Bitcoin v roce 2018: Co lze očekávat od bitcoinů v příštím roce

Dr. Julian Hosp, zakladatel fintechové firmy TenX, předpovídal, že bitcoiny v příštím roce zaznamenají ještě prudší růst a nižší poklesy, a řekl:

“Myslím, že uvidíme, jak bitcoin dosáhne hranice 60 000 $, ale také si myslím, že uvidíme bitcoin, který dosáhne hranice 5 000 $.” Otázkou však je: ‚Kterého z nich zasáhne jako první? ‘“

Krátkodobé bitcoinové investory

Dá se to přičíst skutečnosti, že Blockchain jako základní technologie pro bitcoiny je zdravý, inovativní, důvěryhodný a skutečně průkopnický. Dlouhodobě to patří. Bitcoin je nepochybně důvěryhodný. Ale za posledních několik měsíců do něj investoval nějaké skutečné velké volné peníze – většinou ziskem krátkodobých investorů, kteří možná jen čekají na ten správný čas k vyplacení. Díky tomu je bitcoin volatilní. To znamená, že kromě občasné korekce zůstává bitcoin zdravý a představuje malé riziko pro dlouhodobého investora, který skutečně věří ve svou inovativní sílu.

Hosp dále dodává a objasňuje-

“Nemyslím si, že to bude bublina, která prostě praskne a každý přijde o své peníze, ale myslím si, že to bude tak, že všechny mince a všechna aktiva s velmi malým využitím nebo hodnotou budou vyřešit. Peníze půjdou do aktiv v tomto prostoru kryptoměny, která skutečně přinášejí hodnotu, mají novou technologii a jsou využívána lidmi. “

Také podle Moase, který je známý pro předpovědi bitcoinů, říká-

“Bitcoin by musel 20krát vyskočit z místa, kde je nyní, aby zasáhl toto místo číslo jedna.” To by dalo jeho ocenění na zhruba 6 $ tln, což je blízko místa, kde se právě teď nachází zlato a Čína. “

Říká, že bitcoin je spolehlivější než zlato, protože člověk ví, kolik bitcoinů na světě je, zatímco nikdo si nemůže být jistý zlatem. Je to technologicky zdravé s jasně definovanou a respektovanou hodnotou na finančním trhu.

Vytváření zisku prostřednictvím bitcoinů

Předpokládá se, že ti, kteří jen chtěli vydělat nějaké rychlé peníze z bitcoinu, již pravděpodobně odešli ze zisku z rezervace trhu, protože bitcoin vzrostl v roce 2017, takže zůstali jen ti, kteří věří v jeho údolí skutečně.

Bitcoin a trh

Zvýšení hodnoty bitcoinu bude pro bankovní systém výzvou. Budou muset najít způsoby, jak přežít v bitcoinové éře. Tech giganti budou muset do R značně investovat&D související s bitcoiny a blockchainem, aby držel krok s měnícím se trhem. Přišly by nové startupy, které budou stále více projevovat technologii Blockchain a budou řešit světové problémy průlomovým způsobem. Forbes také sází na bitcoiny v roce 2018.

Budoucí bitcoinový APART z jeho ceny

Upřímně řečeno, budoucí cena bitcoinu NENÍ nejzajímavější věcí na bitcoinu nebo blockchainu. Měli byste hledat, jak mění a způsobují revoluci na trhu, přinášejí do něj nové aspekty. Celkový objem dolaru se může snížit, banky se mohou zavřít, bitcoiny mohou být každodenní změnou kapes ve vaší e-peněžence a můžete si pomocí nich nakupovat potraviny, vláda může kontrolovat a zdanit kryptoměny, některé nové kryptoměny mohou překonat bitcoiny a co ne . Skutečný potenciál blockchainu a bitcoinu ještě zdaleka není realizován a limitem je pouze nebe. Pokud se budeme nadále soustředit na cenu, rozhodně přicházíme o celkový obraz.

Éra akademických ochránců přírody těchto bitcoinových výroků. Bitcoin vzlétl díky své revoluční hodnotě a nijak jej nezastavil.

Bitcoiny 2018?

V bitcoinech se může stát více rozdělení, aby byly transakce rychlejší a lépe zvládnutelné. Zůstane volatilní, ale nakonec poroste. Wall Street se může připojit a konečně si Bitcoin zamilovat a dostat se na raketově vzestupné maxima. Jedno velké riziko je, že by mělo havárii přežít, pokud by k ní někdy došlo. Další obavou je, že Čína je po tom, bude to regulovat znovu a ještě více, což poškodí bitcoiny v budoucnosti. Další velká mince může převzít bitcoiny také v roce 2018. A konečně, bitcoin může získat trakci také jako běžná měna.

Sdělte nám své myšlenky na bitcoiny v roce 2018 v komentářích níže nebo nám napište na adresu [chráněno e-mailem]

Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a je předmětem tržních podmínek. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za osobní finanční ztrátu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me