Coin24: Obchodujte a vyměňujte více než 50 kryptoměn okamžitě bez registrace na kryptoměnách

Obchodujte s více než 50 páry kryptoměny hladce, levně a bez dlouhých registračních procesů na platformě pro okamžité výměny kryptoměn.

V posledních několika měsících došlo v oblasti kryptoměny k nárůstu nových investorů v této oblasti – institucionálních i retailových – když míříme do třetí poloviny bitcoinu. Jak pole roste, centralizované burzy zvyšují opatření na dodržování předpisů a Know-Your-Customer podrobně popisuje platformy, které děsí některé uživatele, kteří potřebují obchodovat anonymně.

Někteří zákazníci navíc potřebují pouze rychlé kryptoburzy, aniž by museli procházet náročným procesem registrace na centralizovaných burzách. Aplikace Coin24 je kryptoburza, která těmto uživatelům nabízí platformu pro obchodování „anonymně“, okamžitě a bezpečně, aniž by se vzdali e-mailové adresy nebo vytvoření účtu napříč několika centralizovanými kryptoburzami, jako jsou Binance, OKEx, Bitfinex a Kraken.

Centralizované směnné dilema

V posledních několika letech byl krypto trh silně zaměřen jako diferenciační aktivum na portfolia investorů. Při spuštění bitcoinu před deseti lety byl stanoven účel kryptoměny, aby uživatelům poskytl svobodu svých aktiv nad centralizovanou autoritou nebo institucemi. To se však v poslední době změnilo, protože centralizované burzy se zaměřují na dodržování předpisů, které překonává účel kryptoměn.

Coin24 však umožňuje rychlou a okamžitou výměnu těchto kryptoměn, které uživateli nabízejí pohodlí a snadné použití. Uživatelé chtějí tyto rychlé a okamžité funkce nabízené na burzách, ale bez odpovědnosti za vzdání se svých podrobností centralizované burze. Zde přichází aplikace Coin 24 – k řešení centralizovaného směnného dilematu.

Jak již bylo zmíněno dříve, Coin 24 umožní uživatelům využívat obě strany obchodu na zabezpečené, soukromé a nevazební burze. Bez ohledu na to si platforma klade za cíl umožnit obchodování přes 50 krypto párů na této platformě.

V následujících částech se zaměříme na přehled aplikace Coin24, různé typy krypto párů k obchodování, podporované burzy, q a jak používat platformu pro okamžité výměny kryptoměn.

Úvod do aplikace Coin24

Co je aplikace Coin24?

Coin24 je platforma pro okamžitou výměnu kryptoměn, která agreguje ceny z nejlepších burz, poskytuje nejlepší ceny obchodování a spojuje obchodníky, aby tyto kryptoměny bez problémů vyměnili. Stránka vám také umožňuje porovnat poplatky na jiných burzách, abyste získali nejlepší cenu a sledovat, jak je vaše objednávka provedena v reálném čase. Dosud má na své platformě přes 45 000 krypto párů.

Mince podporované na burze?

Swapová platforma obchoduje s více než 50 kryptoměnami na platformě, včetně kryptoměn velkých společností, jako jsou Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH) a Binance Coin (BNB); mince se střední kapitalizací včetně Monero (XMR), Chainlink (LINK), Dash (DASH) a Tron (TRX); a ještě menší čepice jako Ziliqa (ZIL), Polymath (POLY), Qtum (QTUM).

Na burze jsou nabízeny také stabilní coiny včetně Tether (USDT), USD Coin (USDC) a True USD (TUSD).


Výměny podporované na Coin24

Platforma podporuje jakoukoli peněženku z burz obchodování s jakoukoli z více než 50 kryptoměn přijatých na platformě.

