Správná platební brána může vaší firmě pomoci bezpečně a včas přijímat kryptoměny. Ještě důležitější je, že vám může pomoci soustředit se na vaši základní službu. Ale v odvětví, kde jsou bitcoinové platební brány postiženy nezajištěnými systémy, nákladnými náklady a špatnou zákaznickou podporou, kde najdete spolehlivou platební bránu?

B2BinPay má řešení. B2BinPay, navržený k poskytování více krypto produktů, je více než bitcoinový platební procesor. Obsahuje platební procesor a krypto peněženky pro altcoiny, tokeny a stabilní virtuální měny.  

Platební brána

B2BinPay nabízí zabezpečenou a snadno použitelnou platební bránu vhodnou jak pro začínající podniky, tak pro zavedené online podniky. Procesor plateb podporuje více než 20 kryptoměn, včetně bitcoinů, etherea, litecoinů, monero, NEO a EOS.

 Rovněž usnadňuje transakce prostřednictvím tokenů a stabilních altcoinů jako USDT, BNB, Gemini Dollar a True USD. B2BinPay vám navíc umožňuje vybírat peníze na váš bankovní účet prostřednictvím SWIFT nebo SEPA.

Řešení navíc nabízí tyto výhody:

 • Nízké 0,5% poplatky za zpracování
 • Směnné kurzy v reálném čase
 • Bezpečné placení
 • Žádné skryté poplatky
 • Komplexní zprávy o zůstatcích a historii transakcí
 • Sandbox k dispozici

 B2BinPay nabízí dva plány pro podniky, které se zajímají o svůj multiměnový procesor: obchodní a podniková řešení. Nabídky obsahují pevné poplatky za zpracování, zatímco poplatky za druhé se liší v závislosti na příjmu vaší firmy. 

Obchodní řešení Podnikové řešení
500 až 1 000 USD Jednorázové poplatky Jednorázový poplatek 2 500 $
0,5% poplatek za příchozí transakci Minimální poplatek 500 $ měsíčně
Nulové poplatky za odchozí transakce 0,05% až 0,4% poplatky za zpracování kryptoměny
1% poplatky za stabilní mince a žetony 0,1% až 1% poplatky za stabilní mince a žetony
0,5% poplatky za výběr SEPA 350 USD měsíční poplatek za nelikvidní žetony
1,5% poplatky za převod SWIFT

Podobně jako mnoho spolehlivých platebních bran má B2BinPay uživatelsky přívětivé API, které vám společnost může pomoci integrovat do vašeho podnikání. Pro nezasvěcené pomáhá API automatizovat celý proces inkasa plateb. 

Na druhé straně se můžete soustředit na marketing a správu svého podnikání bez obav, zda vaši zákazníci mohou úspěšně dokončit nákupy. Pokud jde o výběry, můžete své příjmy inkasovat ručně nebo autorizovat B2BinPay k automatickému dokončení plateb na váš bankovní účet. 

Kryptoměna s více měnami

Jedno z nejtěžších omezení mnoha krypto plateb přichází, když potřebujete směnit platby přijaté prostřednictvím altcoinů na měny BTC nebo FIAT. K výměně kryptoměny musíte buď použít obchodní platformu třetí strany, nebo čelit zneužívajícím poplatkům.

 B2BinPay přichází s interní burzou, kterou můžete použít k výměně široké škály kryptoměn za mimořádně nízké poplatky. Společnost vám umožňuje vyměnit všechny podporované altcoiny, včetně Ether, Cardano, Bitcoin Cash, Ripple a EOS. 

Směnárenská služba B2BinPay funguje velmi přímočaře. Je také automatizovaný, což zajišťuje, že obdržíte krypto přesně tak, jak chcete. Ve výchozím nastavení je systém naprogramován tak, aby přijímal platby pomocí různých altcoinů.

 Po obdržení mincí je však B2BinPay převede na:

 • USD / EURO / GBP si můžete vybrat na svůj bankovní účet
 • BTC / ETH / XRP atd.
 • USD / USDC / USDT / PAX / GUSD atd.

