Jeden z 5 nejlepších světových GPU dolů, uvádí na trh nejpokročilejší obchodní ekosystém, AI Trader.

Autonomní obchodní platforma v současné době generuje v průměru 82% měsíční výnosy z obchodování s kryptoměnou a více než 100% zisky, zatímco obchodování s pákou.

Dubaj, 24. května 2018 – Jedna z 5 největších světových těžebních společností na bázi GPU oznamuje spuštění průlomové autonomní obchodní platformy pro kryptoměnu, AI Trader.

V Dubaji, který je také považován za Silicon Valley na Středním východě, se nyní nachází jeden z největších kryptoměn na světě založených na GPU se 7 MW zařízením s názvem Kingdom Mining. Důl je plně funkční od dubna 2017. „Vyvinuli jsme ekosystém AI s týmem zkušených obchodníků ze zavedených finančních společností, jako jsou Morgan Stanley a Deutsche Bank, a specialistů z oblasti strojového učení a umělé inteligence. Před tím, jak to dělají ostatní těžaři, jsme obecně HODL většinu naší produkce. Zjistili jsme, že AI zmírňuje naše výpadky příjmů z těžby, když ceny poklesly v únoru a březnu. Od té doby vylepšujeme systémy a jejich grafické uživatelské rozhraní, abychom z této tvorby mohli těžit naši krypto komunitu. “

Jak to funguje

Průkopnický AI ekosystém umožňuje uživatelům samostatně obchodovat s kryptoměnami, přičemž si jednoduše vyberou pár pro obchodování a klikají na hru. AI Trader používá umělou inteligenci ke kontrole a přijímání obchodních rozhodnutí na základě informací o trhu v reálném čase. Rovněž bylo naprogramováno tak, aby rozpoznalo tržní podmínky optimální pro obchodování za účelem realizace zisků.

Výkon

Nejen, že se systémům podařilo významně zmírnit ztráty HODL u hlavních účtů, ale jejich strategie v současné době přinášejí 82% průměrného výnosu při obchodování s kryptoměnami a 120% při obchodování s pákovým efektem. Tyto výsledky jsou zveřejněny na jejich webových stránkách a aktualizovány v reálném čase. Uživatel si může stáhnout a zobrazit tyto výsledky na základě každé jednotlivé transakce provedené AI.

Klíčové vlastnosti

AI Trader byl vyvinut na základě dvou základních principů, „keep it simple“ & „Udělejte to transparentní“. “Záměrně jsme udržovali naši platformu jednoduchou.” Místo toho, abychom nabídli několik robotů, kteří představují obchodní řešení s různými parametry, jsme vyvinuli holistický ekosystém AI, který zohledňuje všechny osvědčené postupy ve světě obchodování s kryptoměnami. “ Na AI Traderu nenajdete komplikované grafy a grafy, ale pečlivě vyvinuté strategie pro obchodování s konkrétními měnami jsou prezentovány v grafickém uživatelském rozhraní, které mění hru. Mezi jeho klíčové vlastnosti patří:

  • Dynamická správa akcií

AI využívá behaviorální vědy k vymáhání ztrát, které by mohly vzniknout při obchodování. Vstupuje do obchodu zpět s vyšší částkou a pokouší se získat vzniklou ztrátu. Stejně jako obchodník s lidmi.

  • Výsledky obchodování

Nejnovější výsledky obchodování vám poskytnou přehled o tom, jak si strategie AI vedla za posledních 30 dní. Také vám dává hodnotu, kterou byste vygenerovali, pokud byste místo toho použili HODL. Můžete si také stáhnout celou historii transakcí jakékoli dané strategie ve formátu CSV.

  • Podporováno více výměn

Na rozdíl od jiných obchodních robotů nabízí AI Trader svým registrovaným uživatelům svůj kompletní systém, který je aktuálně poháněn obchodním backendem Binance a Bitmex. V budoucnu budou na platformu přidávat Bittrex a všichni současní uživatelé k nim budou mít také přístup bez dalších nákladů. Jakékoli přidané budoucí výměny a upgrady jsou také zdarma pro registrované uživatele. Obchodník AI nikdy neměl přístup k finančním prostředkům uživatele; jakmile je obchod dokončen, výsledky se promítnou do směnného účtu uživatele. Na rozdíl od jiných platforem, kde mohou uživatelé obchodovat pouze s několika vybranými páry. Obchodník AI nabízí obchodníkům každý pár, který je k dispozici na podporované burze.

Program doporučení

Platforma také oznámila jeden z nejatraktivnějších programů doporučení na trhu. Influenceri dostávají 10% doživotní provizi od doporučeného zákazníka. Zákazník také obdrží 10% doživotní slevu.


Podrobnosti o předplatném

Platforma nabízí tři různé cenové balíčky; od 150 USD. To umožňuje firmě provést další vylepšení systému. V současné době jsou povoleny platby Litecoin, Bitcoin Cash a platby kreditní kartou / PayPal.

Závěrečné myšlenky

AI Trader je nepopiratelně jedinečná platforma, která má narušit způsob dnešního obchodování s kryptoměnami. Zásadně otřásá současným paradigmatem obchodování a zjednodušuje ho do té míry, do jaké ho uživatelé dosud nezažili.

Rovněž jsme využili 10% slevu pro celé naše publikum, stejné můžete nárokovat kliknutím na následující odkaz:

https://app.aitrader.ai/referral/coingape

Další informace o AI Trader a jeho funkcích najdete na jejich webových stránkách https://aitrader.ai/

Přehled platformy: https://www.youtube.com/watch?v=dqz65lSjM2

Sledujte AI Trader na Twitteru: https://twitter.com/Aitrader_Ai

O aplikaci AI Trader: https://aitrader.ai/about

Kontaktujte obchodníka AI: [chráněno e-mailem]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map