AAX Exchange: Obchodujte s kryptoměnami efektivně a s futures na cestách!

Obchodujte na cestách, kdykoli s prvotřídním srovnávacím motorem

Svět kryptoměn rychle roste a přichází s ním konkurenční prostředí poskytovatelů platebních služeb v kryptoměnách, kteří nabízejí jedinečné služby, které lákají uživatele na jejich platformy. Burzy kryptoměn jsou v centru poskytování těchto služeb, a proto nalezení dobré burzy by vám mohlo usnadnit cestu v kryptoměnách.

Tento článek se zaměřuje na jednu z burz povstání, Výměna AAX, jehož cílem je poskytnout svým uživatelům nejlepší platformu pro vklad, výběr a obchodování se širokou škálou kryptoměn. Zaměřujeme se na jedinečné obchodní funkce AAX, poplatky na platformě a jeho prvotřídní vyhledávací modul, který zvyšuje uživatelský zážitek v futures a spotovém obchodování. AAX také nabízí širokou škálu fiat-to-crypto zapínacích a vypínacích ramp prostřednictvím své platformy OTC (over-the-counter) a ve spolupráci se specializovanými poskytovateli plateb.

Nejprve si ale nechme stručnou historii burzy AAX a roli, kterou chce hrát při obchodování kryptoměn.

Historie AAX

Atomic Asset Exchange, nebo zkráceně AAX, je hongkongská burza kryptoměn, která byla spuštěna v roce 2019 po 19 měsících testování a vývoje. Burza registrovaná na Maltě nabízí svým retailovým a institucionálním klientům platformu „institucionálního stupně“ pro obchodování s futures na kryptoměny, spotové ceny a OTC peer to peer obchodování.

Technologie LSEG

Burza se stala první kryptoburzou využívající Millennium Exchange ™, bitevní testovací shodu vytvořenou společností LSEG Technology, poskytovatelem technologických řešení London Stock Exchange Group.

„Millennium Exchange s nízkou latencí, odolností a škálovatelným srovnávacím modulem poskytuje špičkový výkon a spolehlivost.“ – AAX se stane první krypto burzou používat technologii LSEG

AAX integrovala platformu LSEG, kterou využívá několik špičkových světových burz, jako je London Stock Exchange, Borsa Italiana, Johannesburg Stock Exchange a Singapore Exchange, aby nabídla spolehlivou a rychlou obchodní platformu.

Token AAB

AAB je nativní token na burze AAX nabízející interní systémové odměny včetně slevy na obchodním poplatku 20%. Celkem bylo vydáno 50 milionů tokenů AAB, přičemž 20% z nich je nabízeno veřejnosti. Podobně jako Binance BNB burza spaluje žetony, aby snížila jejich zásobu (ačkoli AAX to dělá denně).

Burza používá 100% svých výnosů z futures na nákup AAB z trhu a vypalování tokenů každý den. Burza bude tento proces opakovat, dokud nebude spáleno 50% z celkové zásoby AAB.

AAX: OTC, futures a spotové obchodování


Jak již bylo zmíněno výše, obchodníci si mohou užít široké spektrum nákupu a prodeje špičkových kryptoměn, včetně bitcoinů, etherea, litecoinů, tronů, XRP a stále většího počtu specializovaných obslužných tokenů včetně Kyber, 0x, LINK, BAT a dalších.

Obchodujte na cestách!

Směnárna AAX zajišťuje pohodlí obchodování kdekoli a kdykoli prostřednictvím svého prvotřídního vyhledávacího modulu Millennium Exchange a je k dispozici na mobilních telefonech v obchodech s aplikacemi pro iOS a Android. AAX také podporuje systémy API a v budoucnu bude moci nabídnout připojení FIX také pro institucionální klienty.

Zabezpečení fondů je špičkové díky vícevrstvým bezpečnostním systémům, robustní úschově a plně auditovaným systémům. Burza je také v souladu s bezpečnostním standardem pro kryptoměny (CCSS).

Aby společnost AAX chránila své trhy před manipulací, udržovala čisté zásoby likvidity v čistotě a zajistila, aby platforma neobsahovala špatné aktéry, spolupracuje se společnostmi Solidus Labs, Elliptic a Refinitiv na dozoru nad trhem, monitorování a globálních kontrolách rizik..

Poplatky, vklady a výběry

Poplatky za obchodování

Stejně jako u jakékoli jiné krypto burzy jsou poplatky za obchodování nabízeny v odstupňovaných úrovních podporujících vysokofrekvenční obchodování na burze. Poplatky za spotové obchodování se pohybují mezi 0,01% až 0,06% pro tvůrce a 0,01% až 0,1% pro poplatek příjemce.