Pro maximální zážitek doporučuje B2Bin PAY obchodníkům používat tyto tři nástroje pro integraci plateb:

 • Woo OBCHOD
 • Magento
 • PrestaShop

Horké, studené a teplé peněženky

B2BinPay, který byl spuštěn v době, kdy jsou kryptoměnové podniky vystaveny nekontrolovatelnému hackingu, je vyzbrojen třemi peněženkami, které vyhovují různým příležitostem. Obsahuje horké peněženky, které pomáhají dočasně ukládat altcoiny, jakmile jsou obdrženy od kupujících. 

Poté převede vaše mince do studených peněženek, které nabízejí pevnou ochranu proti hackerům. Ale aby bylo zajištěno, že můžete své peníze vybrat rychle a pohodlně, B2BinPay má také teplé peněženky. Přesněji řečeno, teplé peněženky poskytují lepší zabezpečení než horké peněženky, ale umožňují rychlejší platby ve srovnání se studenými peněženkami.

Jako poskytovatel služeb B2B poskytuje B2BinPay zvláštní výhody obchodníkům, kteří nám poskytují peněženky. Tyto jsou:

 • Automatické výběry z povolení
 • Četné altcoiny, včetně žetonů a stabilních mincí
 • Transparentní poplatky
 • Záznamy historie transakcí
 • Zabezpečené API s karanténou
 • Komplexní záznamy v reálném čase
 • Extrémně nízké poplatky

Peněženky společnosti podporují více než 888 mincí. A se všemi nabízí B2BinPay bezkonkurenční nízké transakční poplatky. Je to také velmi rychlé, i když se rychlost platby liší od jedné kryptoměny k druhé. 

Ještě důležitější je, že B2BinPay poskytuje velké pohodlí podnikům, které používají hlavní i vedlejší kryptoměny. Majitelé firem mohou bitcoiny, NEO a ethereum používat k převodu peněz, které mají v úmyslu vybrat, na své bankovní účty. Pokud však chtějí ukládat hotovost pomocí kryptoměny, která se často nemění, mohou použít stabilní coiny.

Začínáme s B2Bin PAY

Chcete-li získat platební bránu B2BinPay, musíte odeslat žádost vyplněním krátkého formuláře online. Poskytnete své jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo a preferovaný jazyk kontaktu. Pro informaci společnost podporuje angličtinu, španělštinu, arabštinu, ruštinu a čínštinu.

Poté, co poskytnete podrobnosti a odešlete svou žádost, vás B2BinPay kontaktuje prostřednictvím vašeho telefonního čísla pro další podporu. Společnost poskytuje individuální připojení ke svému platebnímu procesoru, peněženkám a směnárnám.

Komunikace a podpora

B2BinPay poskytuje personalizovanou zákaznickou podporu hned od okamžiku, kdy požádáte o použití jejích služeb. Zavolá vám profesionální agent, který vás provede celým procesem integrace vašeho podnikání se systémem. 

Společnost nabízí personalizovanou podporu ve více jazycích, jak již bylo zmíněno dříve. Jeho primární komunikační kanál je prostřednictvím telefonních hovorů. Můžete však také kontaktovat agenty podpory prostřednictvím e-mailu na adrese [chráněno e-mailem]

Pokud dáváte přednost doručeným společnostem prostřednictvím jejich účtů na sociálních médiích, můžete kontaktovat B2BinPay na Facebooku, Twitteru nebo LinkedIn. Bez ohledu na váš komunikační kanál poskytuje společnost on-on podporu, která vám zajistí kvalitní pomoc. 

Závěr

B2BinPay je krypto platební brána s rozdílem. Umožňuje obchodníkům přijímat platby pomocí řady altcoinů a tokenů prostřednictvím zabezpečeného rozhraní API a za neuvěřitelně nízké poplatky. B2BinPay také pomáhá majitelům firem vyměňovat kryptoměny a vybírat je na své bankovní účty. A v případě jakýchkoli problémů společnost poskytuje nepřetržitou zákaznickou podporu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me