Projekty ICO, které přežily a budou prospívat v roce 2021

Pro horlivé vyznavače kryptoměny si všichni pamatujeme šílenství ICO z roku 2017. ICO byly v tomto roce v čele všeho kryptoměny. Abychom získali představu o tom, jak masivní byly ICO v roce 2017, shromáždily ICO v roce 2016 pouhých 225 milionů dolarů. To je obrovská trpasličí částka, která se shromáždila v roce 2017, což bylo téměř 6 miliard dolarů. ICO měly velký vliv na změnu příběhů o kryptoměnách, pokud jde o přijetí a přilákání nových investorů do sektoru.

Navzdory obrovskému dojmu, který ICO v krypto světě zanechal, se ne každý projekt ukázal jako úspěšný. Například úspěšné projekty vycházející z běhu ICO 2017 nebyly až polovinou z celkového počtu ICO. Mnoho projektů selhalo a dokonce i ty, které vzlétly, nakonec zemřely. Přesto stále existují některé, které nastartovaly a vzkvétají v roce 2021.

Bližší pohled na býčí běh ICO v roce 2017

ICO nezačaly v roce 2017, ale ten rok se pro krypto průmysl hodně změnil, pokud jde o nabídky počátečních mincí. To změnilo tvář crowdfundingu s nativními tokeny, které poskytly nový způsob získávání finančních prostředků prostřednictvím fiat nebo krypt, jako je bitcoin a ethereum. ICO byly způsoby, kterými krypto startupy nabízely svou vlastní kryptoměnu. Statistiky ukázaly, že tyto začínající podniky dokázaly během roku 2017 získat miliardy dolarů.

Nákup těchto kryptoměn nezaručoval, že tyto projekty budou úspěšné nebo dokonce budou pokračovat, protože kupující nemají velký vliv na směr, kterým se projekty ubíraly. Kromě toho nedostatek řídícího orgánu, který by dohlížel na trh, znamená, že za tyto projekty nelze nést odpovědnost. Spousta ICO byly spuštěny podvodníky, kteří chtěli rychle vydělat, přičemž více než 80% provozovali podvodníci. Přesto stále existovaly skutečné projekty, které byly úspěšně udrženy. Studie odhalily, že 70% získávání finančních prostředků prostřednictvím prodeje tokenů šlo na skutečné projekty.

Jít kolem Zpráva o Deadcoins, více než tisíc mincí nakoplo kbelík. To poukazuje na obrovské množství krypto projektů, které nesplnily své sliby ICO. Existují také skutečné projekty, které přinesly dobrý produkt, ale nakonec nedokázaly zajistit dobrou návratnost investic. Tržní podmínky následujícího roku 2018 tomu příliš nepomohly. Trh v roce 2018 pomohl normalizovat odvětví, což ukončilo šílenství ICO v roce 2017. Podvodné mince byly postupně odfiltrovány, takže se jednalo o projekty s nízkou výkonností. 

Projekty, které přežily ICO a budou prosperovat v roce 2021

TRON (TRX)

TRON vyšel silný během ICO fáze, která se konala v Září 2017. Rychle dosáhne svého pevného limitu 70 milionů USD a to vám řekne, jak vysoko je hodnoceno u investorů. Pomůže to vědět, že zakladatel Justin Sun je chráněncem Jacka Ma. Samotný projekt nabízí hodnotu, kterou investoři považují za atraktivní jako mezinárodní decentralizovaná platforma digitálního obsahu založená na technologii distribuovaného úložiště. Od doby, kdy byl nativní token TRX k dispozici k prodeji, se hodnota tokenu zvýšila z 0,001091 $ v roce 2017 na 0,024252 $ v roce 2020, v roce 2018 dosáhne historického maxima ve výši 0,300363 USD.

TRON se v poslední době pohyboval na vzestupné trajektorii a předpokládá se, že do konce roku nebo začátkem roku 2021 dosáhne hranice 0,03 USD. obchodování zvířat, předpověď pro TRON zůstává na rok 2021 vysoká.

Fusion (FSN)

Projekt Fusion zahájila své ICO v únoru 2017 a po ICO nashromáždila zhruba 42,2 mil. USD v prodejích tokenů. Projekt byl postaven s ohledem na interoperabilitu blockchainu, aby umožnil uživatelům provádět transakce napříč různými blockchainy. To umožnilo několika DApps vydělávat na budování řetězce Fusion. Kromě transakcí napříč řetězci nabízí platforma Fusion také služby křížového získávání dat a služby napříč organizacemi pomocí inteligentních smluv. Jednou z věcí, které investory pravděpodobně na projektu přitahovaly, je také bezpečnost platformy využívající Správa práv na distribuovanou kontrolu (DCRM) pro zabezpečení majetku.

Projekce pocházející z obchodování zvířat ukazuje pozitivní růst pro Fusion od roku 2021. Očekává se, že cena vzroste ze současné ceny 0,2390486 USD až na 0,4761077 USD s průměrem 0,38889518 USD. Další projekce z digitální mince ukazuje, že Fusion může v roce 2021 dosáhnout až 0,60629471 $. Obě projekce naznačují, že FSN může vzkvétat v roce 2021 a může být hodnou investicí, která vám poskytne značnou návratnost vaší investice. 


