Celý krypto svět je tedy zaplaven zprávami a články soustředěnými kolem obchodování s kryptoměnou. A proč ne, obchodování s kryptoměnami zrodilo za poslední 3 roky mnoho milionářů. Poradci však neriskují a mnozí také přišli o své bohatství tím, že propadli podvodům a temným projektům kryptoměny. Otázka, která je často ignorována a vyvolala mnoho debat, je “Jak daleko jsme, když mluvíme o přijetí kryptoměny?”. Vzali jsme tedy výzvu.

Proč je toto „skutečné“ přijetí blockchainu zásadní?

Aby byly kryptoměny skutečně mainstreamové, je velmi nutné, aby byly kryptoměny součástí každodenní ekonomiky a byly obchodovány za služby v reálném světě. Jinými slovy, místo získávání kryptoměn prostřednictvím „nákupu“ by měly být vydělávány výměnou za služby. A pak by měla existovat infrastruktura, která umožňuje „utrácet“ kryptoměny výměnou za denní potřeby.

Takže se to blíží k existenci způsobů, jak vydělat krypto a paralelně je utratit. Zde je krátký seznam některých populárních blockchainových projektů, kde ve skutečnosti můžete vydělat značné kryptoměny.

Blockchainové projekty, kde můžete pomocí svých dovedností vydělat kryptoměny

  1. Steemit

V horní části seznamu je Steemit, bezpochyby existují případy, jako je ten níže, kde se steemit ukázal jako vhodný pro vydavatele. Stručně řečeno, steemit je v zásadě síť pro publikování obsahu, kde uživatelé dostávají za své aktivity placené, jako jsou upvotes,

Výjimečný případ vysokých výdělků ze steemitu

The Steem blockchain důsledně těží nové STEEM tokeny a přidává je do „fondu odměn“ komunity. STEEM se poté uděluje uživatelům za jejich příspěvky na základě hlasů, které obdrží jejich obsah. Vytvořte hodnotný obsah a získejte odměnu, takže teorie pokračuje.

Vydělávat na steemitu není snadné, jak se tvrdí. Autor uvedl, že:

“Ze 230 článků mělo zhruba 5 nějaké pozoruhodné výnosy, žádný z nich nevykompenzoval náklady na jejich napsání.” Mají také trvanlivost, pokud pípají […] Budu muset dát Steemitu „D“ pro tvůrce obsahu. “

Jeden článek tvrdí, že počáteční proces distribuce tokenů byl zmanipulován a že Steem není skutečně decentralizovaná síť.

  1. Průvodce LBRY

LBRY je open-source a decentralizovaná platforma pro sdílení video obsahu, která vás odměňuje za spotřebu obsahu. Ano, čtete správně. Nejen, že jste odměněni za vytváření obsahu, ale také za spotřebu obsahu.

Z dlouhodobého hlediska může ekonomika LBRY poskytnout mechanismus odměňování tvůrců obsahu, konkrétně tipy od uživatelů obsahu v nativním tokenu LBC aplikace (zkratka pro LBRY Credit). Tato aplikace je dodávána s vyhrazenou peněženkou LBC. Další způsoby, jak získat LBC, jsou příspěvky do projektu LBRY a těžba

Abyste mohli používat LBRY, musíte si nainstalovat aplikaci dostupnou pro linux, macOS a windows.

Kolik můžete pomocí LBRY vydělat? Zde je vysvětlení, které jsme našli na webových stránkách LBRY:

„Díky zpeněžení YouTube tvůrci vydělávají různou částku na základě interakce diváků s reklamami. Neexistuje žádný stanovený vzorec, ale našli jsme rozumný odhad hostů kolem 2 $ za tisíc zhlédnutí. To funguje na penny za 5 zhlédnutí. Takže na LBRY, pokud si účtujete jen jeden cent za zhlédnutí (cenu, kterou by každý divák zaplatil bez druhého přemýšlení), můžete získat 5násobek výdělků za zhlédnutí, které byste z YouTube získali okamžitě! “

Přečtěte si také: Top 5 predikce cen bitcoinů, což naznačuje vysoký růst bitcoinů v roce 2018

  1. D.Tube

D.tube je další projekt, který je postaven na vrcholu steemit blockchainu. Ačkoli to není tak populární jako steemit, ale projekt v uplynulém roce nabral na obrátkách.

Projekt D.tube používá stejný blockchain a základní ekonomické mechanismy jako Steemit. Ve zkratce, D. trubice, decentralizovaná video platforma založená na protokolu InterPlanetary File System. D.tube je YouTube bez reklam (a uživatelské základny) – místo toho používá zabudovanou měnu Steem k odměňování producentů obsahu. D. zvuk je dalším příkladem, v tomto případě pro streamování zvuku.

  1. Řetězec SMS

Co když vás aplikace odměnila za vaši jedinou existenci – něco, co se obvykle nedělá, kromě vaší vlastní matky, mám pravdu? Aplikace, která právě dělá toto, se nazývá SMSChain. Jeho zakladatelé nazývají SMSChain decentralizovanou SMS bránou, a to je v podstatě to, čím je.

Každý, kdo si koupí token SMSCHAIN ​​a nainstaluje si aplikaci, může automaticky vydělávat peníze prodejem svých nových SMS zpráv. Uživatelé programu mohou kromě typu obsahu, který se má odesílat, nastavit celkový počet zpráv odesílaných denně pomocí SMSCHAIN ​​(příklad: transakční zprávy od Google, Facebook, WhatsApp atd.).

Tvrdí se, že nevyužité SMS zprávy můžete začít prodávat za finanční odměnu a možná si po založení účtu automaticky vyděláte na svém mobilním zařízení přibližně 6 000 $ měsíčně! Pokud nemáte zásadní nevyužité SMS nebo byste nechtěli prodat mnoho zpráv, můžete si pomocí aplikace snadno vydělat několik set za měsíc.

  1.  Samozřejmě, nakupujte a „hodl“ dál

Toto je možná nejpřímější způsob účasti na růstu kryptoměny, aniž byste museli být příliš aktivní. Pokud jste sledovali cena bitcoinu, za téměř deset let existence významně vzrostl. Lidé, kteří si koupili svoji kryptoměnu a drželi ji, tak vidí, že sklízejí plody vzestupu hodnoty.

Závěr

„Krvavá lázeň“ v lednu 2018 vedla k pádu mnoha blockchainových projektů. I když je trh s kryptoměnami stále velmi daleko od toho, co lze nazvat „adopcí“ nebo „mainstreamem“. Ale nedávné spory kolem Facebooku a zákazu krypto reklam ze strany hlavních sociálních sítí i Google otevřely dveře příležitostem.

Uživatelé budou více inklinovat k hledání alternativ, protože monopolní chování těchto gigantů stále roste. The budoucnost blockchainu je jasný a rostoucí poptávka určitě povede ke vzniku hodnotnějších projektů.

Zmeškali jsme nějaké důležité blockchainové projekty, které jste použili k získání kryptoměn? Uveďte prosím v komentářích níže.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me