Recenze Bitbuy | Vše, co potřebujete vědět o BitBuy, nejlepší kanadské krypto burze

Co je to Bitbuy?

Bitbuy.ca je jednou z nejstarších a nejoblíbenějších burz kryptoměn v Kanadě. V roce 2013 založil Adam Goldman burzu s názvem „Instabit“ se sídlem v Torontu, která se v roce 2016 nakonec přejmenovala na Bitbuy. V roce 2013 nebyly kryptoměny nebo dokonce bitcoiny tak populární jako dnes. Zahájit výměnu, kde lidé mohou v té době kupovat a prodávat kryptoměny, tedy rozhodně nebylo snadné, pokud za tím není silná vize.

Od svého založení poskytuje Bitbuy v Kanadě kvalitní služby pro nákup, prodej a obchodování bitcoinů a dalších významných kryptoměn. Musíte si uvědomit, že všechny služby nabízené společností Bitbuy jsou omezeny na kanadské občany nebo osoby s trvalým pobytem z důvodu platných místních předpisů. Za posledních sedm let dosáhl Bitbuy mnoha milníků a vykázal exponenciální růst příjmů i zákaznické základny. V tomto roce byl Bitbuy také považován za jednu z nejrychleji rostoucích společností v Kanadě. Více informací o tomto najdete tady.  

Od dnešního dne lze Bitbuy považovat za jednu z nejspolehlivějších možností pro Kanaďany nakupovat, prodávat a obchodovat s kryptoměnami. V této recenzi Bitbuy pojďme diskutovat o všech klíčových aspektech této výměny, jako je bezpečnost, uživatelské rozhraní, postup registrace, poplatky atd. Na konci této recenze Bitbuy jsme si jisti, že budete moci rozhodnout, zda tato výměna je pro vás nebo ne. 

Klíčové body krypto burzy Bitbuy

Ze všech kryptoměn, které jsme viděli a zkontrolovali, je Bitbuy trochu jiný. Tato výměna je zaměřena spíše na to, v čem jsou nejlepší, než na poskytování všech krypto služeb střední kvality. Níže uvádíme několik věcí, díky nimž je Bitbuy burzou, kterou je třeba zvážit. 

 • Úžasné uživatelské rozhraní – Pokud jste začínajícím uživatelem kryptoměn a žijete v Kanadě, Bitbuy je pro vás. Uživatelské rozhraní této burzy je fascinující, protože je komplexní, přesto velmi snadno použitelné, srozumitelné a navigovatelné.  
 • Zajistit – Bitbuy je jednou z nejbezpečnějších kryptoměn v Kanadě a byla uznána FINTRAC. Vzhledem k tomu, že celý trh s kryptoměnami je decentralizovaný, je těžké najít burzy jako Bitbuy, které jsou také uznávány centralizovanými orgány.   
 • Snadné použití – Od vytvoření účtu během několika minut až po bankovní vklady a rychlé výběry – uživatelská přívětivost je jádrem Bitbuy. Proto mohou uživatelé s nulovou znalostí kryptografie také snadno používat Bitbuy. 
 • Spolehlivý zákaznický servis – Bitbuy nabízí úžasný zákaznický servis pro všechny své uživatele. Kromě velmi dobře sestaveného seznamu často kladených otázek se uživatelé mohou dostat k týmu podpory prostřednictvím e-mailu. Bitbuy se pyšní vynikající zákaznickou podporou a doba jejich odpovědi na e-mailové dotazy je nejlepší v oboru.
 • Jen pro Kanaďany – Uživatelé této burzy mohou být pouze obyvatelé a občané Kanady. Uživatelé mohou financovat své účty pomocí Interac eTransfer a Bank Wire s CAD jako základní měnou. Vklady a výběry lze provádět v CAD a také v jiných kryptoměnách.
 • Dostupnost OTC Desk – Bitbuy také nabízí službu OTC (Over-the-Counter) pro zájemce o obchodování s většími částkami než 20 000 USD. Tato funkce bude užitečná zejména pro maloobchodníky s velkým objemem a také pro institucionální investory.     