Token základní pozornosti (BAT)

Brendan Eich, který je také spoluzakladatelem Firefox / Mozilla, vytvořil Token BAT. Cílem je transformovat digitální reklamy prostřednictvím blockchainu vytvořením decentralizovaného trhu pro propojení uživatelů, vydavatelů a inzerentů. BAT je token založený na ethereu a je to nativní token pro prohlížeč Brave. Umožňuje uživatelům monetizovat jejich reklamní zážitky a eliminovat zbytečné výdaje za reklamu. Když společnost BAT v roce 2017 spustila své ICO, nahromadila se ohromující 35 milionů $ za pouhých 30 sekund. To způsobilo určitou kontroverzi ohledně procesu ICO, kdy 5 uživatelů zakoupilo polovinu zásoby tokenu.

Predikcí pro token BAT je očekávat, že bude mít pozitivní projektil pro rok 2021. Očekává se, že cena tokenu vzroste ze současné ceny 0,1784180 USD a do listopadu příštího roku dosáhne až 0,3222797 USD. Očekává se, že průměrná cena tokenu se kolem roku 2021 vyrovná kolem 0,2603704 USD.

EOS

Podobným způsobem jako Ethereum je EOS vytvořen blockchain hostitel DApps s kapacitou hostovat tisíc transakcí každou sekundu mínus poplatky za řetěz za tyto transakce. Blockchain EOS umožňuje horizontální a vertikální škálování DApps. Blockchain má nástrojový token EOS a EOS.IO, které fungují podobně jako operační systém počítače. K vytvoření DApps na blockchainu potřebuje vývojář pouze držet token EOS. ICO pro token byl spuštěn 25. června 2017, končící následující rok 8. června, pomocí této jedinečné metody celoročního ICO bylo získáno přibližně 4 197 956 135 $..

V současné době se token EOS obchoduje za přibližně 2,33 USD za token a promítá se v roce 2021 se zvýší na průměrně 2,49 USD s nejvyšším odhadovaným ziskem kolem 3,05 USD. ROI je ve srovnání s ostatními mincemi, o kterých jsme dosud hovořili, malá. Stále však patří mezi mince, u nichž se očekává, že budou prosperovat, a to v roce 2021.

0x (ZRX)

Projekt 0x je a decentralizovaná výměna vytvořen, aby umožnil peer2peer výměnu mincí založených na ethereu. Samotný DEX je založen na ethereu a uživatelé si mohou pomocí tokenů vyměňovat různé typy aktiv, jako jsou nemovitosti, akcie a mnohem více. Cílem protokolu je podpořit interoperabilitu DApps. Token pro platformu 0x se nazývá ZRX a funguje dvěma klíčovými způsoby. První klíčovou funkcí je dát uživatelům oprávnění nad správou nad vývojem protokolu. Vaše úroveň oprávnění je dána množstvím tokenu, který držíte. Druhou klíčovou funkcí je použití tokenu k platbě poplatků za obchodování předávajícím za poskytovanou službu.

Tokenové ICO začalo v srpnu 2017 a skončilo ve stejném měsíci, což zvýšilo prodej tokenů o 24 milionů $. The ROI od ICO byla 6,54x na USD, 4,96x na ETH a 2,01x na BTC. Chystáte se předpověď z obchodování se zvířaty, očekává se, že cena vzroste ze současné ceny 0,3105097 USD a do konce roku 2021 dosáhne průměrné hodnoty 0,4272899 USD.

ChainLink (LINK)

Chainlink je a blockchainová Oracle síť úkol s poskytováním živých dat inteligentním smlouvám. Decentralizovaná síť Oracle společnosti Chainlink se zaměřuje na zajištění správnosti dat dostupných pro uzly v blockchainu a zajištění toho, aby tyto uzly fungovaly správně. Chainlink nativní token se nazývá LINK a je to forma platby dostupná pro platby za služby v rámci sítě. Protokol uspořádal své ICO v roce 2017 a to přimělo projekt do očí veřejnosti a získalo značné množství 32 milionů USD.

The projekce pro Chainlink pro rok 2021 vypadá slibně, s předpovězeným tokenem, který za rok dosáhne průměrné výše 11,138 USD ze současné ceny 10,160 USD. Očekává se, že do prosince 2021 dosáhne výše 14,137 USD.

Polkadot

Tento projekt je nabízen jako blockchainová síť nové generace který umožňuje uživatelům připojit se přes více odlišných blockchainů přes jednu síť. Je postaven tak, aby zlepšil interoperabilitu a prolomil internetové monopoly a zároveň poskytl lepší škálovatelnost, optimalizaci a samosprávu. Jeho nativní token se nazývá DOT. Tokenové ICO bylo vyprodáno do 3. dne v tom, co bylo velmi úspěšné ICO, které zvedlo neuvěřitelné 144 630 000 $. To však není bez některé diskuse protože investovaný fond byl uzamčen na 2 roky po ICO.

Můžete očekávat, že se minci daří také v roce 2021 s projekce ukazující, že cena tokenu vzroste ze současné ceny 3,94 000 $ a do prosince příštího roku dosáhne až 4,92857 $.

Závěr

Kryptotrh podléhá spoustě pohybů nahoru a dolů a tyto projekce jsou založeny na historických datech v kombinaci s algoritmy AI pro vytváření předpovědí. Cenové projekce nejsou jisté, ale jsou ukazatelem pravděpodobného pohybu ceny tokenu v příštím roce.

Poznámka: Všechny finanční a prediktivní údaje v tomto článku jsou čistě informativní a nepředstavují žádné finanční ani investiční rady. Autor nepřebírá žádnou odpovědnost za investiční výsledky na základě článku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map