O Radixovi 

Radix věří, že decentralizované finance mají potenciál změnit svět. S DeFi však existuje několik problémů. To je místo, kde přichází Radix. Radixův konsenzuální algoritmus je navržen speciálně s ohledem na DeFi. 

Základ běží na konsensuálním algoritmu Cerberus. Poskytuje základy pro dodávku veřejné sítě prostřednictvím lineární škálovatelnosti. Lineární škálovatelnost znamená, že veřejná účetní kniha může bez problémů škálovat, což jí umožňuje škálovat až tisíce uzlů a miliardy uživatelů. Jakmile budete připraveni, můžete vyřešit problémy s přetížením sítě, kterým čelí ostatní, jako je Ethereum. 

Token E-Radix 

Rané a široké rozšíření distribuce tokenů je významné. Zajišťuje dostatečnou decentralizaci veřejné sítě. Rovněž poskytuje lidem v síti pobídky co nejrychleji od okamžiku vytvoření instance. 

Cílem prodeje tokenů E-Radix je podpořit distribuci vkladu. Rovněž doufá, že zajistí vysokou úroveň decentralizace před vydáním mainnetu Radix. 

Tokeny ERC20 patří mezi nejčastěji vydávané typy tokenů. Mohou také usnadnit rychlejší integraci do stávajícího ekosystému DeFi, jako jsou burzy a peněženky. To může pomoci distribuovanému budování kůlu. 

Prodej tokenů E-Radix 

Mezi lidmi byl značný zájem o nákup tokenů Radix. Aby to bylo jednoduché, vytvořil Radix jednoduchý portál s tokeny, pomocí kterého lze nárokovat alokace na základě finančních prostředků od prvního odeslání. 

Základ

Prodej tokenů Radix bude spuštěn 8. října 2020 v 18:00 UTC. Výprodej bude pokračovat, dokud nebudou vyprodány všechny tokeny, nebo do 10. listopadu 2020 v 18:00 UTC. 

K nákupu bude k dispozici maximálně 642 milionů tokenů E-Radix, cena za 0,039 $ za token. Přidělení tokenů bude rezervováno na základě prostředků, které budou odeslány jako první. Všechny nákupy podléhají minimální velikosti nákupu 5 000 $ a maximální velikosti nákupu 2 000 000 $. Nákup musí být proveden v USDC nebo ETH. 

Lidé, kteří si chtějí koupit tokeny E-Radix, by měli mít své ALM / KYC zúčtované pomocí Altcoinomy, která je regulovaným poskytovatelem AML / KYC. Kontroly AML / KYC budou vyžadovat doklad totožnosti, doklad o bydlení a zdroj finančních prostředků. Podrobnosti budou ověřeny prostřednictvím videohovoru.  

Uživatelé, kteří si přejí poslat finanční prostředky na nákup tokenů E-Radix, mohou tak učinit pouze prostřednictvím portálu tokenů Radix. Prostředky musí být také odeslány z osobní peněženky. Pokud posíláte prostředky z peněženky na směnárně, možná nebudete mít přístup ke svému E-Radix. 

Kompletní informace o prodeji tokenů Radix najdete tady

Odemykání tokenů E-Radix 

K dosažení rovnováhy mezi nabídkou a poptávkou tokenů E-Radix bude počet odemčených tokenů záviset na tržní ceně tokenů. K vykládání a dalším účelům budou k dispozici pouze odemčené žetony. 

Odemykací mechanismus začne 17. listopadu 2020 a po vytvoření instance bude pokračovat v hlavní knize Radix. 

Likviditní pobídky 

Radix plánuje vytvořit počáteční likviditu pro tokeny E-Radix spuštěním do ekosystému Ethereum DeFi. To umožní komunitě Radix přímo poskytovat likviditu. Také jim to dá příležitost budovat podíly a zároveň podporovat token. Spuštění ekosystému Ethereum DeFi také pomůže Radix získat povědomí o ekosystému DeFi. 

Přidělení tokenů bylo rezervováno. To bude stimulovat ustanovení o likviditě, která jsou nezbytná pro distribuci tokenů Radix. Tyto pobídky jsou zásadní pro dlouhodobé cíle Radix a držitelů tokenů Radix. 

Závěr 

Platforma Radix doufá, že dosáhne široké distribuce svého tokenu. To je nezbytné, aby mohlo dojít k dostatečné decentralizaci. Tokenový prodej doufá, že dosáhne stupně decentralizace před vydáním mainnetu Radix. Po vytvoření instance knihy Radix lze token E-Radix vyměnit za tokeny Radix. Finanční prostředky získané z prodeje tokenů budou použity v technologických, marketingových a speciálních projektech. 

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me