Upland.Me: Hra o obchodování s virtuálními nemovitostmi mapovaná na adresy v reálném světě

Hra s decentralizovanými vlastnostmi a sběratelskými předměty založená na systému EOS ve srovnání s Monopoly nabízí hráčům vzdělávací a peněžní hodnotu.

Hra s decentralizovanými vlastnostmi a sběratelskými předměty založená na systému EOS ve srovnání s Monopoly nabízí hráčům vzdělávací a peněžní hodnotu. Tato hra je aktuálně dostupná napříč platformami, tj. Na webu a na Apple iOS App Store a Android Obchod Play.

Byl popsán podobnými tóny jako směsice Monopoly (obchodování s nemovitostmi) a Pokémon Go (na základě adres z reálného světa), široce populární deskové hry / sběratelské hry, ale liší se v základní sestavě a položkách. Upland.me, decentralizovaná herní platforma postavená na blockchainu EOS, umožňuje hráčům sbírat jedinečné kousky země a majetku namísto ulic v Monopoly a slavných Pokémonských tvorů.

Vlastnost neměnnosti na blockchainech umožňuje, aby zakoupené vlastnosti zůstaly pod kontrolou uživatelů na věčnost. Mohl Upland.me bude další revolucí pro herní platformy sběratelů, jakmile bude uvedena na trh v roce 2020 na masový trh?

Ve světle růstu společnosti Upland.me v nedávné minulosti se hlouběji podíváme na decentralizovaný herní projekt. Bližší pohled na pokyny k článku:

  • Předefinování tradičních herních ekonomik.
  • Virtuální vlastnosti na blockchainu EOS.
  • Otevřete Beta Launch
  • Decentralizované „skutečné vlastnictví“ virtuálního majetku.
  • Upland získává financování rizikovým kapitálem přes 2 miliony dolarů.

„Předefinování tradičních herních ekonomik“

Tradiční herní trh umožňuje uživatelům hrát a kupovat herní žetony, které jsou bohužel utratitelné pouze ve hře. To znamená, že tokeny nabízené ve většině těchto her postrádají „skutečné vlastnictví“, protože je nemůžete prodat ani převést na jiného hráče. Cílem Upland.me je vyřešit tento problém na jejich virtuální decentralizované realitní sběratelské hře postavené na EOS blockchainu.

“Jedním z problémů současného modelu nákupu v aplikaci je, že hráči ve skutečnosti nevlastní ani nekontrolují své digitální zboží.” Nemohou je prodat ani s nimi obchodovat a toto zboží obvykle nemá hodnotu mimo samotné hry, “řekl Dirk Lueth, spoluzakladatel Upland.me.

Platforma Upland.me vytváří nepostradatelné tokeny (NFT), které jsou jedinečné pro konkrétní oblasti a vlastnosti hry, a navíc poskytuje uživatelům tržiště pro nákup, obchodování a prodej těchto NFT. To umožňuje monetizační aspekt hry, jak se trh zvětšuje. Ceny budou zpočátku stanoveny pomocí reálných cen.

 “Upland vyvíjí virtuální sběratelskou hru, která představuje nemovitosti; původně v San Francisku a později v dalších městech a regionech po celém světě. […] Vlastnictví nemovitosti v Uplandu je nezávislé na vlastnictví nemovitosti v reálném životě. “

Idan Zuckerman, spoluzakladatel společnosti Uplandme, Inc..

Virtuální vlastnosti Upland.me na blockchainu EOS.

Hybrid hry ve stylu Pokémona a Monopoly dává podobný pocit, protože umožňuje uživatelům hromadit obrovské bohatství nákupem majetku, výdělkem z něj a následným prodejem se ziskem (všechny poplatky počítané v UPX, rodné měně hry). Nebo se mohou vydat na lov pokladů a vyhrát nějaký UPX jako odměnu. UPX má pevnou sazbu k americkému dolaru a lze ji přímo zakoupit na webu pomocí kreditních a debetních karet, paypal nebo kryptoměn. Vzhledem k tomu, že je Upland k dispozici v obchodech s aplikacemi, jsou možné i nákupy v aplikaci. Společnost oznámila, že v letošním roce rovněž pracuje na možnosti fiat-out, která hráčům umožní prodávat NFT jiným hráčům na trhu Upland za skutečné peníze. 