Dostupné třídy aktiv na Bitbuy

Uživatelé služby Bitbuy získají přístup sedm hlavní kryptoměny: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH), Stellar Lumens (XLM) a EOS. Uživatelé mohou tyto kryptoměny nakupovat nebo obchodovat pomocí kanadských dolarů (CAD) nebo jiných kryptoměn. 

Můžete sledovat jejich hlavní kryptografické trendy tady

Je Bitbuy Exchange bezpečný?

Jak již bylo zmíněno dříve, Bitbuy je jednou z nejbezpečnějších burz v Kanadě. Za posledních sedm let tato výměna nemá historii hackerství nebo účasti na jakýchkoli nekalých praktikách. Podstupovat pravidelné audity a být uznávaným MSB (Money Service Business) od federální agentury, jako je FINTRAC vysvětluje důvěryhodnost a spolehlivost této krypto burzy. 

Níže uvádíme některá z pozoruhodných opatření, která společnost Bitbuy Canada dodržuje, aby svým klientům poskytla maximální bezpečnost. 

 • Dvoufaktorové ověřování – 2 FA je povinná provést jakoukoli transakci nebo se dokonce přihlásit ke svému účtu na burze. 
 • Funkce Cold Storage – to je povinné pro každou výměnu, která tvrdí, že je pravá a bezpečná. Chladírenské úložiště je proces ukládání finančních prostředků do offline peněženky, která není nikde připojena k internetu. Bitbuy tvrdí, že 95% jejích klientských prostředků je uloženo ve studené peněžence a je odděleno od hlavní sítě. Proto je nemožné, aby někdo ukradl prostředky ze sítě Bitbuy.
 • Ověření KYC – Všichni uživatelé registrovaní na Bitbuy procházejí procesem ověřování známým jako „KYC“, který je obvykle zpracováván automaticky a je povinný z důvodu ochrany potenciálních uživatelů, kteří jsou podvedeni. 
 • Bezpečnostní audity – Bitbuy pravidelně spolupracuje s agenturami blockchainové kybernetické bezpečnosti, jako je Cipherblade nebo VELKÝ (Blockchain Intelligence Group) k provádění různých auditů včetně „dokladu o rezervách“.
 • Důkaz solventnosti – Různé bezpečnostní audity dospěly k závěru, že tato výměna prošla audity ve všech kategoriích, včetně krypto-fiatové solventnosti v poměru 1: 1. To vysvětluje transparentnost účtování aktiv, která jsou obchodována na této burze.
 • Pojištění bitcoinů – Uživatelé služby Bitbuy mohou ukládat své bitcoinové podíly do offline trezoru s pojištěním až do plné hodnoty svých podílů. To bylo možné díky jejich partnerství s Knox. Více informací o tomto najdete tady

Mezi další důležitá bezpečnostní opatření prováděná Bitbuy patří každodenní šifrovací aktivity a provádění více záloh. Každá transakce, která proběhne na burze, je také předávána SSL pro další zabezpečení.   

Jak obchodovat na rozhraní BitBuyTrading 

Uživatelé Bitbuy si mohou vybrat ze dvou různých typů obchodování, kterými jsou Express a Pro.

bitbuy UI

Expresní obchod„Je pro začátečníky, zatímco„Pro Trade„Je pro pokročilejší obchodníky s kryptoměnami. Kdokoli s účtem Bitbuy získá přístup k obchodním možnostem Express i Pro. Pro uživatele opcí Express trade bylo na platformě vše opravdu zjednodušeno. Uživatelé této možnosti mohou být více začátečníci obchodníci, kteří hledají nákup kryptoměny během několika sekund. 

Proces je také bezproblémový, protože vše, co uživatel musí udělat, je vybrat kryptoměnu, zvolit množství a kliknout na nákup nebo prodej. Transakce jsou také rychlé, ale poplatky mohou být ve srovnání s možností Pro Trade mírně vyšší. 