Poplatek za obchodování s futures je stanoven pro tvůrce i přijímající hráče na standardní sazbě 0,02%.

Výběry a vklady

Za krypto nebo fiat vklady a převody na platformách se neplatí žádné poplatky. Burza si však účtuje poplatky za výběr, které jsou ve srovnání s jinými špičkovými burzami, jako je Binance, velmi konkurenceschopné. Pro každou kryptoměnu existuje minimální limit pro výběr (0,001 pro BTC a 0,02 pro ETH) a poplatky za výběr se také liší od aktiva k aktivu – 0,0004 BTC pro výběry v bitcoinech a 0,003 ETH pro výběry v etheru.

Při spuštění směna AAX přijímala pouze vklady a výběry z kryptoměny, ale nedávno spolupracuje s EPay, Společnosti Coinify, Mercuryo a další umožňují vklady a výběry pro více než 20 různých fiat měn.

Doplňky

Obchodní soutěže

Burza pravidelně pořádá vkladové a obchodní soutěže ve snaze odměnit závazek svých uživatelů. Od 13. července 2020 do 7. srpna bude na burze probíhat promo akce, která odmění prvních 500 zákazníků, kteří každý den vloží alespoň 200 $ s odměnou 10 USDT.

Burza také nabízí uživatelům šanci se spojit a vyhrát až 20 BTC ve sdíleném prize poolu. Můžete se zaregistrovat tady před 24. červencem.

AAX Tribe

AAX také nabízí přidružený program, kmen AAX, který nabízí až 40% provizí a 10% provizí na druhé úrovni. Existuje šest úrovní přidruženého programu Sage, Guru, Chief, Ruler, Conqueror a Monarch.

Iniciativa pasivního příjmu AAB Plus

Burza spustila svůj token AAB, podobný nativnímu tokenu Binance BNB, který poskytuje uživatelům příležitost získat pasivní příjem. Prostřednictvím iniciativy AAB Plus mohou uživatelé držet své žetony v AAX Vault slibující roční návratnost 4,50%. Sazba je generována minutou a uživatelé si mohou částku z trezoru kdykoli vybrat bez poplatku. AAB Plus také funguje takovým způsobem, že pokud cena AAB poklesne vůči USDT, relativní návratnost bude větší. Pokud však hodnota AAB vzroste, uživatelé rádi vědí, že vyplacená částka nebude snížena.

Minimální hodnota vkladu do trezoru AAX je 100 AAB+.

Obchodní pohled

AAX také zahrnuje integrované rozhraní Trading View poskytující širokou škálu grafů, grafik a nástrojů pro provádění technické analýzy na burze přímo bez přepínání.

Na AAX Krypto obchodování Dojo, který se nachází na AAX Academy, se uživatelé mohou naučit, jak nejlépe používat aplikaci AAX, včetně všech nástrojů pro tvorbu grafů. Dojo dále učí obchodníky, jak používat technické ukazatele a analýzy k zdokonalení svého obchodování.

Závěr

Vzhledem k tomu, že průmysl kryptoměn se ohřívá kvůli rostoucímu počtu maloobchodníků přicházejících na trh, poskytuje AAX kvalitní služby, které zpochybňují současný stav.

Jednou z nejlepších funkcí platformy je uživatelské rozhraní a zkušenosti. Burza využívá špičkovou platformu, která usnadňuje přechod mezi futures, OTC, spotovými a přímými nákupními účty a dává uživatelům bezproblémový pocit z jejich obchodování.

Časté dotazy

  • Co znamená AAX Exchange??

AAX je zkratka pro Atomic Asset Exchange.

  • Jaké služby nabízí AAX?

Jak již bylo zmíněno výše, AAX nabízí uživatelům platformu pro obchodování s futures a spotovými cenami. Burza také nabízí OTC obchodní oddělení peer-to-peer.

  • Mohu propojit svůj bankovní účet s AAX?

Ano, na svůj osobní účet je možné přidat celou řadu platebních metod, včetně banky, ale také PayPal, AliPay a dalších. Prostřednictvím OTC společnosti AAX mohou uživatelé poté nakupovat a prodávat kryptoměny výměnou za USD, HKD, CNY.

  • Přijímá burza AAX fiat vklady?

Ano. V současné době burza AAX nabízí rampy typu fiat-to-crypto, které podporují více než 20 místních měn.

  • Jaké jsou poplatky za fiat vklad na AAX?

Za fiat převody bankovního účtu (Hong Kong a SEPA) se neúčtuje poplatek za vklad, ale u vkladu v e-měně se účtuje poplatek za vklad 5%.

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map