení vám nabízí jednoduchý způsob, jak zadat částku, kterou chcete investovat, a automaticky vypočítá částku pro každý nástroj, který by měl být zahrnut do portfolia holdingu. Snadno použitelný přístrojový panel rozdělený na 3 části zobrazující vstupní bod pro částku, pohled na držení každého nástroje a příkazy k provedení, celá zadní část systému je připojena k burzám a poskytuje data v reálném čase.

Přístrojová deska

shrne všechny aktuální informace týkající se vašich pozic, rozdělených mezi denní signály a dlouhodobé pozice.

Portfoliows

Tato část je spojena s funkcí Whalefolio a přináší vám zprávy týkající se pouze nástrojů v ní.


Signály

Tato část shrnuje a ukazuje všechny signály, můžeme vidět podobnost mezi nimi a dlouhodobé signály ve velrybovém portfoliu, které umožnily rychlou adaptaci.

Whalenews

Tato funkce byla navržena tak, aby shromažďovala data z více než 100 zdrojů, mezi nimiž jsou největší finanční média, jako jsou Forbes, WSJ, Bloomberg, The Telegraph atd. Sleduje také subjekty regulačních orgánů, jako je SEC, IMF, FCA. A důležité postavy jako Donald Trump, Warren Buffet, Bill Gates a mnoho dalších finančních vlivů. Dokonce i banky a jejich generální ředitelé. Pokud budete tuto úžasnou funkci sledovat v reálném čase, nic důležitého vám neunikne.

Wikicoin

Mince Wikipedia, v této části najdete informace o každé minci. Seznam se každý týden aktualizuje o nové mince.

Prozkoumáním komunity a platformy Whaletank odhaluje velmi profesionální služby, i když trh kryptoměn vykazuje nestabilní vzestupy a pády, stále poskytuje přesné signály, přičemž se vyhýbá riskantním akcím, a proto poskytuje svým zákazníkům bezpečnost a důvěru.

Whaletank ROI Google Sheet http://bit.ly/whaletanksignals

Webové stránky Whaletank: http://www.whaletank.trade

Čím je tento kanál jedinečný:

1. Nabídka:

Zlato – (0,05 BTC) – dvouměsíční předplatné Platinové – (0,01 BTC) – šestiměsíční předplatné Diamond – (0,2 BTC) – 24měsíční předplatné

2. Signály: Okrajové signály – Na Bybit

Pravidelné signály – odpovídají většině výměn (upřednostňujeme Binance).

3. Doplňky a speciální funkce: 1. Whaletank vyvinula speciální kalkulačky rizik pro řízení rizika (pro obchodování s marží a běžné)

2. Z pedagogického hlediska poskytuje Whaletank téměř každé rozhodnutí, které učiní, aktualizace trhu a grafy s popisem.

4. Podpora:

Podpora je velmi rychlá a snadná prostřednictvím telegramu a také s využitím jejich platformy. Podpora je k dispozici na jakékoli stránce v pravém horním rohu.

5. Výsledky: Whaletank zveřejňuje všechny své výsledky na disku Google. odkaz: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1v1j51bispZzZhv8ST62QU3in9xhsEE1YPZLI6eWKOQ/edit?us p = drivesdk

6. Whaletank je jedinečný a profesionální ekosystém, který kombinuje lidskou analýzu a širokou škálu technologických nástrojů v reálném čase, díky čemuž si společnost Whaletank může udržet svůj výkon na špici díky rychlým změnám na trhu kryptoměn. Jejich výsledky a transparentnost jim navíc pomáhají velmi rychle se rozvíjet a vytvořit velmi silnou komunitu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map