Nadace pro ekonomické vzdělávání oznamuje dva hlavní dary od zakladatele Bitcoin.com Rogera Ver

19. ledna 2020, Svatý Kryštof & Nevis & Atlanta – Nadace pro ekonomické vzdělávání (FEE.org) dnes oznámil, že Bitcoin.com zakladatel a raný investor v oblasti kryptoměn Roger Ver učinil dva dary v celkové hodnotě 2 000 000 USD v bitcoinové hotovosti (BCH) na podporu práce FEE při prosazování individuální svobody a vzdělávání studentů po celém světě na morálních a ekonomických základech svobodné společnosti. 

První dárek ve výši 1 milionu dolarů podporuje výroční akce FEL v roce 2021 – 75. výroční rok FEL – a také další studentské programy, včetně online vzdělávacího obsahu a knih. Druhý dárek ve výši 1 milion USD má formu dotace, která bude trvalým zdrojem podpory vzdělávacích aktivit FEL. 

Ver, který dříve v roce 2013 daroval 1 000 000 $ v bitcoinech společnosti FEE, uvedl, že dluží společnosti FEE intelektuální dluh a tento nový dar poskytuje v době, kdy věří, že práce FEE je potřebná více než kdy jindy.

“Když jsem byl na střední škole, byl jsem předplatitelem dlouhodobého časopisu FELEM” The Freeman “a vděčím za svůj úspěch v bitcoinech tomu, co jsem se naučil číst o morální naléhavosti existence peněžního systému, který existuje odděleně od státu platnost,” 

řekl Roger Ver. Pokračoval: 

“Díval jsem se dnes po celém světě a viděl jsem globální uzamčení, inflaci, útoky na svobodu jednotlivce a pomyslel jsem si:” Kdo jsou dnes nejdůležitější hlasy svobody? “FEL je na prvním místě mého seznamu. Chci pomoci FEE mít stejný dopad na životy milionů mladých lidí, jaký udělali na mém. “

POPLATKY – cokoli v klidu

Společnost byla založena v roce 1946, FEE je nejstarší liberální think tank ve Spojených státech. FEE slaví své milník 75. výročí událostmi v průběhu roku 2021, včetně FEEcon (v Atlantě od 17. do 19. června) a POPLATEK Slavnost k 75. výročí 19. června. Každý rok FEE osloví stovky milionů online a téměř 20 000 studentů prostřednictvím třídních programů na vysokých a středních školách ve Spojených státech a Latinské Americe.

“Roger posílil náš online růst v roce 2013, kdy dal FEE bezprecedentní 1 milion $ v bitcoinech,” 

řekl Výkonný viceprezident FEE Richard N. Lorenc, kdo dále řekl:

“V té době to byl vůbec největší dar kryptoměny a od té doby nám významně pomohl na cestě rostoucího vzdělávacího dopadu.” S těmito novými významnými dary Bitcoin Cash pokračuje Roger ve svém transformačním rozdávání, když začínáme oslavovat 75. ročník FEE a představujeme naši kampaň, která vystavuje stále větší počet studentů myšlenkám svobody, a to jak v jejich učebnách, tak online. “

Na otázku, proč se rozhodl věnovat svůj dar v bitcoinové hotovosti, Ver poznamenal: 

“Bitcoinová hotovost všech kryptoměn má nejlepší šanci na vytvoření větší ekonomické svobody po celém světě.” Na rozdíl od původního řetězce bitcoinů lze bitcoinové hotovosti poslat okamžitě po celém světě komukoli za zlomek penny bez svévolných vládních omezení. Má takový potenciál, který mě tak nadchl, když jsem poprvé investoval do bitcoinů a bitcoinových společností v roce 2011, a že tento potenciál dokonale zapadá do práce, kterou FEE dělá, aby realizoval svobodnější a mírumilovnější svět. “

S novými dárky od společnosti Ver plánuje společnost FEE rychle rozšířit svoji kapacitu, aby pokračovala ve vytváření výkonných videí, psaní poutavých článků a vývoji učebních materiálů, vše zaměřené na prosazování svobody jednotlivce, svobodného podnikání a omezené vlády v oblastech ekonomiky, umění, kariéry , kultura a další. 

“Rogerova průkopnická práce v prostoru kryptoměny ukazuje, jak nápady mohou a mohou změnit svět,” 

řekl Prezident FEL Zilvinas Silenas

„Stejně tak Rogerova pokračující investice do FEE zdůrazňuje zásadní roli FEE v oblasti ekonomického vzdělávání. FEE je předním hráčem v zavádění myšlenek svobody a individuálního zmocnění mladých diváků a je nám ctí, že Roger uznává naši průkopnickou práci online a ve třídách. Díky podpoře prozíravých filantropů, jako je Roger Ver, se FEE podaří učinit z lidské svobody nejspolehlivější ekonomickou a politickou filozofii nastupující generace. “

Dozvědět se více o online a třídních programech FEL a online médiích, navštivte FEE.org. Zjistěte, jak se můžete zúčastnit FEEcon 2021, navštivte FEEcon.org. Chcete-li se připojit k FEE v jejich misi prosazovat základní myšlenky a principy svobodné společnosti – individuální svobodu, svobodné podnikání, omezenou vládu, vytváření podnikatelské hodnoty a vysoký morální charakter – pro nastupující generaci navštivte: FEE.org/donate 

Dozvíte se, jak dnes můžete začít používat Bitcoin Cash, navštivte bitcoin.com stáhnout peněženku a koupit si první bitcoinovou hotovost.

Podrobnosti o mediálních kontaktech

Kontaktní jméno: Bitcoin PR Buzz Press Monitoring

Kontaktní e-mail: [chráněno e-mailem]

Bitcoin.com je zdrojem tohoto obsahu. Tato tisková zpráva slouží pouze pro informační účely. Tyto informace nepředstavují investiční poradenství ani nabídku k investování. Virtuální měna není zákonným platidlem, není podporována vládou a účty a zůstatky hodnot nepodléhají ochraně spotřebitele. Kryptoměny a tokeny jsou extrémně volatilní. Neexistuje žádná záruka stabilní hodnoty nebo jakékoli hodnoty vůbec.

O Bitcoin PR Buzz: Bitcoin PR Buzz již více než 8 let hrdě slouží distribučním potřebám kryptoměnových tiskových zpráv blockchainových startupů. Získejte své Distribuce tiskové zprávy o bitcoinech dnes.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map