DueDEX Review – platforma pro obchodování s deriváty se 100násobným využitím

Futures, forwardy, opce a swapy jsou jedny z nejpopulárnějších nástrojů ve světě kryptoměn. Přesto tolik lidí považuje za obtížné najít dobrou platformu pro obchodování s deriváty.

Mnoho kryptoobchodních webů je plné problémů se škálovatelností, manipulací s cenami, vysokými obchodními poplatky a špatnou zákaznickou podporou. Ale všechny tyto problémy mohly brzy skončit díky DueDEX, rychle rostoucí platforma pro obchodování s deriváty.

Vyzbrojen modulem pro porovnávání objednávek, který zpracovává 100 000 transakcí za sekundu, má DueDEX nástroje a funkce potřebné k řešení bodů bolesti mnoha obchodníků s krypto.

 • Ověření KYC není vyžadováno
 • Pákový efekt až 100krát
 • Uvítací bonus až 70 $
 • Bezpečné a zabezpečené: DueDEX podporuje ověření 2FA, obsahuje šifrování SSL a ukládá kryptoměny do studených peněženek s více podpisy
 • Výpočty spravedlivé ceny: burza vypočítává obchodní ceny na základě váženého průměru kryptoměnových burz

Kryptoburza má více funkcí.

 • Margin obchodování s bitcoinem jako kolaterál
 • Hluboká likvidita: spolupracuje s mnoha předními tvůrci trhu a poskytuje obchodníkům rozsáhlou likviditu
 • Spravedlivé a transparentní: burza nabízí všechny informace, které obchodníci potřebují. Jeho zaměstnanci nemohou obchodovat proti zákazníkům a má pojistný fond, který obchodníky dále chrání
 • Systém, který kvůli přesnosti často sleduje ceny podkladového indexu kryptoměny
 • Nepřetržitá profesionální zákaznická podpora
 • V případě likvidace DueDEX použije pojišťovací fondy k agregaci tržních pozic a pokusu o uzavření všech otevřených obchodů. Jako poslední výsledek burza použije nástroj automatického deleveragingu k deleverage různých obchodníků.

DueDEX – vyhrazená platforma pro obchodování se swapy

Duedex

Od svého spuštění se DueDEX primárně zaměřuje na usnadnění obchodování swapů. Pro nezasvěcené jsou swapy derivátové smlouvy, které umožňují dvěma obchodníkům nebo společnostem směňovat finanční nástroje za předem dohodnutou cenu.

U stálých kontraktů se však ceny počítají v reálném čase a vycházejí z vážených průměrů konkrétní měny. Existují čtyři hlavní typy swapů: úrokové, měnové, komoditní a úvěrové swapy.

DueDEX nabízí měnové swapy za bitcoiny a americký dolar. Ale na rozdíl od tradičního obchodování nemusíte za směnu svých dolarů za bitcoiny platit mastné poplatky. DueDEX účtuje tvůrcům a příjemcům trhu následující poplatky.

Vliv Poplatek pro tvůrce Poplatek za převzetí
BTC / USD 100x -0,025% 0,075%

Tvůrci trhu neplatí obchodní poplatky, protože poskytují likviditu burze DueDEX. Místo toho za každý obchod dostanou slevu 0,025%.

Pro srovnání, nejlepší bitcoinové burzy mají následující poplatky pro tvůrce a příjemce trhu.

Výměna Tvůrce trhu Účastník trhu
Binance 0,1% (BNB) 0,02% (BNB)
Deribit -0,02% 0,05%
BitMEX -0,025% 0,075%
Okex 0,02% 0,05%

Rychlý proces registrace

 • Zaregistrujte si účet

  Duedex

Navštivte webové stránky DueDEX a zaregistrujte si účet. Jedná se o jednoduchý proces, který zahrnuje rozdání vaší e-mailové adresy a nastavení silného hesla. Poté musíte ověřit svůj e-mailový účet kliknutím na ověřovací odkaz. Zadruhé musíte zadat ověřovací kód zaslaný na váš e-mail.

Účet můžete také vytvořit pomocí svého telefonního čísla. Je to ještě jednodušší než registrace e-mailem, protože stačí zadat kód zaslaný prostřednictvím SMS.

 • Přihlaste se a získejte svůj bonus

Přihlaste se ke svému nově registrovanému účtu. Zobrazí se karta, která vám ukáže, co dělat, abyste získali uvítací bonus. Obvykle musíte sledovat twitterový účet DueDEX a znovu tweetovat připnutou zprávu účtu. Poté vyplňte odměnu a získejte bonus 10 $.

 • Financujte svůj účet

Ačkoli DueDEX umožňuje obchodování BTC / USD, můžete svůj účet financovat pouze pomocí BTC. To je v pořádku. Po dokončení prvního vkladu získáte odměnu až 60 $. Pokud vložíte 0,05 BTC, získáte bonus 15 $. Při dobití 0,1 BTC získáte 30 $ a při vkladu 0,2 BTC 60 $.

