ICO Market Watch – Dobře! Takže jste se rozhodli zahájit ICO, ale nedávná panika vyvolaná SEC, zákaz v Číně atd., Vás činí skeptickým.

Tento článek je pro vás. Nejprve se podíváme na klíčové předpisy, které ukládá vláda. a projít pohledy několika zemí, které veřejně poskytly veřejné prohlášení o aktuálním stavu ICO.

Jen malá rekapitulace ICO, která přivede každého na stejnou stránku!

Co jsou ICO’S- ICO Market Watch:

Počáteční nabídky mincí nebo ICOJe jsou podobné IPO nebo crowdfunding získat prostředky potřebné k zahájení podnikání. Stejně jako kryptoměny jsou neregulované a jsou vedeny za účelem získání peněz pro nový podnik v oblasti kryptoměn, stejně jako byste založili rodinný podnik a požádali své příbuzné, aby se spojili s penězi výměnou za možné budoucí výnosy. V typické ICO kampani je procento nové kryptoměny dáno těm, kdo podporovali projekt, výměnou peněz nebo jiných kryptoměn, ale obvykle za bitcoin.

Proč investor investuje do ICO?

Ti, kteří investují na začátku operace, mají motivaci investovat do nové kryptoměny v naději, že se plán stane úspěšným a výnosným po jeho spuštění, což by se mohlo promítnout do vyšší hodnoty kryptoměny, než do jaké investovali v době zahájení projektu. Jedním z příkladů úspěšného projektu ICO, který byl pro první investory výnosný, je Ethereum, které má jako své krypto coiny Ethers. V roce 2014 Ethereum byla zahájena a její ICO získalo 18 milionů $ v bitcoinech ve výši 0,40 $ za ether. Projekt byl spuštěn v roce 2015 a v roce 2016 měl éterovou hodnotu, která se ocenila až na 14 $ s kapitalizací přes 1 miliardu $, což způsobilo mnoho milionářů.

Proč musíte být opatrní?

  • Podvody ICO

I když existuje mnoho úspěšných ICO, které budou v nadcházejících dobách rušivé inovační nástroje, některé ICO kampaně jsou podvodné. Protože tyto kampaně zaměřené na získávání finančních prostředků nejsou regulovány žádnými finančními předpisy, prostředky ztracené v důsledku těchto podvodů nejsou nikdy získány zpět.

  • ICO je zakázáno Čínou a Jižní Koreou

Po několika takových případech podvodných ICO se názory o nich utvrdily kvůli rizikům spojeným s touto investiční příležitostí. Zatímco cena bitcoinu pokračuje v lámání rekordů, jak slyšíte, že stále více a více vašich přátel vkládá peníze do bitcoinů každý den, Čína a Jižní Korea zakázaly pohled ICO a Japonska na změnu názoru na tyto altcoiny, což vede k tomu, že agresivní pozice zaujímají i další významné ekonomiky varováním svých občanů, aby je chránili před takovými pochybnými investicemi.

  • Předpisy ICO

ICO také zahájily samoregulaci. Vlny platformy Blockchain spolupracovaly s hráči na trhu, jako je Deloitte, kompetenční centrum Ethereum a řídící nadace ICO, aby zahájily samoregulaci. Tato samoregulace by pokrývala zákonnosti jako daně, účetnictví, znalost vašeho zákazníka nebo KYC a další takové due diligence ke zmírnění podvodů ICO, které nejsou ničím jiným než regulačním řešením, které by vyžadovalo nízké částky od veřejnosti bez pravidel a předpisů tradičního IPO.

  • Jak různé země zacházejí s ICO?

Evropská unie povoluje ICO, pokud dodržují předpisy proti praní peněz, zásady KYC a další obchodní předpisy a licence ICO. Kanada zkoumá IPO případ od případu, Čína a Jižní Korea zakázaly ICO společně s Čínou, která požaduje vrácení všech peněz získaných ICO v plné výši. V Americe ICO musí být registrovány a licencovány federální agenturou SEC stejným způsobem, jako kdyby nebyli ICO. Některé státy mají další omezení, která zahrnují dokonce vyžadování vkladů se stejnou nebo vyšší hodnotou než u ICO. Spojené království vydalo varování investorů před ICO, ale zatím je umožňuje. Švýcarsko umožňuje ICO, ale Švýcarský úřad pro dohled nad finančním trhem nebo FANMA zkoumá ICO ohledně možného porušení jakýchkoli zákonů.

Zdroj: https://www.linkedin.com/pulse/asiapacific-crypto-currency-ico-legislation-heatmap-xie/?articleId=6348357279833817088

Singapur umožňuje ICO, ale budoucí omezení jsou pravděpodobná, tvrdí, že veškeré produkty kapitálového trhu, včetně altcoinů, mohou být regulovány podle MAS. Japonsko připravuje pravidla pro jejich regulaci a již vydává varování investorů. Izrael také umožňuje ICO, ale jejich Úřad pro cenné papíry rozhoduje o tom, zda bude ICO regulovat či nikoli. Německo povoluje ICO, ale varuje investory před souvisejícími riziky, ale také očekává, že ICO budou dodržovat stávající pravidla bankovních, investičních a obchodních zákonů. Thajsko, Honk Kong a Filipíny také povolily ICO s výhradou, že mohou být v budoucnu regulovány Austrálie je první zemí, která formálně regulovala ICO. Vyžadují, aby se ICO řídily jednáním korporací.

Jak trh s kryptoměnami roste, nebuďte překvapeni, pokud jsou ICO ve většině velkých ekonomik omezena téměř jako IPO..

Co si myslíte o budoucnosti ICO, dejte nám vědět v komentářích níže.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me