Prostřednictvím řady podniků se FreeBitco.in snaží podpořit masové přijetí a využití FUN Token v prostorech iGaming a Gaming.

FreeBitco.in, jeden z největších bitcoinových webů iGaming na světě, získal většinu zbývajícího studeného úložiště FunFair tokenů FUN, nativní kryptoměny herního ekosystému FunFair. V chladírně je uloženo 4,45 miliardy FUN tokenů a FreeBitco.in získal 3,75 miliardy tokenů.

Prostřednictvím této akvizice plánuje FreeBitco.in investovat do dlouhodobého rozvoje tokenu.

„Od roku 2013 je cílem FreeBitco.in vždy poskytovat nadšencům online her bezstarostný, transparentní a skutečně spravedlivý zážitek,“ uvádí se v prohlášení FreeBitco.in. “Neexistuje lepší řešení než žert FUN, které nám pomůže výrazně zvýšit naše úsilí.”

FUN Token

Od roku 2017 se FunFair Technologies snaží dodávat zaručený spravedlivý, decentralizovaný herní zážitek masovému trhu prostřednictvím blockchainové technologie využívající žert FUN.

“Navzdory několika prvenství v oboru a významným milníkům v prokázání tohoto případu použití se v poslední době ukázalo, že FreeBitco.in vyvinul jiný a lepší případ použití pro FUN token,” uvádí se v prohlášení vydaném FunFair.

Toto oznámení se týká webu FreeBitco.in Prémiový členský program; funkce, která motivuje uživatele FreeBitco.in k nákupu a držení FUN žetonů pro významné výhody. Tato aktivita přinesla značný objem do tokenové ekonomiky bez zátěže významných transakcí v řetězci.

„Není pochyb o tom, že zákazníci FreeBitco.in v současné době generují převážnou část komerčních aktivit FUN tokenů než zákazníci FunFair,“ pokračovalo prohlášení.

“S ohledem na tuto skutečnost a aby si tokenová ekonomika udržela svůj nedávný úspěch, FunFair souhlasil s prodejem většiny svých podílů FUN tokenů na FreeBitco.in.”

ZÁBAVA je token ERC20 kótovaný na hlavních burzách Binance, BitFinex, HitBTC, Changelly a OKEx, stejně jako decentralizované burzy jako Uniswap.

Vize FreeBitco.in pro ZÁBAVU

FreeBitco.in usiluje o růst FUN token jako nezávislá entita prostřednictvím řady připravovaných projektů.

“Naším jediným cílem je nyní pracovat na zvýšení užitečnosti a hodnoty FUN,” uvedl FreeBitco.in. “Důkladně se zavázáme k jeho dlouhodobému růstu.”

FreeBitco.in se proto připravuje podniknout následující iniciativy:

  1. Strategické spalování tokenů: FreeBitco.in plánuje investovat podstatnou část své spodní linie do strategického získávání a vypalování FUN tokenů, aby v průběhu času zvýšila jejich hodnotu.
  2. Zlepšení likvidity: FreeBitco.in pracuje na zvyšování likvidity FUN na všech trzích, čímž je snadno přístupná a obchodovatelná. Svědčí o tom kumulativní příliv 3 miliony USD v obchodních párech FUN / ETH a FUN / USDC na Uniswap v poslední době a další burzy budou následovat.
  3. Nový blockchain: Na základě blockchainu Ethereum se FUN pyšnil tím, že je rychlý, otevřený a bezpečný. Růst DeFi na ethereu však už mnoho měsíců tlačí ceny plynu nahoru, takže přijetí FUN je pro uživatele příliš drahé. FreeBitco.in aktivně zkoumá příležitosti k přenosu FUN Token na nový blockchain, který je rychlejší a levnější.
  4. Vyhrazená peněženka: FreeBitco.in pracuje na vytvoření vyhrazené peněženky pro uživatele FUN, kteří mohou bez problémů fungovat mezi různými platformami iGaming. Peněženka by také pomohla uživatelům převést své FUN tokeny do více kryptoměn a fiat měn.
  5. Proaktivní vývoj: FreeBitco.in shromažďuje vývojový tým, aby vytvořil inovativní aplikace orientované na spotřebitele založené na tokenu FUN, čímž vytváří další případy použití, posiluje užitečnost a podporuje přijetí.
  6. Vytváření efektivních partnerství: FreeBitco.in usiluje o budování produktivních partnerství a přidružení k dalším subjektům iGaming s cílem propagovat identitu ZÁBAVY jako transakční měny v online hazardních hrách.

Poznámka: Toto není partnerství mezi těmito dvěma organizacemi, konkrétně FreeBitco.in a FunFair Technologies. Výše uvedená akvizice a podnik je na výhradním uvážení FreeBitco.in.

O webu FreeBitco.in

FreeBitco.in, která byla založena v roce 2013, je jedním z největších webů o kryptoměnách a sedmým největším online kasinem na světě (Zdroj: SimilarWeb). FreeBitco.in byl vytvořen za účelem propagace užitečnosti bitcoinu a usnadnění jeho přijetí. Od té doby však vzrostl mílovými kroky.

FreeBitco.in, poháněné plně automatizovaným proprietárním technologickým balíčkem, nabízí jednoduchou, ale výkonnou kostkovou hru HI-LO doplněnou o soutěže, odměny, jackpoty a populární dárky Lamborghini.

Se 41 miliony uživatelů, 52 miliony návštěv měsíčně a sázkovým objemem 600 milionů USD ročně je jeho vliv na komunitu bitcoinů významný.

užitečné odkazy

Oficiální web FUN Token: https://funtoken.io

Oficiální web FreeBitco.in: https://freebitco.in

Cvrlikání: https://twitter.com/FUNtoken_io

Telegramový kanál: https://t.me/officialFUNToken_channel

Telegram Chat: https://t.me/officialFUNToken

Reddit: https://www.reddit.com/user/FUN_token

Svár: https://discord.gg/e7vfgKbEKU

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me