Obchodní platforma DueDEX – jednoduchá pro začátečníky i odborníky

Duedex

Protože DueDEX je platforma pro obchodování s deriváty, nemůžete obchodovat na místě. Místo toho má obchodní platforma funkce „buy long“ a „sell short“. Můžete projít dlouhou nebo krátkou cestou prostřednictvím limitní objednávky nebo tržní objednávky.

Limitovaná objednávka znamená, že souhlasíte s nákupem nebo prodejem měny v budoucnosti za stanovenou cenu. Pro ilustraci použijeme tento příklad.

Věříte, že bitcoiny do února 2020 získají hodnotu od 7 300 do 8 000 USD. Můžete zadat limitní příkaz, který opravňuje DueDEX k prodeji vašeho kryptoměny, když BTC dosáhne 8 000 $. Můžete dokonce využít pákový efekt ke zvětšení svých potenciálních zisků.

Tržní objednávka vám umožní v budoucnu nakupovat nebo prodávat kryptoměny za převládající tržní ceny. Tímto způsobem nemusíte čekat, až se BTC posune z 7 300 $ na 8 000 $. Objednávku můžete provést podle svého pohodlí.

Obchodní nástroje

DueDEX dává obchodníkům svobodu konfigurovat svou obchodní platformu podle svých představ pomocí více nástrojů a funkcí. Pro začátečníky má platforma veřejnou testnet, prostřednictvím které se noví obchodníci mohou naučit obchodovat s kryptoměnou.

Velmi málo obchodních platforem má veřejnou testnet, díky čemuž je DuDEX jednou z nejlepších platforem, kde se dozvíte o obchodování s kryptoměnami. Je také zdarma a přímočaré.

Pro zkušené obchodníky poskytuje DueDEX stop limit a stop market, aby pomohly rychle uzavřít pozice. Tyto funkce jsou umístěny vedle ikon limitů a obchodování na trhu.

Zkušení obchodníci mohou také těžit z funkce obchodování API. A protože jsou bezpečně vybudovaným systémem, mohou si být jisti, že software třetích stran nemůže nelegálně stáhnout jejich kryptoměny. DueDEX také podporuje pákový efekt, jak jsme již zmínili. Můžete jej upravit od 1X, 2X, 5X, 10X nebo až 100X.

Graf obchodování na druhé straně obsahuje širokou škálu nástrojů, které vám pomohou přizpůsobit platformu vašim potřebám. Můžete vybrat indikátory, upravit čas nebo dokonce vyladit barvy zobrazené svíčkami. Můžete konfigurovat měřítka, změnit pozadí, časové pásmo nebo změnit písma.

Navíc můžete pomocí funkce drag and drop snadno měnit své pozice. Další užitečná funkce leží ve spodní části grafu obchodování. DueDEX vám ukáže přehled počtu otevřených pozic, aktivních objednávek a historie objednávek.

Zákaznická podpora 24/7

DueDEX poskytuje zákaznickou podporu prostřednictvím několika kanálů; twitter, telegram a e-mail. Vždy si můžete prohlédnout jeho nápovědu a najít odpovědi na běžné problémy. Pokud ale potřebujete komunikovat s týmem DueDEX, odešlete požadavek prostřednictvím jeho systému založeného na lístcích nebo použijte jeho sítě sociálních médií.

DueDEX má působivou sociální síť s téměř 14 000 sledujícími na Twitteru. Na základě online recenzí společnost také poskytuje služby profesionálně zákazníkům. Start navíc poskytuje podporu ve více jazycích.

Ziskový affiliate program

Kromě udělování uvítacích bonusů vám DueDEX dává šanci vydělat peníze tím, že uvede svůj obchodní produkt na trh svým přátelům a fanouškům sociálních médií. Za každého nového obchodníka, kterého do DueDEXu doporučíte, dostanete 30% provizi. A pokud vaši doporučení obchodníci přinesou více zákazníků, získáte provizi navíc 10%.

Závěr

DueDEX je platforma pro obchodování s deriváty, která byla spuštěna na začátku tohoto roku. Je registrována v Belize, ale skládá se z týmu distribuovaného do několika zemí světa. Ačkoli to není jediná burza pro obchodování s deriváty, je to jediná platforma zavázaná k tomu, že „žádný interní obchodní stůl“ nebude mít obchodníky na prvním místě!

Začínáme s DueDEXem trvá méně než deset minut. Obchodování na platformě se také vyplatí, protože při financování účtu získáte jako bonus až 70 $. Vložit můžete pouze pomocí BTC, i když start má plány podporovat více kryptoměn.

Pokud jde o vytváření pozic, můžete použít dlouhý nebo krátký limit nebo tržní objednávku. A protože DueDEX nabízí trvalé smlouvy bez data expirace, uzavíráte své obchody podle svého pohodlí.

Zaregistrujte se pomocí DueDex dnes získejte bonus 70 $ ještě dnes!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map