Přímá recenze Anycoin: Obchodujte rychle, snadno a bezpečně

Koupit & Prodejte kryptoměnu snadno, rychle a bezpečně!

Mnoho kryptoměn má legie lidí, kteří nemají rádi jejich služby. Někteří lidé nenávidí jejich zákaznický servis. Jiní nejsou spokojeni s účtovanými poplatky nebo rychlostí plnění transakcí. To však není případ společnosti, kterou se chystáme přezkoumat níže: 

Anycoin Direct sídlí v Nizozemsku a primárně se zaměřuje na lidi v Evropě, a proto usnadňuje platby téměř všemi způsoby v Evropě populárními, včetně kreditních karet.

Ale to není vše …

Anycoin Direct je neuvěřitelně rychlý. To je jeden z důvodů, proč je tak populární. Na rozdíl od některých svých konkurentů tato burza dokončuje transakce okamžitě. Když tedy odešlete platbu na bankovní účet společnosti, obdržíte kryptoměnu okamžitě.

Pokračujte ve čtení a objevte další podrobnosti o krypto burze.  

Anycoin Direct: Přehled

Jak již bylo zmíněno, primární cílovou skupinou Anycoin Direct jsou evropští uživatelé. Jejím posláním je podle CTO Juliana Van der Wijsta, aby obchodování s kryptoměnou bylo tak jednoduché, jako nákup trička online.

A upřímně se zdá, že tuto misi přibil. Má přehledně navržený web a rozhraní, díky němuž je neuvěřitelně snadné nakupovat nebo prodávat kryptoměny. Vše, co potřebujete, je zaregistrovat si účet, přidat k němu prostředky a na oplátku přijímat bitcoiny nebo altcoiny. Web můžete navštívit v angličtině, holandštině, němčině, španělštině, francouzštině a italštině podle vlastního pohodlí. 

Další informace najdete zde krátké video. Provede vás procesem vytvoření účtu, jak nakoupit bitcoiny a shrnutí všeho, co můžete od společnosti očekávat za méně než dvě minuty.

S jakými krypty můžete obchodovat?

Na Anycoin Direct můžete rychle a pohodlně obchodovat se širokou škálou populárních kryptoměn. Obsahují:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 •  Vlnění
 •  Litecoin
 •  JOTA
 • NEO
 •  Cardano
 •  Hvězdné lumeny
 •  EOS
 •  Monero
 •  Bitcoinová hotovost
 • Dogecoin
 •  Pomlčka
 • ZCash
 • OmiseGO
 • Ethereum Classic

Je zajímavé, že burzovní platforma má jedinečný systém pro výběr mincí, které mají být podporovány. Přesně uvádí kryptoměny se spolehlivým technickým systémem, slušnou hlasitostí, osvědčenou použitelností a aktivní komunitou. Ve výsledku si můžete být jisti, že všechny altcoiny na této platformě jsou založeny a lze s nimi obchodovat bez nepříjemností.

Jaké způsoby platby můžete použít?

Jako společnost, která chce, abyste kryptoměnu kupovali stejně rychle jako online objednávání trička, očekáváte výhodné bankovní možnosti. Naštěstí to platí pro Anycoin Direct. Bitcoiny můžete nakupovat pomocí SEPA za poplatek přibližně 1–2% + 0,50 EUR. Nebo můžete použít některou z těchto možností:

 • Giropay
 • Kreditní karty
 • Mybank
 • ideál
 • eps
 • Sofort
 • Trustpay
 • Mistercash

Pokud jde o výběry, můžete své kryptoměny prodat za hotovost a budou převedeny na váš bankovní účet SEPA. Peníze samozřejmě dostáváte tak rychle, jak rychle během vkladů.

Kroky k obchodování kryptoměny na Anycoin Direct

Kryptoměny můžete nakupovat a prodávat na Anycoin Direct v několika krocích. Funguje to takto.

 • Vytvořit účet

Navštivte Anycoindirect.eu a zaregistrujte se kliknutím na „Registrovat“. Zadejte e-mailovou adresu a vyplňte kód obrázku captcha. Poté obdržíte e-mail s kódem k ověření. Dále zadejte své jméno, vyberte zabezpečené heslo a potvrďte své telefonní číslo (volitelné). Okamžitě budete přihlášeni ke svému účtu.

 • Nastavte si krypto peněženku

Než si koupíte bitcoin, ujistěte se, že máte BTC peněženku. Tam bude vaše kryptoměna odeslána. Anycoin Direct je neuvěřitelně rychlý, takže chcete mít funkční peněženku, než se rozhodnete koupit nějaké kryptoměny.