Po zakoupení UPX uživatel vyhledává nemovitosti ve městech, přičemž každá nemovitost má jedinečný název. Vlastnosti jsou vzácné zdroje: každá vlastnost je jedinečná a může ji v daný okamžik držet pouze jeden hráč.

Zahájení otevřené beta verze Upland.me

Společnost úspěšně dokončila své uzavřené spuštění beta verze na mainnetu EOS v polovině roku 2019. Od počátku roku 2020 je hra k dispozici také jako otevřená beta verze prostřednictvím Upland. V době psaní tohoto příspěvku mohou uživatelé v San Francisku lovit exkluzivní digitální vlastnosti. 

V nadcházejících měsících plánuje tým zahájit činnost v New Yorku. Tým si klade za cíl aktivovat a aktivovat cestovní systém, aby uživatelé mohli posílat své herní kousky zvané „block explorer“ ze San Franciska do New Yorku a naopak. Ti hráči, kteří vlastní balíčky na SFO (Letiště v San Francisku) nebo JFK (Letiště Johna F. Kennedyho v New Yorku), budou mít prospěch z poplatků, které musí hráči platit, když chtějí cestovat mezi městy. Tuzemské koncové zásilky SFO se většinou prodaly během několika minut poté, co byly uvedeny do prodeje. Balíky JFK brzy přijdou na trh. Lze očekávat, že některé z nich se také rychle prodají. 

Zpráva čte,

“Předpokládáme otevření newyorského města v druhé polovině roku 2020.”

Decentralizované „skutečné vlastnictví“ virtuálního majetku.

Když se zaregistrujete u Upland, získáte registrační bonus UPX. Stanete se návštěvníkem, který má vízum, které je třeba každých 7 dní obnovovat, aby se zabránilo recyklaci veškerého majetku. Pomocí průzkumníka bloků objevte vlastnosti, které jsou k dispozici ke koupi. Jakmile nashromáždíte 10 000 UPX, váš návštěvnický účet se změní na „Uplander“, občan platformy. Pak můžete také nakupovat a prodávat na uplandském tržišti.

Být uplanderem nabízí hráči decentralizované „skutečné vlastnictví“ virtuální nemovitosti. Hráči vlastní majetková práva navždy a mají moc kupovat, prodávat, vydělávat, držet nebo obchodovat s majetkem na neurčito.

Pokud se vám nelíbí, kam vás Průzkumník bloků zavedl do města, funkce „Odeslat průzkumníka“ vám umožní poslat váš malý herní kousek na další místa pomocí následujících funkcí;

·     Odeslat do mého majetku

Zašlete svůj Průzkumník do kterékoli z vlastností, které vlastníte, kdykoli budete chtít! Odeslání Průzkumníka do vlastních nemovitostí je bezplatné a neomezené.

·     Odeslat do jiných vlastností

Průzkumníka můžete také odeslat na vlastnosti vlastněné jinými hráči. Odeslání průzkumníka do jiných vlastněných nemovitostí bude stát poplatek UPX, který se platí vlastníkovi nemovitosti, a funkce je omezena na tři odeslání denně.

Lov pokladů 2.0

Upland vydává nejnovější v květnu 2020 Aktualizace jeho slavné série Treasure Hunt s hráči připravenými zažít nové funkce včetně; závodění, které překonává čas a nové konkurenční typy objevování pokladů. V Uplandu probíhají také události. Posledním z nich byl hon na velikonoční vajíčko, který si uplandská komunita velmi užila.

Rozvíjet vlastnosti

Ve výhledu, který dali zakladatelé během AMA, také oznámili, že Uplanders budou moci rozvíjet půdu, kterou vlastní. Uplanders budou moci provozovat všechny druhy podniků, které by mohly být arkádou nebo školkou umožňující ostatním hráčům nakupovat virtuální rostliny, aby vylepšily vzhled svých vlastností.

O co jde?

100 miliard fondů UPX. Tato částka je rozdělena do dvou hlavních skupin;

1. Uplandský bazén

Polovina fondu je přidělena na prodej UPX pro fiat a krypto hráčům. Tyto výnosy jsou použity na financování operací společnosti Upland.me, Inc., která stojí za společností Upland. Aby bylo zajištěno financování neustálého rozvoje a růstu platformy, obdrží Upland pool variabilní částku UPX na aktivního hráče (nově vytvořenou systémem těžby Upland), jakmile Upland vyjde z beta.

