Kam směřujeme s bitcoiny v roce 2018?

Stav bitcoinů

Nejistý růst bitcoinů vypadá tak, že někdy nahradím zlato. Indiáni mají rádi zlato ne kvůli lesklé povaze, ale má své vlastní vlastnosti, díky nimž je uchováván v hodnotě. Věřitelé používají zlato jako záruku k zabezpečení svých peněz. Ještě další kamenné lidské hodnoty směřují k tomu, aby zůstaly navždy a předávaly generace.

Zlato přirozeně není vzácné, ale s těžbou jsou spojeny náklady, které omezují jeho dodávky. Totéž platí pro bitcoiny. Indiáni mají tendenci myslet a spojovat bitcoiny jako nové zlato. Bitcoin přichází s jedinečnými vlastnostmi, které zlato nemůže mít, jako je

  1. Snadno přenosný.
  2. Žádné náklady na údržbu.

Proč bitcoin jako zlato? Lepší forma zlata ?

Zlato se těží pomocí strojů a v uhelných dolech tyto doly vlastní a kontroluje vláda, když se zlato dostane na trh, včetně všech možných nákladů na jeho výrobu, dosáhne nové ceny pro trh.

Bitcoin funguje podobně, abychom tomu porozuměli, musíme předpokládat, že hmota a energie jsou ekvivalentní, což je pravda. Probíhající těžba bitcoinů vyžaduje obrovské množství energie kolem 37,15 terraWatthodiny.

Podle einstein e = mc2 můžeme jednoduše vypočítat hmotnost produkovanou výše uvedenou energií.

Převod 37,15 TWH na jouly, což je 1,3374 × 1017 .

Nyní rozdělíme výše uvedené číslo rychlostí světla, která je 1,3347x 1017 / (3 x 108m / s) 2, což přinese hmotu o hmotnosti 1,5 kg. Nyní použijte stejnou rovnici na bitcoiny.

Právě teď každých 10 minut máte 1 blok, který obsahuje určité transakce pro každý rok, máme 52 560 bloků s odměnou 12,5 BTC na každém vytěženém bloku, každý rok bude vygenerováno celkem 657 000 bitcoinů. Při současné ceně 16 159 $ je celková roční hodnota 10 miliard (to je spousta peněz) a když ji vydělíme hmotou o hmotnosti 1,5 kg, budeme mít 7077642000 dolarů na 30 gramů.

Indové udělají vše pro to, aby si tento druh zlata odnesli, nejen že je drahý, ale má také svůj vlastní status quo.

Právní postavení

Podle různých zpravodajských článků se obecně uvádí, že burzy jsou pod kontrolou centrálních bank, které působí v Indii a byly požádány, aby udržovaly proces KYC a AML co nejpřísnější a pokud burzy vidí oznámení o škodlivých činnostech co nejdříve.

V současné době neexistuje žádný právní status ohledně bitcoinů nebo kryptoměny jako takové, ale podle zdrojů je zpráva a regulační rámec splatný do 30. prosince. Lze očekávat, že RBI přijde o velkou daňovou příležitost, pokud prohlásí kryptoměnu za nezákonnou.


V Indii probíhají různé burzy, například Koinex, Unocoin, ačkoli tyto burzy jsou předčasné ve službách a vykazují špatné služby zákazníkům. Indičtí zákazníci nakupují bitcoiny z webů, jako jsou localbitcoiny, které jsou bezpečné a mají dobré cenové rozpětí.

Tisíciletí

Dny jsou pryč, když vám váš starší poradí s úsporami, indické tisíciletí ve věku od 20 do 30 let přechází na bitcoin a jinou kryptoměnu jako způsob spoření, protože banky neposkytují takové výnosy v tak krátké době. Dalším důvodem může být finanční turbulence způsobená bankami, které dosud nezanechaly stopy na paměti mladých, protože Indie vstupuje do tisícileté populace, je velká šance, že přejdeme ke kryptoměně, jakmile ostatní národy.

Spuštění

Existuje mnoho startupů, kteří pracují v kryptoměnách bez ohledu na právní status mincí v Indii

  1. Coinsecure je startup založený na Dillí nabízející platformu pro obchodování s bitcoiny
  2. Zebpay, unocoin, koinex fungující jako poskytovatel peněženkových služeb i na burzách.

Přišlo více než 10 startupů, které poskytují peněženkové a směnárenské služby.

Remitence

Bitcoin slibuje, že posílá peníze globálně, aniž by byl zapojen jakýkoli zprostředkovatel nebo bez nutnosti jít do banky. Věřte tomu nebo ne, bitcoin je další po západní unii, pokud jde o tržní kapitál a vypořádání.

Indové používají bitcoiny jako globální peníze, nyní, pokud chcete peníze své dceři nebo synovi žijícímu mimo zemi, jednoduše posílejte bitcoiny pomocí peněženky bez jakýchkoli potíží.

Remitence jsou stále velkým problémem v Indii, kde SWIFT trvá několik hodin denně bitcoinová transakce může nastat okamžitě v závislosti na zaplacených poplatcích.

Účinek Demonetizace

Když se modi vláda rozhodla vrátit 500 a 1 000 změn tendru, protože Indie je zemí známou úsporami, kde byli lidé nuceni dávat peníze do banky, na druhou stranu to byla doba, kdy indián začal nakupovat bitcoiny a kryptoměnu, objemy rostly a byla doba, kdy bitcoiny získaly důvěru Asie, pokud jde o ukládání hodnoty. To vedlo k vysokému růstu cen bitcoinů a více lidí přitahovalo nákup bitcoinů a použití jako úspory.

Závěr

Myšlenka vlastnit kryptoměnu v Indii funguje jako sbírání známek nebo cenností, které lze použít jako status quo, o čem je zlato. Bitcoin jsou peníze internetu, ale jsou zabezpečeny pravidly matematiky a žádný subjekt neřídí. Odcházející od tradičních zdrojů úspor a vkladů potřebují indiáni čas na přijetí kryptoměny. Nejlepší měnou pro indiány by měla být taková, která nevrhá technické jargony sem a tam a je snadno použitelná.

Sdělte nám své myšlenky na bitcoiny v roce 2018 v komentářích níže nebo nám napište na [email protected]

Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a je předmětem tržních podmínek. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map