TokenStars 2020: zahájení nových příležitostí pro fanoušky a začínající hráče

Jsou to 3 roky od TokenStars projekt byl spuštěn a dnes je to platforma, která opravdu funguje! Pomáhá získávat finanční prostředky pro začínající sportovce a spojuje je s fanoušky. Dnes platforma spojuje více než 50 sportovních PRO a vycházející hvězdy s tisíci fanoušky.

Mnoho mladých sportovců nemá dostatek financí, kteří by museli přejít k profesionálnímu sportu: protože jim dochází vlastní prostředky, často nedokáží být v centru pozornosti běžných sportovních agentů, kteří by mohli budoucí talent přehlédnout. TokenStars chce, aby se to změnilo, a proto byla vytvořena průkopnická platforma pro správu talentů, která využívá technologii blockchain a je ve skutečnosti novou generací sportovních agentur. Platforma obsahuje 10 modulů (průzkum, hlasování, klub fanoušků, aukce atd.) – Kombinace těchto modulů umožňuje vytvářet různé úrovně interakce mezi fanoušky, hráči a profesionály ve sportovním průmyslu.. 

Jedinou výhodou TokenStars je model vyhledávání hráčů na vzestupu. Platformu mohou využívat mladí trenéři, rodiče a fanoušci po celém světě, kterým se nabízí příležitost stát se „skauty“, kteří pomáhají dětem budovat jejich sportovní kariéru a žádat o finanční podporu. Pokud fanoušci a skauti prokáží aktivní úsilí při hledání vycházejících sportovních hvězd, dostanou své ocenění. 

K podepsání smlouvy s TokenStars musí mladí hráči projít několika kvalifikačními fázemi, včetně fáze komunitního hlasování, kde se držitelé tokenů mohou rozhodnout, zda by měl být konkrétní hráč uzavřen. Fanoušci tedy ve skutečnosti hrají roli odborníků, jako jsou ti ve sportovních agenturách.

„Od spuštění modulu Talent pro podporu budoucích juniorů jsme obdrželi žádosti o finanční podporu od více než 50 mladých tenistů,“ říká Philipp Tsagolov, generální ředitel TokenStars, – všichni tito junioři již mají zkušenosti s mezinárodními soutěžemi a řadí se mezi nejlepší 400 plátců v hodnocení ITF Juniors. Při výběru nejslibnějších sportovců, včetně těch v jiných sportech, jsme se spoléhali na analytická data a odborné znalosti profesionálních trenérů, stejně jako na názor členů naší komunity – koncem roku 2020 TokenStars podepsali smlouvy o podpoře talentů s 15 hráči, z nichž někteří už se začali účastnit profesionálních soutěží “. 

Další jádro TokenStars„Obchodní oblast vytváří platformu pro interakci fanoušků a sportovních hvězd. Zejména fanoušci se mohou stát „promotéry“, aby se mohli podílet na rozšiřování mediálního uznání hráčů. Pořadatelé mají několik úkolů – například vytvářet obrázky na sociálních médiích a získávat ocenění za svůj aktivní příspěvek. Předkladatelé se snaží přilákat více diváků a zvýšit mediální popularitu hráčů, což je také způsob, jak získat více reklamních smluv. Například tenistka Veronika Kudermetová, která byla jednou z prvních sportovkyň, které se připojily k TokenStars, již měla zkušenosti ze spolupráce s takovými značkami, jako jsou Siberian Wellness a Confael.

Partnery platformy jsou nejen tenisté, ale i další sportovci, mezi nimi jsou fotbalisté a poker PRO. Například TokenStars pomáhá zlepšit zapojení fanoušků takových fotbalových celebrit, jako jsou João Klauss, Aleksey Sutormin, Otavio Monteira, Sergey Kornilenko a další. 

Kromě plnění některých propagačních úkolů mohou fanoušci pomocí platformy získat přístup k jedinečným zážitkům nabízeným hvězdami, jako jsou exkluzivní tréninky s oblíbeným hráčem, který si kupuje vzácné předměty nabízené sportovci.

“Když jsme spouštěli TokenStars, společně se zakladateli projektu jsme chtěli vytvořit platformu umožňující komunikaci a zapojení mezi hvězdami a sportovními fanoušky.” – Pavel Stukolov, bývalý generální ředitel TokenStars, říká: – Jsem opravdu rád, že projektový tým pracuje na vývoji platformy, takže fanoušci mají přístup k bezkonkurenčním zkušenostem a mohou nadějným juniorským hráčům poskytnout kariérní podporu. “.

TokenStars Od zahájení projektu měli fanoušci šanci uspořádat řadu vzrušujících akcí. Mezi tyto akce patřily videochaty s hráči fotbalu, série profesionálních workshopů s nejlepšími pokerovými PRO, některé soutěže a hry s jednou z nejlepších ruských tenistek – Veronikou Kudermetovou, a autentické herní doplňky s podpisy sportovních hvězd.

„Rok 2020 byl těžkou výzvou, ale objevili jsme řadu nových příležitostí, – říká Philipp Tsagolov, generální ředitel TokenStars, – Vidíme nové vektory růstu pro TokenStars jak v podpoře stoupajících hráčů, tak v umožnění zapojení mezi fanoušky a sportovními hvězdami. Plánujeme další růst, realizovat plán stanovený v naší strategii – rozšířit portfolio sportovních aktivit, přilákat více sportovců se zkušenostmi a ambicemi, více fanoušků a v příštím roce co nejlépe využít nové průlomové příležitosti “.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map