2. Společenská skupina

Druhá polovina, 50 miliard UPX, byla vytěžena pro provoz a udržení ekonomiky. Tento fond je charakterizován několika příchozími a odchozími proudy UPX. Některé z toků přílivu zahrnují týdenní ražený UPX v mincovním systému Upland, poplatky z herních transakcí mezi hráči a výnosy z počátečního prodeje nemovitosti. Mezi odlivy patří opakované a zvýšené výdělky za vlastnictví nemovitostí, jednorázové odměny za dokončení sbírek a misí a také marketingové kampaně.

Růst decentralizovaných herních platforem

Platforma umožňuje uživatelům nakupovat, prodávat a obchodovat s nativním herním tokenem UPX, který je postaven na softwaru EOSIO a běží na mainnetu EOS, jak je uvedeno výše. Decentralizované herní platformy zabírají významný podíl v celém inteligentním smluvním blockchainovém prostoru. Expanzivní růst objemu se však zatím neprojevuje na denních aktivních uživatelích.

Svět her vede v růstu na trhu decentralizovaných aplikací a společnost Upland.me si klade za cíl hrát v tomto růstu významnou roli. Upland.me vstupuje na herní trh ve správný čas, protože herní dApp průmysl na EOS se v současné době potýká a je klíčem k možnému nárůstu počtu denních aktivních uživatelů na úrovně naposledy zaznamenané v lednu 2020. Vzhledem k tomu, že Upland byl vytvořen s masové přijetí trhu má na mysli, že má potenciál posunout nejen EOS-, ale i celý ekosystém blockchainu na další úroveň.

Nový vývoj: Upland.me zvyšuje v sérii A 2 miliony dolarů

Ve snaze o další vývoj této hry vyzvedl Upland v červnu 2019 2 miliony dolarů v kole financování série A vedeném fondem Finlab EOS VC. Spoluzakladatel Upland.me, Idan Zuckerman uvedl,

„Blockchain představuje tolik vzrušujících příležitostí pro hry a umožňuje celému ekosystému kolem jedinečného digitálního zboží. Zjednodušili jsme tuto zkušenost, zarámovanou do známého kontextu, abychom zábavným a přístupným způsobem demonstrovali výhody blockchainu. “

Vývojář blockchainových her zatím uzavřel partnerství s Second Life Creator, Linden Lab, aby umožnil hráčům prodávat své herní předměty za fiatovou měnu v reálném světě. Platforma bude používat Tilia Pay zpeněžit aktivity ve hře Upland pro obchodování s virtuálními nemovitostmi.

„Je skvělé spolupracovat s partnerem, jako je Upland, který sdílí naši vizi skutečných herních ekonomik a skutečného vlastnictví,“ řekl Aston Waldman, generální ředitel společnosti Tilia a finanční ředitel společnosti Linden Lab. “Oceňujeme vizi společnosti Upland zavést výhody blockchainu do hlavního proudu a otřesit způsob, jakým se ve hrách zachází s vlastnictvím digitálního zboží.”

Upland.me proti COVID-19

Nakonec se Uplandu také daří. Jak svět pokračuje v boji proti pandemii viru COVID-19, komunita kryptoměn podporuje boj proti šíření a úlevě od účinků viru. Upland.me unisono hraje svoji roli tím, že má daroval 100% výtěžku z prodeje svého lovu na velikonoční vajíčka do fondu reakce a dopadu NYC COVID-19.

O společnosti Upland.me

Uplandme, Inc. je společnost se sídlem v Silicon Valley, založená v roce 2018 Dirkem Leuthem, držitelem titulu Ph.D z European Business School, Idan Zuckerman a Mani Honigstein. Tento tým sériových podnikatelů má silné zázemí a zkušenosti v oblasti blockchainu, fintech a her. Posláním firmy je posílit tržní ekonomiku, kde se realita a digitální technologie spojí do jednoho světa, který nabízí všechny druhy nových příležitostí k výdělku.

Kontakty

Pokud máte ohledně hry Upland.me více otázek ke hře, procesu registrace nebo k tomu, jak můžete získat bonus za přihlášení, můžete kontaktovat tým na Svár, Střední, Telegram, Facebook nebo Cvrlikání.

Chcete-li se dozvědět více, navštivte stránku https://upland.me/.

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map