Bit spojit Slapped Big-Time s Securities Emergency Cease and Desist Order

reklama Phemex

Když byli investoři nadšení z nafukování sazeb kryptoměn, byl čtvrtek dnem Bitcoin byl pozastaven protože komisař pro cenné papíry v Texasu (TSC) označil příkaz k nouzovému zastavení a zastavení, aby zabránil fungování bitového připojení. Zmatená organizace je dobře známá fáze půjčování bitcoinů s kapitalizací ve výši 4,1 miliardy USD a po nějakou dobu je obviňována z náhlých rozhodnutí.

Bitové připojení Objednáno, aby se nepořádalo s Texasem

Objednávka, kterou přijali, má ukončit různé spekulační programy, které Bit-connect zpracovává, “prohlašuje veřejné prohlášení,„ zahraniční organizace, která za své mince v digitální měně požaduje část celkového průmyslu ve výši 4,1 miliardy dolarů. “ Coingape.com profilované prohlášení o napětí uvnitř biologického systému o spekulacích Bitconnect již v listopadu a také prostřednictvím hodnotícího článku. V tomto bodě, jak se nyní ukazuje autoritativně, byl stres z velké části způsoben zárukami anglické organizace, které se zdály být nepochopitelně Ponzi.

„Bit connect požaduje finanční specialisty na kryptografické peníze založené na projektech, které případy organizace přinesou roční výnosy minimálně 100%,“ vykresluje TSC. V návaznosti na rozpis, jak vydávají své vlastní coiny s horní částkou 28 milionů, TSC pokračuje: „Organizace očekává, že lidé využívat bitcoiny, vyrovnanější digitální měna, která umožňuje vkládat zdroje do různých programů pro připojení bitů. V jedné spekulaci s názvem Bit connect Lending Program kupují finanční specialisté Bit connect coiny, které dostává „Bit connect Trading Bot“ za účelem „návratnosti až 40% měsíčně“. “

V projednávaném případě se správci s největší pravděpodobností obracejí s vyhlídkou na to, že budou jejich voličům zveřejňovány neregulované nabídky počáteční mince. Ve skutečnosti oficiální prohlášení uvádí: „Provozovatelé obchodů pro Bit connect se zaměřují na obyvatele Texasu a navíc na obyvatele různých států prostřednictvím webů, webových sociálních sítí a online obchodních center, jako je craigslist,“ tvrdí. A mějte na paměti, že je to maličkost, nejlepší scénář, který lze očekávat, že Texas převezme velkou část přijímaného triku, zde je opět důvod správce: „Obchodní specialisté nejsou v žádném případě zařazeni jako operátoři Bit connect k nabídce cenných papírů v Texasu. “

Prohlášení vydaná TSC na podporu jejich rozhodnutí:

TSC vidí navíc říká o nastupující nahlášené počáteční nabídce mincí ze strany organizace, rezervované jen na pár dní, a o tom, jak „funguje weby a zprostředkuje webovou propagaci, aby získala specialisty na obchody, které nazývá„ odnože “. Organizace dává členům předváděcí materiály, včetně představení na webu, a vyplácí jim provize za doporučení, jejichž výsledkem jsou zájmy v projektech organizace.

Komisař pro cenné papíry Travis J. Iles dále potvrzuje, co někteří z kryptoskupiny objevili také rozrušující, že organizace „nezjistila pro všechny záměry a účely nic o svých principech, peněžních podmínkách nebo metodikách pro získávání výhod pro finanční specialisty. V Anglii fyzickou adresu neuvádí. “

Prohlášení o lítosti ze skóre podivné organizace ministrů obvykle zahrnuje korelaci s nejasným charakterem Satoshi Nakamoto a absence centralizace kolem Bitcoin uspořádat. Je to bláto kryptových vod, které je třeba zvažovat.

Shrneme-li celou problematiku, můžeme jen říci, že ať už to považujete za rozumné nebo ne, je zřejmé jedno hledisko jednání asociace: získali teplé podmínky kontrolorů, ​​kteří v současné době popadají přístupy k vykouření takových podniků, využívají zákonné pohyby mohou být nakonec vyřešeny další autentické a chvályhodné úkoly.

Sdělte nám své myšlenky bitconnect v komentářích níže nebo nám napište na [chráněno e-mailem]


Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a je předmětem tržních podmínek. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor ani publikace nenese žádnou odpovědnost za osobní finanční ztrátu.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map