FORSAGE zahájí svůj program xGOLD v ETH

FORASAGE – jeden z nejdiskutovanějších projektů MLM roku 2020, se chystá zahájit svůj marketingový program xGOLD v Ethereu. Připomínáme, že za pouhé dva měsíce existence programu na blockchainu TRON se komunita FORSAGE zvýšila o 55%. Více než 100 tisíc nových uživatelů. Účastníci xGOLD vydělali 16 milionů $! Členové komunity FORSAGE obecně vydělali téměř 500 000 000 $ za 6 měsíců existence projektu pouze na blockchainu Ethereum. Tyto údaje lze snadno prokázat statistikami služby Etherscan.

Krypto nadšenci, kteří studovali FORASAGE fenomén, analyzovali statistiku inteligentních kontraktů projektu na Etherea. Zjistili, že členové komunity FORSAGE vydělali od jara 2020 na blockchainové verzi ETH více než půl miliardy dolarů, kromě jejich příjmů na blockchainu TRON.

Inteligentní smlouva FORSAGE ETH je veřejnou doménou, takže najít ji na Etherscan není velký problém. Chcete-li zkontrolovat samotnou smlouvu a všechny transakce, které jí procházejí, přejděte na https://etherscan.io/txs?a=0x5acc84a3e955Bdd76467d3348077d003f00fFB97

Počet transakcí se zatím blíží 3,5 milionu a každých 24 hodin se přidává 700 až 800 transakcí, z nichž každá má jinou částku. Zahrnují malé transakce od 0,05 do 0,8 ETH, střední transakce od 1,6 do 6,4 ETH a velké transakce nad 50 ETH. Stojí za zmínku, že peníze nejsou uloženy na chytré smlouvě FORSAGE. Místo toho jde každá platba přímo partnerovi. To znamená, že jakákoli částka zaslaná na inteligentní smlouvu se stane příjmem člena Společenství.

Ve FORSAGE jsou všechny fondy spravovány automatizovanou inteligentní smlouvou a lze sledovat všechny transakce. V tuto chvíli mluvíme o verzi platformy na blockchainu Ethereum, ale existuje také verze platformy na TRONu, kde byl v říjnu 2020 spuštěn jedinečný marketingový program xGOLD. XGOLD překonal předchozí výkonnostní rekordy ve FORSAGE. Dnes se všichni připravují na nové rekordy na ETH!

Autoři myšlenky se nyní připravují na spuštění xGOLD na blockchainu Ethereum, což dále zvýší popularitu platformy FORSAGE na ETH a následně – výdělky jejích uživatelů.

Dříve jste mohli přistupovat k xGOLD pouze na blockchainu TRON, ale to se brzy změní. Kvůli technickým potížím bylo dříve nemožné implementovat xGOLD na ETH, ale nakonec se to vývojářům podařilo. Podstata marketingu zůstane stejná – zcela identická s tím, na co jsme zvyklí. Příjem však bude výrazně vyšší, protože komunita Ethereum je větší.

Důvodem, proč nebylo možné spustit xGOLD na ETH, byl způsob, jakým fungují inteligentní smlouvy v síti ETH. Všechny blockchainové transakce jsou zaznamenány v distribuované účetní knize a musí být navždy uloženy v milionech kopií. Aby to bylo možné, vývojáři Ethereum programovací jazyk co nejvíce optimalizovali a zjednodušili. Tato technická omezení znemožnila implementaci xGOLD na ETH. Z důvodu dotazů sestávajících z velkých datových sad by transakce byly těžké a nákladné (dražší než běžné transakce mezi peněženkami). Právě zkušenost, kterou vývojáři získali během implementace programu na TRONu, pomohla co nejvíce optimalizovat požadavky. Umožnilo jim to spustit program v plné funkčnosti a eliminovat tak otázku nepřiměřeně vysokých transakčních poplatků pro členy Společenství.

  • Tři marketingové programy FORSAGE jsou dokonale vyvážené. x3 přináší nejrychlejší výsledky pro nejaktivnější partnery, x4 lze nazvat střednědobou strategií, protože v některých případech umožňuje získat 100% zisk z druhého řádku. xGOLD je pro většinu nováčků jedním z nejatraktivnějších – nabízí většinu dalších funkcí, každý se může cítit součástí velkého týmu, kde lidé společně rostou. Tímto způsobem se všechny programy navzájem spojují. To je velmi důležitý bod. Pokud by FORSAGE marketing odměňoval pouze ty nejaktivnější partnery, nováčci by váhali, zda se přidat, – říkají autoři programu ve svém oficiálním videu, které najdete na odkazu: https://youtu.be/cpXDvVGL794, kde vysvětlují, jak důležité pro ně bylo spuštění xGOLD na ETH.

xGOLD v kostce. Ve srovnání s jinými marketingovými programy nabízí xGOLD zvýšený počet přelévání a vylepšené cesty interakce týmu. Každá pobočka dostane při registraci vlastní inteligentní smlouvu.

Zvýšení ceny slotů v xGOLD je super jednoduché: každý slot stojí dvakrát tolik než ten předchozí. Nárůst jde striktně podle Fibonacciho numerické posloupnosti, tj. Zlatého poměru.

Není žádným překvapením, že existovala poptávka po tomto druhu marketingového plánu běžícího na blockchainu Ethereum, který je dnes rozšířenější. Síť je transparentní, pokud možno decentralizovaná, a co je nejdůležitější, vývojáři našli perfektní způsob, jak optimalizovat transakce v rámci platformy. Po spuštění programu na Ethereu obdrží každý uživatel svůj vlastní chytrý kontrakt, který zajistí, že xGOLD pro něj bude fungovat 100% správně.

Toto je úžasná vyhlídka ve světle spuštění sítě ETH 2.0 a bezrizikový scénář kvůli technickým vlastnostem blockchainu. Těšíme se na skutečně hmatatelný růst ziskovosti všech účastníků FORSAGE z důvodu aktivního přílivu nových uživatelů

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map