SwC Poker – skutečná pokerová hra pouze s bitcoiny

Zatímco se krypty stále snaží najít uplatnění v jiných průmyslových odvětvích, průmysl online hazardních her přijal novou formu „peněz“ oběma rukama. To vedlo k tomu, že mnoho stávajících a připravovaných webů o hazardních hrách zavádí kryptoměny jako metodu vkladu / výběru, přičemž pouze některé zcela tokenizují. To je místo, kde SwC Poker vyniká, protože nabízí fanouškům pokeru obohacující online pokerový zážitek – ale s „Žádné bankovnictví, pouze bitcoiny“.

Shrnutí SwC Poker

SwC Poker je čistě bitcoinová pokerová stránka, která byla spuštěna v březnu 2015 poté, co byl SealsWithClubs eticky ukončen. Uživatelská jména a částky krilu byly zachovány. Étos nového webu byl podobný starému, s důrazem na anonymní účty, nízké rake a rychlé výplaty. SwC Poker, internetová organizace s geograficky distribuovanými servery a zaměstnanci, si po opětovném spuštění hry „Bitcoin Poker 3.0“ z listopadu 2018 pomalu získává popularitu. Od doby, kdy byl upgradovaný software spuštěn, si hráči užili stabilní online pokerový zážitek ve 4 verzích klientů: Windows, Mac, Android a HTML5. SwC Poker přijímá hráče z celého světa, včetně hráčů z USA ve všech státech.

Nový software: Pozdravte Bitcoin Poker 3.0

Vzhledem k tomu, že předchozí verze hry nenabízely hráčům stabilní a prémiové online pokerové zážitky, jaké požadovali, rozhodl se tým SwC vylepšit celou platformu a pojmenovat novou verzi „Bitcoin Poker 3.0“. Bitcoinový poker na SwC lze nyní hrát stažením nativních aplikací pro Android, Mac a Windows, nebo ho lze hrát v prohlížeči na klientovi HTML5, což hráčům poskytuje rychlý a snadný způsob, jak začít. Zatímco hraní hry v prohlížeči odstraňuje potíže se stahováním, stahování klienta umožňuje uživateli získat skvělou správu více tabulek v rozložení dlaždic nebo kaskádových rozvržení. Zatímco rozhraní PC a MAC jsou docela čistá, což umožňuje vážným hráčům hrát více stolů, design aplikace pro Android umožňuje zážitek na cestách.

Registrace

Registrace anonymního účtu SwC Poker je rychlá a snadná. Nepožaduje žádné osobní údaje pro registrační proces, což umožňuje hráčům online šanci užít si hraní bez odhalení své identity. K registraci je vyžadována pouze e-mailová adresa.

Rake a Range of Tables

SwC Poker má nejnižší rake v tomto odvětví, což je možné pouze díky použití bitcoinů, takže mu nevznikají žádné bankovní poplatky, které mohou u fiat založených online pokerových stránek činit až 30% z každého vkladu. V současné době má SwC Poker rake 0% – 2,5% cash games s nízkým stropem a 2% – 5% pro turnaje se šancí 50% Rakeback prostřednictvím věrnostního programu Krill. Tento „nespravedlivě levný“ rake činí nabídku nabízenou ve SwC nepřekonatelnou kdekoli v online pokerovém prostoru. 

I když jsou hrábě nízké, nesnižuje to herní zážitek, protože web poskytuje kompletní řadu typů her, mezi které patří:

  • Hold’em: Žádný limit, pevný limit a limit banku.
  • Limit potu Omaha: Vysoká / nízká, 5 karet a 5 / vysoká / nízká karta.
  • Stud: Pevný limit.
  • Čínský poker, včetně OFC a OFC 2-7.
  • Remíza: Pevný limit.
  • Short Deck: Bez omezení.
  • Smíšené: KŮŇ, 8 her, 11 her a Lowball.

Turnaje, turnaje 24/7, & Bad Beat Jackpot představen

Web se snaží poskytovat funkce a propagace vhodné pro hráče. Nedávno představil The Bad Beat Jackpot, což jsou no-limit hold’em cash game stoly, které vytvářejí fond jackpotů bez účtování jakéhokoli dalšího rake nad normální částku. Kvalifikace zasáhnout BBJ na SwC Poker je esa plná desítek nebo lepších rytmů, přičemž oba hráči používají obě karty hole. To přispívá k častým zásahům BBJ, v průměru 1 na každých 50 000 rukou.

Pro hráče turnajů je BIG BTC stěžejním turnajem tohoto webu a často existují bezplatné nebo levné způsoby, jak získat vstup. Pokud někdo zkontroluje turnajovou lobby, najde všechny různé způsoby, jak se dostat dovnitř. 10 000 žetonů nebo 0,01 bitcoinu je buy-in a prize pool začíná na 1 000 000 žetonů nebo 1 bitcoinu.

Stránka také poskytuje bezplatné turnaje, které probíhají 24/7/365. V pozdní registraci nebo neaktivní registraci do 30 minut od spuštění je vždy volný turnaj, takže noví hráči mohou testovat software bez provedení vkladu nebo jednoduše hrát zdarma, kdykoli chtějí. Když hráč freerollu vyhraje malý počet žetonů, má buy-in pro stoly „No rake micro stakes“, které berou 0 rakes. Tyto mikroklimatické stoly nabízejí hráčům webu s nejnižším limitem fantastické prostředí pro testování strategií nebo hraní pokeru téměř bez rizika. Hlavním cílem SwC je vytvořit zdravou pokerovou ekonomiku od nejnižší po nejvyšší sázky. 

Soukromí, zákaznický servis a bezpečnost

Zatímco web funguje v úplné anonymitě, web nabízí dvoufaktorové ověřování pro důležité akce účtu, jako je přihlášení nebo výběr prostředků. Kromě toho, pokud jde o zabezpečení bitcoinů, SwC využívá systém, který odděluje prostředky všech hráčů v několika peněženkách s různou dostupností. Hráči mají také zaručeno, že nebudou podvedeni svými soupeři. Upgrade Bitcoin Poker 3.0 přichází s vylepšenými nástroji pro detekci kolizí.

Pro péči o zákazníky je na webu nasazen e-mail, který je oficiálním kanálem podpory, ale uživatelé mohou získat základní nápovědu v chatboxu na celém webu a Twitteru. Rychlost odpovědí je obvykle několik hodin a přesnost je téměř dokonalá.

Závěr

SwC poker je bitcoinový pouze a poskytuje skvělý a zároveň profesionální zážitek z kryptoměny. Díky své trojici silného softwaru, nízkým hrábům a největší bitcoinové pokerové stránce je jedním z nejlepších v oboru.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map