PR: Mobilní aplikace Dentacare odměňuje uživatele kryptoměnou za kartáčování, oplachování a používání nití

Dentacare, aplikace, která odměňuje lidi za vytváření zdravých návyků v péči o chrup, je nyní k dispozici v Apple AppStore!

O aplikaci

Pokud s Dentacoinem * začínáte, pravděpodobně vás zajímá, co přesně dělá aplikace Dentacare Health Training a jak s vámi souvisí. Koncept je jednoduchý: Udržováním správné péče o zuby a dodržováním všech doporučení v aplikaci získají uživatelé pobídky v podobě kryptoměny Dentacoin. V současné době tato počáteční verze systému iOS odměňuje uživatele body Denta, které lze po dokončení cesty uplatnit za odpovídající částku Dentacoinu.

Cílem mobilní aplikace Dentacare je formovat dlouhodobé návyky péče o zuby prostřednictvím intenzivního tréninkového programu.

“Motivace je to, co vás naštartuje.” Zvyk je to, co vás udrží. “ – Jim Ryun

Základní počáteční program trvá 3 měsíce, protože se má za to, že se jedná o časový úsek potřebný pro trvalou integraci určité činnosti do každodenní rutiny jednotlivce.

“Říkejte tomu, jak chcete, pobídky jsou to, co přiměje lidi tvrději pracovat.” – Nikita Chruščov

Pouze po udržení řádné rutiny po dobu 3 měsíců mohou uživatelé požadovat své tokeny Dentacoin, které lze použít k placení za zubní služby (kryptoměna je již přijímána v zubních ordinacích ve 14 zemích po celém světě), výrobky pro péči o zuby, Dentacoin Assurance **, nebo je mohou uložit nebo obchodovat na burzovních platformách, a tak těžit z násobení očekávané hodnoty.

Prostřednictvím mobilní aplikace Dentacare Health Training budou dospělí i děti motivováni ke zlepšování nejen svého zubního zdraví, ale také celkového zdraví. Často ignorovanou skutečností je, že zdraví zubů přímo souvisí s celkovým zdravotním stavem člověka.

“Zubní zdraví není něco, co” je dobré mít “, přesto není tak důležité jako jiná část těla. Z oblasti stomatologie jsme na vlastní kůži viděli, jak by špatné zdraví zubů mohlo vést k celkové nízké kvalitě života. Problémy s gastrointestinálním traktem, kardiovaskulárním systémem a nervovým systémem tvoří jen zlomek všech problémů souvisejících se špatným zdravím zubů.

Proto je pro každého jednotlivce nanejvýš důležité dodržovat vysoké standardy dentální hygieny. Lidé by měli být preventivně vzděláváni o důležitosti správné péče o zuby a poté by měli být motivováni k dodržování doporučení a formování zdravých návyků. Zde jsou systémy gamifikace a odměn „klíčovými slovy“ k dosažení potřebné úrovně povědomí o zdraví zubů, “

komentuje Dr. Dimo ​​Daskalov, přední zubař a pedagog v protetické stomatologii.

Diferenciace

Co tedy Dentacare Health Training odlišuje od jiných podobných aplikací? Jeremias Grenzebach, hlavní vývojář společnosti Dentacoin, řekl:


“Na trhu existuje jen několik dalších aplikací se stejným účelem.” Dentacare má však své charakteristické vlastnosti. Za prvé se zaměřuje na vytváření návyků: nikoli na podporu jednorázového úsilí. 3měsíční program Dentacare je zaměřen na vzdělávání lidí o důležitosti ústní hygieny a prevence, vše v zábavném a gamifikovaném prostředí. Vlastní motivační systém je další jedinečnou vlastností Dentacare.

Pouze uživatelé, kteří dodržují doporučení v aplikaci – během celého tříměsíčního programu (a poté na přání) – jsou odměněni za své úsilí a dobré výsledky pomocí tokenů Dentacoin. Pobídky tedy neslouží pouze jako počáteční spouštěč pro používání aplikace, ale také motivují konzistenci. Získané tokeny mají skutečnou hodnotu: lze s nimi obchodovat na mezinárodních výměnných platformách, ukládat je pro násobení potenciální hodnoty a / nebo použít jako způsob platby za zubní služby na klinikách ve 13 zemích po celém světě. “

Verze systému Dentacare Health Training pro Android byla oficiálně vydána v listopadu 2017 a od té doby se k této platformě připojilo více než 23 000 uživatelů, aby zahájili svou cestu k lepší péči o ústní dutinu. Nyní může cesta pro naše uživatele iOS oficiálně začít.

* Dentacoin je první řešení blockchainu pro globální zubní průmysl, jehož cílem je přinést efektivitu v tomto odvětví a přesunout paradigma od „nemocné péče“ k péči zaměřené na prevenci prostřednictvím četných aplikací založených na blockchainu a společné kryptoměny specifické pro dané odvětví (Dentacoin, DCN). www.dentacoin.com

** Dentacoin Assurance je model podobný pojištění vyvinutý nadací Dentacoin Foundation, který podporuje spíše placení za prevenci než za léčbu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map