Jednou z hlavních událostí v krypto světě bylo spuštění mobilní peněženky ARK. Zde je vše, co potřebujete vědět o této jedinečné mobilní peněžence.

archová peněženka

ARK zahájila svoji velmi očekávanou mobilní peněženku ARK, kterou lze použít k hlasování delegáta, k odeslání nebo přijetí zůstatku nebo k jeho prosté kontrole. Není to tak dávno, co oznámila spolupráci s přední aplikací decentralizovaného obchodování Blockport což je technologická páteř za Mobilní peněženka ARK.

archová peněženka

Spolupráce s Blockport

archa + blockport

Blockport je robustní bezchybná hra měnící decentralizovanou burzu tvořící základ pro mobilní peněženku ARK. Eliminuje inherentní nejistoty, kterým konvenční burzy čelí, a usnadňuje obchodování s konvenčními měnami, jako je euro. Na to dohlíží přímo CFO Lars Rensing z ARK. V budoucnu očekávejte další technologické využití kanálů Blockport, například ve formě mobilní peněženky.

Hlavní rysy

S touto aplikací pro mobilní peněženku kickass můžete dělat mnoho věcí s jednou aplikací. Existující přístupovou frázi můžete importovat jednoduše pomocí funkce QR nebo ji můžete napsat nebo vložit. Můžete vytvořit novou přístupovou frázi, můžete nastavit kód PIN, který omezuje přístup k profilu a udržuje jej v bezpečí. Poskytuje vám všechny základní typy transakcí, jako je odesílání, přijímání, hlasování, odhlasování delegáta. Aplikace je schopna se připojit k mainnetu i devnetu a zpřístupňuje vám možnost připojení k různým profilům pro adresy nebo sítě ARK. Můžete přidat nové kontakty a začít s nimi snadno provádět transakce. Existuje možnost zkontrolovat celkový zůstatek ze všech adres ARK. Další skvělou funkcí, kterou poskytuje, je zálohování peněženky, váš PIN je vše, co potřebujete k dešifrování dat a získání přístupu k nim. PIN můžete kdykoli změnit. Nakonec, pokud máte obavy a chcete z nějakého důvodu odstranit všechna data – můžete tak učinit pomocí možnosti jasných dat. Ukáže vám aktuální tržní ceny i se zprávou o týdenních pohybech. Poskytne vám také přehled stavu sítě s možností změnit také rovnocenné zařízení. Podporuje zobrazování dat v různých měnách FIAT.

Připravované funkce

A co víc, toto je jen základní spuštění. V nadcházejících dobách bude mít mobilní peněženka ARK více funkcí, mezi něž patří temné téma, podpora podpory Ledger Nano S prostřednictvím kabelu nebo adaptéru On The Go. Jeho cílem je také přidat vlastní typy sítí uživateli, kde může uživatel přidat svůj vlastní řetězec založený na ARK, například Kapu, Blockpool atd. Se stejnou IP adresou. Pin, který se nyní používá k řízení přístupu, bude volitelně nahrazen možností identity otisku prstu. Bude vám zasílat upozornění na každou transakci, kterou provedete. Poskytne vám funkce ve vašem místním jazyce, nejen v angličtině a uživatel si bude moci uložit vygenerovanou přístupovou frázi do souboru PDF. Kombinace těchto funkcí porazí jakoukoli jinou aplikaci pro mobilní peněženku.

Kód aplikace peněženky

Nemusí také synchronizovat vaši aplikaci, stačí ji otevřít a začít pracovat. Jedná se o hybridní aplikaci, která má stejný kód pro iPhone a Android a pomáhá tak při koordinovaném vývoji pomocí Iconic framework a vlastního Typescript API od ARK, které vám umožní komunikovat se sítí ARK pomocí mobilního telefonu odkudkoli a kdykoli.

Jak tým přijme chyby?

Také mobilní peněženka právě vyšla ve své beta verzi a prozatím může mít nějaké chyby, mějte je s sebou, zatímco je rychle odstraňujeme. Dejte nám prosím vědět o všech chybách, které najdete na Githubu, a my se o ně postaráme odtud.

Jak udržet peněženku v bezpečí?

Na závěr nezapomeňte uložit vygenerovanou přístupovou frázi na kousek papíru nebo zařízení USB a před provedením velkých transakcí je otestovat pomocí malých vkladů. Nezapomeňte, že hesla jsou VAŠE vlastní odpovědností, takže je neztrácejte.

Sdělte nám své myšlenky na bitcoiny v roce 2018 v komentářích níže nebo nám napište na [email protected]

Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a je předmětem tržních podmínek. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me