 • Koupit Cryptos

Možnost „koupit“ je první věcí v nabídce Anycoin Direct. Klikněte na něj a vyberte kryptoměnu, kterou chcete koupit. Vyberte částku v eurech, kterou chcete utratit, a platforma vám řekne, kolik bitcoinů nebo altcoinů dostanete.

Poté zadejte svoji přijímací adresu. Toto je opět vaše krypto peněženka, kde můžete očekávat, že budete kryptoměny přijímat.

 • Prodejte své kryptoměny

Za předpokladu, že si koupíte bitcoin a ocení se po několika dnech. Mince můžete prodávat na Anycoin Direct a okamžitě přijímat hotovost. Proces je přímočarý. Navštivte sekci „prodat“ a vyberte, co chcete prodat.

Poté zadejte svůj bankovní účet. Vyberte si, kolik bitcoinů chcete prodat, zobrazte očekávané poplatky a potvrďte objednávku šeku.

Dalším krokem je převod vašich bitcoinů a altcoinů na adresu poskytnutou Anycoin Direct. Jakmile to potvrdíte, obchodní web převede ekvivalentní peněžní hodnotu na váš bankovní účet.

Máte-li obavy o bezpečnost?

Anycoin Direct je zavedená kryptoburza založená v roce 2013 v nizozemském Veghelu. K zabezpečení dat zákazníků používá šifrování SSL a spoustu dalších bezpečnostních opatření.

Protože nedrží vaše kryptoměny, nemusíte si dělat starosti s hacknutím Anycoin Direct. Bitcoiny si necháváte ve vybrané peněžence, takže na obchodní burze není šance na ztrátu mincí.

Podrobní průvodci

Noví uživatelé kryptoměny nemusí obchodovat naslepo. Anycoin Direct má mnoho bitcoinových průvodců, včetně toho, jak je nakupovat a prodávat. Zajímavější je, že tito průvodci jsou k dispozici i pro několik dalších kryptoměn. Klikněte zde zobrazit celý seznam a zkontrolovat informace záložky.

Další informace najdete zde průvodce bitcoiny nebo jak používat Anycoin Direct tady

Služby zákazníkům

Anycoin Direct se pyšní tím, že je jednou z prvních kryptoburz poskytujících zákaznický servis prostřednictvím živých chatbotů. Stále nabízí pomoc při používání tohoto kanálu. Můžete však také pořídit e-mail [chráněno e-mailem] nebo navštivte jejich stránku F.A.Q a získejte odpovědi na často kladené otázky.

Pokud jsou jejich recenze Trustpilot něco, co by se dalo očekávat, Anycoin Direct se zdá být šampiónem vynikající zákaznické podpory. Mají hodnocení 9/10 z více než 10 000 recenzí. To je fenomenální. 

Blog Anycoin Direct

Anycoin Direct blog je autoritativní, informativní platforma pro udržování aktuálních informací o blockchainovém průmyslu. Aktualizuje se každý týden a můžete se rozhodnout pro tyto články přímo do bezproblémové e-mailové schránky. Je to také učební zdroj. Pokud s kryptoměnou začínáte, doporučujeme vám nejprve navštívit blog.

dodatečné informace

Anycoin Direct neposkytuje obchodníkům páku. Ale je to kvůli tomu, jak to funguje. Neobsahuje obchodní rozhraní Meta 4. Místo toho je to jednoduchý nástroj, který vám pomůže vyměnit hotovost za kryptoměny nebo naopak bez stresu.

Pokud jde o poplatky, společnost účtuje 1–2% z částky vaší objednávky plus pevně 0,50 EUR. V obou případech je to nízký poplatek. Ale pozor, také vám budou účtovány poplatky z platebních metod a poplatky za těžbu blockchainu.

Za zmínku stojí také to, že Anycoin Direct má víceúrovňový systém účtů. První vrstva nevyžaduje ověření a umožňuje vám koupit kryptoměnu v hodnotě 10 až 100 EUR. S každou úrovní se vaše limity zvyšují.

souhrn

Anycoin Direct je nizozemská kryptoburza spuštěná v roce 2013. Je to jeden z nejlépe hodnocených obchodních webů, takže stojí za to se podívat. Jejich poplatky jsou neuvěřitelně nízké. Nákup a prodej kryptoměny je přímočarý a jejich zákaznický servis je výjimečný.

Zjistěte více o tom, na co říkají jejich zákazníci Trustpilot.

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map