Jak se kryptosystém rozšiřuje, je to čím dál komplikovanější. Vyhrazení investoři blockchainu musí sledovat desítky různých aplikací a webů: peněženky pro různé coiny a tokeny, dApps, platformy DeFi, centralizované a decentralizované burzy atd. Neustálé přepínání mezi tolika různými aplikacemi je nejen zdlouhavé a časově náročné – také to značně ohrožuje bezpečnost vašich finančních prostředků. Naštěstí je tu XPocket, aby to změnil.

Problém: Příliš mnoho aplikací

Multi-peněženky, které poskytují podporu pro mnoho různých mincí a žetonů, jsou téměř stejně staré jako samotná technologie blockchain. Všechna dosud oblíbená řešení peněženek s více měnami však byla značně omezená a kromě základních funkcí ukládání, odesílání a přijímání kryptoměny neposkytovala žádné rozšířené funkce..

Už dávno jsou dny, kdy si kryptoměnový investor mohl jednoduše koupit minci nebo token na centralizované burze a poslat ji do své peněženkové aplikace, aby ji držel. V dnešní době musí nadšenci kryptoměny, aby udrželi krok s aktuálním trhem, používat desítky různých aplikací, které zabírají spoustu úložného prostoru a zpomalují svá zařízení.

Centralizované burzy jako Binance nebo Coinbase jsou skvělé pro nákup bitcoinů a dalších kryptoměn pomocí debetních nebo kreditních karet. Ale protože všechny nejslibnější podhodnocené tokeny DeFi nejsou uvedeny na centralizovaných burzách, vyžaduje investice do DeFi použití DEX (decentralizované burzy) jako Uniswap.

S krypto peněženkami je to podobná situace: všechny dosud nejpopulárnější kryptoměny s více peněženkami poskytovaly pouze základní funkce. Vzestup DeFi ustoupil pokročilejším a složitějším tokenům a investoři, kteří by si chtěli plně užívat všech možností, které nabízejí taková řešení, jako jsou Non-Fungible Tokens nebo výnosové zemědělství, to nedokážou se svými zastaralými multi-peněženkami navrženými pouze s základní mince a žetony.

Řešení: XPocket

XPocket je revoluční krypto aplikace vytvořená s cílem usnadnit život blockchainovým investorům. XPocket má všechny typické funkce vaší oblíbené multi-peněženky – například ukládání mincí a žetonů nebo provádění rychlých a bezpečných transakcí s kryptoměnou – ale zahrnuje také mnoho dalších funkcí.

Řekněme, že byste chtěli investovat do slibného tokenu DeFi bez XPocket. Budete muset nejprve koupit BTC nebo jinou kryptoměnu na centralizované burze pomocí debetní karty, vyměnit ji za ETH, poslat ji do peněženky Ethereum jako MetaMask a nakonec připojit peněženku k decentralizované burze jako Uniswap – až po tom všem potíže, které byste konečně mohli koupit, požadovaný token.

S XPocket se všechny výše uvedené kroky dějí v jedné aplikaci. Představte si, že si můžete koupit kryptoměnu debetní kartou přímo v peněžence a vyměnit ji za jinou minci nebo žeton, kdykoli budete chtít – s XPocketem to můžete udělat přesně.

XPocket je první kryptoměnová aplikace pro více peněženek, která přichází s plně integrovanou decentralizovanou burzou PocketSwap. PocketSwap přináší všechny funkce populárních DEX, jako je Uniswap, do vaší krypto peněženky, takže si můžete libovolnou minci nebo žeton koupit přímo v aplikaci peněženky.

Jiné kryptoměnové peněženky s více měnami na trhu vám umožňují pouze základní funkce přijímání, odesílání a ukládání kryptoměny. XPocket kombinuje všechny obvyklé funkce aplikace peněženky s plnou funkčností kryptoburzy, což vám také umožňuje koupit krypto s debetní kartou a bez námahy vyměnit jeden token za jiný. 

Ale to není vše – XPocket také obsahuje mnoho dalších funkcí, které vám zajistí, že budete schopni splnit všechny své krypto potřeby v jedné aplikaci.

Extra funkce XPocket

Jak se blockchainový ekosystém vyvíjí, mince a žetony se stávají pokročilejšími a komplexnějšími. Popularita DeFi jasně dokazuje, že kryptoměnoví investoři požadují více než jen základní coiny a tokeny a chtějí mít možnost plně využívat blockchainovou technologii.

XPocket je první peněženka na kryptoměny navržená s ohledem na DeFi. S XPocket si můžete být jisti, že vaše aplikace pro krypto peněženku plně podporuje všechny pokročilé funkce vašich oblíbených kryptoměn, jako jsou NFT (nefunkční tokeny) a DeFi tokeny využívající výnosové zemědělství.

Fungovatelné tokeny jsou digitální rarity uložené v blockchainu, které lze přirovnat ke sběratelským předmětům, jako jsou obchodní karty, nebo dokonce k uměleckým dílům. Každý NFT je zcela jedinečný a vzácný, takže jeho ceny mohou dosáhnout velmi vysokých úrovní a jediný NFT může mít dokonce hodnotu stovek tisíc dolarů. Průměrné krypto peněženky a burzy neposkytují plnou podporu nefunkčních tokenů, ale s XPocket je ukládání a obchodování NFT extrémně snadné.

Jednou z nejoblíbenějších funkcí projektů DeFi je výnosové zemědělství, které uživatelům umožňuje využívat své prostředky půjčováním kryptoměny jiným uživatelům, místo aby ji drželi v peněžence. Zastaralé krypto peněženky nebyly vytvořeny s ohledem na DeFi, takže neposkytují plnou podporu pro výnosové zemědělství. XPocket je jiný – nabízí plnou podporu řešení Decentralized Finance, jako je výnosy.

Vyzkoušejte XPocket!

XPocket není jen další peněženka na kryptoměny – je to jedinečná příležitost nahradit všechny různé peněženky a burzy, které denně používáte, jedinou aplikací: snadné použití, extrémně bezpečné řešení, které zaručeně splní všechny vaše krypto potřeby.

XPocket je komunitní projekt, který úzce spolupracuje s uživateli kryptoměn po celém světě a neustále přidává nové funkce. Pokud máte otázku, na kterou byste se měli obrátit, nebo chcete jen zůstat v kontaktu s vývojem nejpokročilejší krypto aplikace na trhu, nezapomeňte zkontrolovat kanály sociálních médií XPocket:

webová stránka | Cvrlikání | Telegram Chat | Telegramová oznámení | Reddit | BitcoinTalk | Instagram | Facebook | Střední | Youtube 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me