McAfee má v úmyslu být prezidentem USA i britským premiérem, Greenlights pro další býčí trhy?

reklama Phemex

  • McAfee byl uvězněn dvakrát týdně, poté odhalil záměr stát se britským premiérem a prezidentem USA současně
  • 90% respondentů v anketách McAfee o prezidentské ambice hlasovalo na Twitteru „ano“
  • McAfee jedná s kubánskými vládami, aby pomohl národu vybudovat národní kryptoměnu
  • Když se McAfee stane americkým prezidentem v roce 2020 a také získá sídlo předsedy vlády, co víc si může krypto společnost přát?

John McAfee stále zůstává jednou z hnacích sil kryprostoru a jeho vliv sotva zůstává bez povšimnutí, zejména ze strany vlád, které podle všeho buď chtějí odborné posudky kryptoměny Mesiáše, nebo některé další, které mají s jeho relevancí velký problém.

Poslední týdny byly obzvláště dramatické pro oblíbeného nadšence do kryptoměny Johna McAfee. Před několika týdny byl John viděn na břehu Kuby, kde se ve zprávě objevilo, že pomáhá kubánské vládě při budování národní kryptoměny.

Stalo se tak poté, co řada událostí týkajících se daňových úniků nebo jeho dlouholetého případu vraždy ve Spojených státech vyústila v to, že agentury hledaly zarytého fanouška kryptoměny a McAfee musel být na útěku k útěku možné obavy.

CIA se nás pokusila shromáždit. Nyní jsme na moři a brzy ohlásíme další. Po několik příštích dní budu nadále temný. pic.twitter.com/o79zsbxISl

– John McAfee (@officialmcafee) 19. července 2019

Loď svobody odhalena

Podrobnosti týkající se setkání s kubánskou vládou zatím nebudou zveřejněny. Při obchodování se svou jachtou (loď Freedom) po boku své manželky Janice a několika dalších členů posádky a těžkých zbraní John zveřejněné fotografie od moře, kde tvrdil, že v té době byli všichni členové na palubě „Freedom boat“ několik metrů od sebe, aby se vyhnuli zápachu nevykoupat se za 5 dní.

Axel. Sotva čeká, až dorazíme do přístavu, a může vystoupit z této bohem opuštěné lodi, která ztratila klimatizaci a vodu 18 hodin po cestě. Nikdo z nás se nekoupal 5 dní. Když mluvíme, zůstáváme každý deset stop od sebe. pic.twitter.com/IX8UbylS9P

– John McAfee (@officialmcafee) 22. července 2019

McAfee zadržen bez zatčení

Zpráva o zatčení později přišla prostřednictvím úředníka McAfee Cvrlikání účet, ve kterém byly zveřejněny fotografie ukazující McAfee ve stísněném prostoru (údajná policejní cela), kde tvrdil, že pašoval do telefonů. Důvody zatčení, jak později uvedl McAfee, byly založeny na držení zbraní, které nebyly přímo urážlivé. Jeden z tweetů, který přišel později, potvrdil, že McAfee, jeho manželka Jenice a jeho posádka byli zadrženi bez zatčení. Jeho psi byli také uvězněni samostatně.

Moje druhé zatčení za jeden týden – myslím, že rekord. pic.twitter.com/wOQ99nWGYC

– John McAfee (@officialmcafee) 25. července 2019


McAfee propuštěn ze zadržení

Před více než 24 hodinami se McAfee prohlásil propuštěn ze zadržení v Dominikánské republice, kde tvrdil, že jeho psi byli stále zadrženi, protože John, jeho manželka a posádka byli deportováni.

Opuštění vazby (neposuzujte můj vzhled – čtyři dny vězení). Bylo mi dobře zacházeno. Moji nadřízení byli přátelští a ochotní. I přes užitečné okolnosti jsme se rozhodli jít dál. Více později. pic.twitter.com/V4539uYCHR

– John McAfee (@officialmcafee) 24. července 2019

John’s „Dinkle“ At Stake!

John byl mezitím neochvějným fanouškem bitcoinů a věří, že se digitální měna do konce roku 2020 dotkne ceny ve výši 1 milionu dolarů, což slibuje sežrat jeho vlastní dinkle pokud by události dopadly jinak. Podle výpočtu nemusí být Johnova mužnost ponechána nepotrestána, pokud bitcoiny selžou v každodenní ceně zhruba o 2 000 $ každý den až do konce roku 2020.

Cesta k dvojímu vedení

Jak se všechny věci začaly formovat, John znovu rozvířil Twitter oznámil jeho záměry stát se prezidentem Spojených států. Jak to je žádné další novinky, zajímavá část také odhaluje jeho ambice stát se britským předsedou vlády současně. Podle Johna je občanem obou regionů a také splnil požadavky na vedení obou národů.

Za tímto účelem společnost McAfee uspořádala mini online hlasování na Twitteru a vyzkoušet si názor veřejnosti. Neuvěřitelně asi 90% respondentů hlasoval „Ano“ Johnovu dvojímu vedení.

Vzhledem k tomu, že v žádné zemi neexistují žádné zákony výslovně uvádějící, že vůdce země nemůže být také vůdcem jiné země, a vzhledem k tomu, že tento koncept není o nic absurdnější než stávající systém dvou stran rozdělující obě země na polovinu, měl bych jít za to?

– John McAfee (@officialmcafee) 26. července 2019

Co se stane na obou sedadlech?

Věřit, že by se John někdy stal současně prezidentem Spojených států i britským premiérem, je směšné, ale možná je alespoň jedna pozice najednou.

Jonh McAfee jako prezident Spojených států vždy vysvětluje „býk“ pro kryptotrhy. To by přinejmenším mnoho Američanů ocenilo a z jakého důvodu by se rádi shromáždili.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map