Crypto vs RBI – právní zástupce představuje silný případ proti kryptobanku RBI

reklama Phemex

Na dřívějším slyšení, které se konalo 14. srpna, byla krypto komunita svědkem internetu & Postoj společnosti Mobile Association of India (IAMAI) ke kryptoměně, který nutil vládu, aby vytvořila předpisy týkající se kryptoměn, spíše než je zakázat. Dnešní slyšení se více zaměřilo na to, proč je zákaz kryptoměny RBI nespravedlivý a neslouží žádnému účelu.

Podle aktuálních aktualizací sdílené Crypto Kanoon, indická krypto platforma, která poskytuje informace o stavu kryptoměn v zemi. Ashim Sood, právní zástupce IAMAI, pokračoval ve svých argumentech ve prospěch regulace kryptoměn. Dlouhé slyšení se zaměřilo na to, jak jiné země regulují kryptoměny a jak je RBI mimo jiné nesprávně zakázala. Argument ještě není u konce a zítra bude obnoven.

Můžete sledovat argument vyjádřený během dřívějšího slyšení, 14. srpna – ZDE

Poradce IAMAI – Crypto Cant bude zakázán jednoduše proto, že s sebou nese riziko

Pokud jde o dnešní jednání, Sood naléhal, že vyhláška RBI je „proti doktríně proporcionality“, což znamená, že oběžník RBI z roku 2018 zakazující kryptoměny byl příliš tvrdý. Nebylo to přiměřené problému, který představují kryptoměny. Advokát představil Nejvyššímu soudu různé přístupy k kryptoměnám, které přijímají regulační orgány po celém světě, včetně Wyomingu, amerických zákonů týkajících se kryptoměn a služeb úschovy, licenčních požadavků používaných v New Yorku a pokynů zemí G20 k regulaci kryptoměny.

Při sdílení britské klasifikace tokenů právní zástupce porovnal zákaz RBI s přístupem britských regulačních orgánů. Hlášeno Crypto Kanoon;

Příkladem Spojeného království je stejná rizika, jaká uznává Indie. Regulační orgány tam inteligentně uplatňovaly své pravomoci a studovaly technologii. UK si uvědomil, že nemůžete nikomu zabránit v řízení jeho záležitostí týkajících se Crypto. Zatímco RBI nepoužila mysl.

Argumenty pana Sooda pokračovaly kolem toho, jak oběžník RBI neodhaluje žádný účel a ukazuje, že před provedením zákazu nebyla provedena žádná studie. Zdůrazňuje, že indické regulační orgány navrhují zákaz kryptoměn jednoduše proto, že zahrnuje riziko, ale dokonce i akciové trhy zahrnují riziko. Lidé přešli z centralizovaných kryptoburz na kryptoburzu P2P, a proto navzdory bankovnímu zákazu na začátku roku 2018 RBI nic nedosáhla.

RBI údajně přijala opatření v oblasti ochrany spotřebitele, boje proti praní špinavých peněz, financování terorismu atd. Avšak v jednom ze svých dokumentů (post cirkulárních) si RBI uvědomila, že přesunula transparentní výměny do temného přístavu, lidé se uchylují k peer-to-peer pomocí hotovosti.

Vzhledem k tomu, že Indie již má zavedené zákony na ochranu spotřebitele, Sood uvedl, že by mohly být použitelné pro kryptoměny, zatímco pro řešení zvláštních situací lze formulovat i jiná / zvláštní ustanovení..

Soudce – zpráva se zdá, že vede pouze technologii a ne krypto

Po dlouhém hádce Mr.Sood, Ld. Senior Advocate, Mr. Nakul Dewan, který zastupoval petici burzy, vysvětlil, o čem jsou peníze a co znamená krypto versus fiat. Představil, jak Indie a Írán mají možnost vzájemných transakcí za účelem přístupu k pohonným hmotám, když USA vznesly námitky. Proti argumentům bylo předloženo také šest kritických obav RBI.

rbiZdroj: Twitter

Vzhledem k podrobnostem předloženým společně se zprávou Mezirezortního výboru (IMC) soudce nakonec odpověděl slovy: „Zdá se, že tato zpráva je pouze vodítkem z hlediska toho, jak lze tuto technologii využít pro mezibankovní převody. A ne krypto “.

RBI – Bitcoin and Crypto je Ponziho schéma, cenová bublina

Soud po obědě obnovil jednání a hádka začala ve prospěch akce RBI. Nastínilo, jak kryptoměna s několika peněžními charakteristikami měla přímý dopad na měnový a platební systém.

Pokud je bude stále více a více lidí přijímat jako platební prostředky, mohlo by to nepříznivě ohrozit náš peněžní systém. Má také schopnost přeshraničních transakcí. V tom spočívá problém.

Advokát také vyzdvihl zprávu bývalého ministra financí Arun Jaitely, který souhlasně přikývl na technologii Blockchain, ale popřel uvažování o kryptoměnách. Slyšení také zdůraznilo větší znepokojení RBI, pokud jde o kryptoměny – jeho použití jako formy platby za nezákonné činnosti.

Z jednání dnes nevyplynulo žádné konečné rozhodnutí, zasedání však bude pokračovat zítra.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map