Pravda za nedávným „rozpisem ceny bitcoinů“

Je to korekce bitcoinů? Jsou to lidé, kteří tam před Vánoci sklízejí zisky? Nebo je to jen znamení konce!

Ten, kdo žije ve světě kryptoměn, přesně ví, kdo řídí současný trh s kryptoměnou. Bývaly doby, kdy cena bitcoinu stoupla na 1000 $ ze 100 $ a po několika dnech se zhroutila nebo opravila na 200 $. 80% pokles od doby, kdy král měny byl na dálnici, která se nezastavila jednou, někdy to dělá přestávky a pak další.

Bitcoin je poměrně volatilní, o tom není pochyb. Noví kupující a vstup regulovaných burz je jen začátek, na co se díváme, je východ slunce, ne ráno.

rozdělení ceny bitcoinů

Jak vidíte ve výše uvedeném grafu, bitcoinový býčí trh nemohl odolat prodeji od investora hledajícího zisky těm, kteří vstoupili na 10 $ K.

Cena bitcoinu silně poklesla o 15,16% od svého maxima na 20 000 jen před 2 týdny. Nyní vidíme silný trojúhelníkový vzor, ​​který naznačuje, že cena by mohla klesnout ještě dále. Naše hlavní podpora je na 13434 (Fibonacciho retracement, horizontální houpačka, nízká podpora, tvorba trojúhelníků) a přerušení této úrovně by mohlo stlačit cenu dolů na 11172 podpora (Fibonacciho prodloužení, horizontální houpačka, nízká podpora). Naše další hlavní úroveň odporu je 14757 (Fibonacciho retracement, vysoký odpor horizontálního švihu).

Na druhé straně se ceny posunuly nahoru a vytvořily vzestupný vzorec prolomení odporu 13434 a nyní jsou na $ 15 K..

Po našem výzkumu jsme zjistili následující možné případy, které by mohly vést k nedávnému zhroucení.

Bitcoinová mánie v hotovosti

Každý si je vědom toho, co je bitcoin? ale většina netechnických uživatelů vůbec netuší, že bitcoinová měna, kterou používají, už není stejná. Bitcoinová hotovost je skutečná ekonomika, jak ji popsal neznámý zakladatel „Satoshi Nakamoto“, jak tvrdí bitcoinová hotovost, že jsou spolehlivější a méně poplatků v síti, což je také pravda, ve srovnání s bitcoinovou hotovostí jsou průměrné poplatky kolem $ 0,9 na 0,10 $, ale v případě bitcoinu se nemůžete pohybovat menší než 100 $.

Nedávno hackování burz, nicehash, bitfinex a různé malé burzy byly hacknuty kvůli centrální povaze služeb, které provozují, jeden získá přístup k jejich serverům a nakonec může jíst všechny bitcoiny.

Zkratování


nedávno začal trh s futures, kde se spojily hlavní regulované burzy, které poskytují bezpečné a zabezpečené prostředí pro obchodování se skutečnými a profesionálními hráči na trhu, což může být pro bitcoiny marné.

Coinbase

Coinbase představující bitcoinové hotovostní teoretiky naznačují, že když byly zavedeny bitcoinové hotovosti, došlo k cenovým výkyvům a někdo zevnitř unikl informace o načasování obchodu. Coinbase je nyní obviňován z toho, že pomohl bitcoinové hotovosti získat na trhu pumpu.

Dalším důležitým důvodem pro sledování bitcoinů poplatky obchodují až 100 až 1 000 USD, obchodníci nyní přecházejí na bitcoinové peníze, které jsou levnější a méně poplatků.

Bitfinex stát se dalším Mt Gox. Lidé o tom začínají křičet.

Čerpání a nespravedlivá hra

Umělé čerpání trhu může zásadním způsobem posunout hodnoty dohromady a destabilizovat trh. Každý, kdo je obeznámen s finanční krizí v letech 2007–2009, si je dobře vědom záchrany z finančních prostředků. Biliony byly vytištěny ze vzduchu, aby podpořily americkou ekonomiku. BTC podporuje Tether ?. Je 6% až 17% + denního objemu obchodování BTC dostatečné k tomu, aby posunulo jeho cenu? Tento příspěvek není o tom, že by Bether byl nebo nebyl podporován Tetherem. Jde pouze o falešné peníze, které se používají k nákupu legitimních cenných kryptoměn, které lze proměnit v USD nebo použít na nákup skutečného zboží a služeb.

Tvrdé vidličky

Věřte tomu nebo ne, letos téměř každý dělá své vlastní tvrdé vidlice, což je dobré pro vytváření konkurence, ale ukazuje nedostatek integrity v bitcoinové komunitě. Bylo tolik vidlic, některé selhaly, z několika se ukázalo, že jde o podvody, a některé zaostávají. Nový příchozí je zmatený, s jakou měnou bude pracovat.

Experimentální riziko

Vývojáři bitcoinů propagují, že bitcoin je ve fázi vývoje a není vydána ani verze 1. Tento druh beta testování má zastavení.

Tzv. Korekce!

Bitcoiny jsou právě teď volatilní a stále jsou dobrou investicí, do které můžete investovat. Bitcoin je software, který je v lidské historii nadhodnocen, neznámý zakladatel bitcoinu chtěl, aby každý používal bitcoin pro mikro transakce. Trhy se opakují, psychologie je jednoduchá, trh tlačí dolů, aby bylo možné nakupovat více, což se označuje jako korekce.

Ponechat HODL!

Dejte nám vědět, co si myslíte, v komentářích níže nebo nám napište na [chráněno e-mailem]

Jedná se pouze o názory autora a je předmětem tržních podmínek. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za osobní finanční ztrátu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map