Crypto Industry požaduje od regulačních orgánů jasnou, pevnou a vstřícnou politiku, která podporuje Cryptos

Jednou z klíčových překážek, které brání americkým investorům v kryptoprůmyslu, je nejasný regulační rámec. Pochopení potřeby vhodného a příznivého regulačního prostředí pro přežití kryptoměn v USA je vidět, že řada průmyslových odborníků a analytiků v zemi vyjadřuje své názory a návrhy regulačním orgánům a zákonodárcům. V jednom takovém posledním pokusu. vůdci amerického krypto průmyslu se setkali s zákonodárci na Capitol Hill za účelem diskuse u kulatého stolu, zaměřené hlavně na regulaci pro ICO a digitální měny.

Kongresman zve vedoucí pracovníky do tradičního finančního a blockchainového průmyslu

Shromáždění organizoval republikánský kongresman Warren Davidson, který je v komunitě digitálních aktiv již díky své kryptoměnové perspektivě velmi uznáván. Více než 50 vedoucích pracovníků společností v tradičním finančním a blockchainovém průmyslu se zúčastnilo kulatého stolu se zastoupením krypto gigantů jako Coinbase, Kraken, ConsenSys, Nasdaq, Circle a Fidelity. Důvodem tohoto setkání je pan Davidson, hostitel v současné době připravuje zákon o regulaci kryptoměn, který bude představen ve Sněmovně reprezentantů později na podzim.

Diskuse proběhla na posledním zasedání před volbami, což poskytlo velkou šanci pro nadšence kryptoměn, aby vyjádřili své obavy ohledně regulace krypto sféry. Hlavní poselství pro zákonodárce bylo jasné: Regulační orgány musí přijmout jasnou a pevnou politiku vůči kryptoměnám, jinak budou blockchainové společnosti nuceny hledat pastviny nové.

Po čtyřech hodinách diskusí kongresman Davidson připomněl, že jeho krypto účet stále není dokončen a panel byl skvělým způsobem, jak poslouchat průmysl a rozhodnout se, co zahrnout, než bude zákonodárcům představen konečný návrh.

Řekl, že „Legitimní hráči v tomto odvětví touží po nějaké jistotě, abychom mohli předcházet podvodům a stíhat je. Jsem si jistý, že se můžeme posunout kupředu a udělat z tohoto prosperujícího trhu v USA. Je pro nás nezbytně nutné, s internetem jsme to zvládli dobře. “

Mike Lempres, hlavní politický ředitel společnosti Coinbase, znovu zdůraznil potřebu změny,

“Všichni chceme spravedlivý a řádný trh, chceme stejné věci, jaké dělají regulační orgány.” Nemusí to být provedeno stejným způsobem, jako tomu bylo v minulosti, a tomu musíme být otevřeni. “

Carla Carriveau, vedoucí pracovník společnosti Circle a bývalý úředník SEC odpověděli, že i když SEC vyjasní stávající zákony, je na Kongresu, aby zintenzívnil. Podle ní,

“Kongres musí jednat, protože SEC řekla, co považují za správné, a již udělala to, co považovali za nutné.”

Advokátka společnosti ConsenSys Joyce Lai připomněla zákonodárcům, že vzhledem k tomu, že kryptoměny nejsou svázány s žádnou vládou, jejich zakladatelé mají malá nebo žádná omezení týkající se umístění jejich podnikání. Alespoň polovina účastníků varovala, že americké regulační orgány musí dát jasno, aniž by zakročily proti kryptoměnám, jinak se projekty přesunou na kryptoměnná území, jako je Malta nebo Švýcarsko.

Přečtěte si také: Současný regulační rámec nevyhovuje Enterprise Cryptos: Veterans Tell SEC

Experti na kryptoměny požadují fungování regulačního rámce, aby se vešly do kryptoměn

Začátkem tohoto týdne skupina průmyslových odborníků a veteránů složená z jádrového vývojáře bitcoinů Bryana Bishopa, bývalého generálního ředitele Morgan Stanley Caitlin Long, průkopníka kódování elektronického obchodu Chrisa Allena, zakladatele Ernsta & Youngův blockchainový tým Angus Champion de Crespigny a právník manažera fondu Gavin Fearey v dopise SEC předložili svůj záměr pomoci SEC zveřejněním toho, co považují za kritická hlediska pro manipulaci s regulací kryptoměny, která nebyla řešena v jiných komentářích dříve veřejné SEC.

V dopise bylo uvedeno, že digitální aktiva představují jedinečnou třídu aktiv s jedinečnými silnými stránkami a schopnostmi, a pokud budou začleněna do stávající tržní infrastruktury, dojde k zavedení rizik pro investory, která by jinak neexistovala. Skupina navrhla, aby se SEC pokusila případně aktualizovat tržní infrastrukturu, pokud chce skutečně využít výhody bitcoinu a dalších technologií a dále posílit finanční systém.

S tím, jak odborníci na krypto průmysl vyjadřují své názory na regulaci, lze cítit, že i regulační orgány jsou aktivní a snaží se pochopit, co kryptoměnový průmysl potřebuje. K vytvoření příznivého politického rámce je tento komunikační most nezbytný.

Uvažují američtí zákonodárci a regulační orgány o poptávce odvětví a přijdou s komplexní politikou ve prospěch kryptoměn? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map