Jak používat aplikaci Coin 24

Jakmile si otevřete účet na Coin 24, jedná se o kroky můžete sledovat, jak vyměnit kryptoměny na platformě:

 1. Vyberte krypto pár, který chcete vyměnit, např. Pár bitcoinů a litecoinů (BTC / LTC).
 2. Zadejte částku BTC nebo LTC, kterou chcete vyměnit;
 3. Zkontrolujte směnný kurz na dodaných kartách (zobrazených výše) a pokud je splněn, zadejte adresu přijímající peněženky na poskytnuté kartě. Na tuto adresu budou připsány BTC.
 4. Burza také nabízí adresu peněženky pro obnovení, na kterou budou mince odeslány, pokud selhaly na první adrese. Zadejte adresu pro vrácení peněz a obnovte své LTC zpět. Nezapomeňte, že zaslání mincí na nesprávné adresy peněženky nebude vráceno.
 5. Potvrďte adresy.
 6. Klikněte na „Zahájit transakci“;
 7. Coin24 vygeneruje vkladovou adresu ETH a QR kód. Klikněte na Zahájit transakci.
 8. Zašlete své LTC z peněženky;
 9. Počkejte na dokončení přenosu. Jednoduchý!

Proč aplikace Coin24?

 • Snadné použití

Jednoduše si vytvořte účet a vyberte preferované kryptoměny, které chcete obchodovat, vložte, zadejte svou přijímací adresu (nezapomeňte provést kontrolu) a okamžitě odešlete své prostředky.

 • Jednoduché uživatelské rozhraní

Burza Coin 24 nabízí velmi zjednodušené rozhraní, které může kdokoli použít, ať už jde o krypto experta nebo nového investora v oboru. Platforma se zbavuje složitého obchodního uživatelského rozhraní používaného na většině burz, které nabízí zjednodušenou platformu na jedno kliknutí k výměně kryptoměny.

 • Nízké obchodní poplatky

Coin 24 také účtuje relativně nízké poplatky za krypto swap s použitím poplatku 0% – 0,49% za každý obchod uskutečněný na platformě. Kurz se mění v závislosti na typu krypto swapu a poplatcích účtovaných příslušnými centralizovanými burzami swapu.

 • Rychlé a bezpečné

Nevazební výměna zajišťuje, že neukládá žádné prostředky uživatelů, což brání obrovské ztrátě prostředků v případě hacknutí. Tím je zajištěno také rychlé dokončení swapu na platformě.

 • 24hodinová zákaznická podpora

Tým Coin24 také zajišťuje rychlé vyřešení dotazů a problémů zákazníků na platformě s 24hodinovým týmem podpory. Tým poskytuje rychlou a přesnou podporu pro všechny podporované burzy a transakce kryptoměny.

Partnerský program Coin24

Burza také nabízí uživatelům přidružený program pro další uživatele pozvané na platformě. Platforma nabízí uživatelům 100% z celkové provize. Výplaty se provádějí denně od 15:00 do 20:00 (UTC + 11:00).

Často kladené otázky (FAQ)

 1. Mohou se ceny během transakce změnit?

Na rozdíl od běžných peněz jsou ceny kryptoměny vysoce volatilní, takže sazba může kolísat. Může se stát, že směnný kurz altcoinu, který vidíte před transakcí, se po dokončení transakce liší (vysoký nebo nízký).

 1. Má Coin24 maximální částku k výměně?

Ne. Výměna umožňuje směnu libovolných částek, ale uživatelé budou muset nejprve uhradit náklady transakce, takže pokud je částka příliš malá, nemusí být dokončena. Některé burzy navíc nabízejí omezení týkající se částky, kterou můžete vybrat. Nejedná se o problém Coin24, ale o konkrétní burzy.

 1. Co je Blockchen?

Blockchen od Coin24 je průzkumník blockchainu bitcoinů, který umožňuje uživatelům vyhledávat jakékoli transakce a peněženky na bitcoinech.

Kontaktujte Coin 24

Další informace o aplikaci Coin24 a o tom, jak můžete získat maximální výhody přidruženého programu, se kterým se můžete obrátit na [chráněno e-mailem] nebo jim zavolejte na +82 070-4647-3033. Můžete je kontaktovat také na sociálních médiích Facebook a Cvrlikání.

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map