25. září cena bitcoinu – přední světové kryptoměny podle tržní kapitalizace – během několika minut klesla z necelých 10 000 USD na mírně nad 8 000 USD a vymazala až 18% hodnoty kryptoměny.

Mnoho kryptoinvestorů se po koupi během výšky bubliny kryptoměny pohrdalo, jen aby trpěli na dlouhém medvědím trhu a sledovali kolaps hodnot svých kryptoměn. Bitcoin se nakonec odrazil, ale s touto rally, která je nyní v ohrožení, se krypto komunita bojí toho nejhoršího a přemýšlí, jestli je dno bitcoinu opravdu v.

Ale poté, co přežili medvědí trh, se kryptoobchodníci dozvěděli, že nemusí sledovat hodnotu svého portfolia prudce, i když bitcoiny nebo jiné kryptoměny klesají na ceně? Klíč k uvolnění zisků během klesajícího trendu vyžaduje jen tři jednoduché kroky.

Krok 1 – Zaregistrujte se na PrimeXBT: Nejpokročilejší obchodní platforma

Prvním krokem při úspěšné přípravě na zisk z klesajících trhů je návštěva PrimeXBT a registrace bezplatného účtu. Registrace je rychlá a snadná a protože platforma nevyžaduje žádné osobní údaje ani proces KYC, uživatelé mohou být v provozu a připraveni obchodovat v žádném okamžiku.

PrimeXBT obsahuje všechny nástroje a typy příkazů, které jsou pro kryptoměnového obchodníka nezbytné k tomu, aby se prosadily na klesajících i rostoucích trzích, a také nástroje určené k vytlačování dalších zisků z těsných obchodních rozsahů. Bez nástrojů, které nabízí PrimeXBT, mohou obchodníci s kryptoměnami uvíznout při sledování cen jejich oblíbených kryptoaktiv a jejich hodnoty portfolia se snižují přímo před jejich očima.

Krok 2 – Proveďte svůj první vklad na obchodní platformu

Minimální vklad potřebný k zahájení hry PrimeXBT je 0,001 BTC. Dokonce i vložení co nejmenší možné částky umožní obchodníkům zaujmout pozice mnohem větší, než by jejich kapitál běžně umožňoval, a to díky stokrát vyšší nabídce PrimeXBT na kryptoměna.

Vkládání na váš účet peněženky PrimeXBT je rychlé a bezbolestné a nabízí dokonce QR kód pro skenování a ještě jednodušší věci. Vklady bitcoinů jsou jediným akceptovaným typem aktiv pro financování účtu, nicméně PrimeXBT implementovala službu třetí strany Changelly, která umožňuje uživatelům rychle vyměnit své fiat měny nebo altcoiny za bitcoiny, nebo dokonce koupit bitcoiny pomocí kreditní nebo debetní karty.

Po přijetí vkladu do peněženky budou uživatelé muset financovat svůj obchodní účet, aby mohli začít obchodovat a otevřít krátkou pozici.

Krok 3 – Krátký bitcoin k ziskovosti

PrimeXBT nabízí obchodníkům nástroje k otevření jak dlouhých, tak krátkých pozic, a dokonce zaujmout obě pozice současně, aby se zajistily proti neočekávaným pohybům trhu. Pokud je bitcoin v býčím režimu, doporučují se dlouhé pozice nebo dokonce jednoduše držení bitcoinu. Ale s opětovným poklesem cen bitcoinů je nejlepším způsobem, jak profitovat z trhu s klesajícím trendem, otevření si krátké pozice a zkrácení každého cenového odrazu bitcoinu.

Obchodní platforma obsahuje integrovaný software pro mapování, který obchodníkům pomůže vybrat si položku pro jejich krátké pozice, a uživatelé pak mohou využít pokročilé typy příkazů k maximalizaci zisků při minimalizaci rizika. Jakmile obchodník identifikuje možný vstupní bod, může k zadání objednávky použít jeden z mnoha widgetů PrimeXBT nebo zadat objednávku přímo v grafu kliknutím na cenový bod, na kterém chce otevřít pozici na.

Vstupy mohou být limitované příkazy pro časované vstupy nebo tržní příkazy, pokud se obchodník snaží zadat short na místě. Tržní objednávky jsou obzvláště užitečné, pokud se trh začne pohybovat očekávaným směrem před zadáním limitní objednávky nebo dosažením zadaného vstupu.

Krátké objednávky přinese obchodníkovi zisk, čím nižší bude cena bitcoinu klesat – pravý opak toho, co se děje u spotových investorů do kryptoměn, jako je bitcoin. Investoři jsou nuceni sledovat, jak jejich těžce vydělané zisky mizí, zatímco obchodníci na PrimeXBT mohou své ziskové marže ještě zvýšit.

Maximalizace zisků s klesajícím trendem díky síle 100násobné páky

Spojením všech nástrojů nabízených PrimeXBT je síla 100x pákový efekt. 100násobná páka na kryptoměně umožňuje obchodníkům znásobit svůj počáteční obchodní kapitál až stokrát. To znamená, že i minimální vklad 0,001 BTC poskytne obchodníkovi sílu 0,1 BTC. Obchodník, který vloží 0,1 BTC, bude moci obchodovat s 10 BTC atd.

Úspěšně provedené krátké objednávky se 100násobným využitím mohou být extrémně ziskové. Výzkumy PrimeXBT ukazují který měl obchodníkovi otevřít krátkou objednávku v hodnotě 1 BTC na vrcholu historického maxima bitcoinu na 20 000 $, poté uzavřel krátký zisk na dně bitcoinu, vedlo by to k zisku 8400% nebo 1 690 000 $.

Vzhledem k tomu, jak vysoké jsou ziskové marže, je snadné pochopit, proč může být zaujetí krátké pozice na klesajícím kryptotrhu extrémně efektivní při rozšiřování portfolia. Ještě lepší je skutečnost, že i když cena a hodnota hodnoty podkladového aktiva mohou klesat, celková hodnota portfolia může významně růst.

Zaregistrujte se pro PrimeXBT dnes, a buďte připraveni profitovat z dalšího masivního pádu bitcoinů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me