Na druhé straně je Pro trade určen profesionálním obchodníkům s kryptoměnami, kteří mají tendenci analyzovat trh před nákupem nebo prodejem kryptoměny. Za tímto účelem se tato burza spojila se společností TradingView a nabídla technickým analytikům špičkové nástroje pro vytváření grafů. 

Uživatelé Pro-trade také získají přístup k pokročilým typům objednávek a rozhraní bude vypadat jako každá jiná krypto burza jako Coinbase nebo Binance s knihami objednávek, okny historie obchodu atd. Poplatek zde účtovaný je také levnější ve srovnání s možností expresního obchodování. Chcete-li se podívat na ukázkovou stránku Bitbuy Pro, klikněte na tady.   

Jak se zaregistrovat na Bitbuy?

Registrace pomocí Bitbuy je docela snadná a dokončení celého procesu trvá jen pár minut. Níže je uveden podrobný postup procesu registrace. 

Krok 1: Navštivte oficiální Web Bitbuy.

Klikněte na „Zaregistrovat se a začněte“Bitbuy

Krok 2: Dole klikněte na „Zaregistrovat se zde“.  

bitbuy

Krok 3: Uvidíte níže uvedenou obrazovku. Zadejte e-mailovou adresu, upřednostňované heslo a klikněte na „Zaregistrovat se.“ (Můžete také zadat referenční kód Bitbuy, pokud vás někdo doporučil.)    

bitbuy

Krok 4: Poté musíte navštívit svou poštovní schránku a ověřit svou e-mailovou adresu kliknutím na odkaz, který jste obdrželi.  

bitbuy

Musíte být schopni vidět níže uvedenou obrazovku, abyste potvrdili, zda byla vaše e-mailová adresa ověřena.  

bitbuy

Krok 5: Budete přesměrováni na níže uvedenou stránku, kde musíte zadat své přihlašovací údaje a kliknout na „Přihlásit se“.  

bitbuy

Krok 6: Zadejte číslo svého mobilního telefonu (pouze severoamerická čísla s povoleným kódem +1) a potvrďte zadáním OTP. Později budete moci změnit svou techniku ​​2FA na Google Authenticator.

bitbuy

Krok 7: Vyplňte všechny osobní údaje, které jsou uvedeny na následujícím snímku obrazovky.   

bitbuy

Krok 8: Vyberte možnosti, které se na vás vztahují, uveďte souhlas s ověřením výběrem možnosti „Přijmout“ a kliknutím na „Požádat o ověření“.

bitbuy

Krok 9: Nakonec nahrajte příslušné dokumenty a klikněte na Odeslat. Toto je „jednorázový“ ověřovací proces KYC, který má zajistit, že se nikdo nezaregistruje pomocí vašeho ztraceného ID nebo že uživatelé nebudou podvedeni. Jakmile je ověření hotové, budete moci financovat svůj účet a obchodovat s krypty na burze Bitbuy.   

bitbuy

Vklad a výběr

Uživatelé mohou provádět vklady a výběry na svůj účet Bitbuy pomocí kryptoměn a fiat měny CAD. Způsoby vkladu zahrnují kryptoměny, bankovní převod a elektronický převod Interac. 

Na následujícím snímku obrazovky vidíte minimální a maximální limity vkladu / výběru pro váš účet Bitbuy. Můžete si také všimnout, že doba zpracování je mnohem rychlejší, když se provádí prostřednictvím elektronického převodu Interac, než tradiční bankovní převod. 

Minimální částka, kterou můžete vybrat, je 50 $ a 20 000 $ s elektronickým převodem Interac a bankovním převodem. První z nich trvá výběr přibližně 24 hodin, zatímco druhé metodě trvá přibližně 2–3 pracovní dny.       

bitbuy

Na níže uvedených screenshotech najdete informace týkající se vkladů a výběrů prováděných prostřednictvím kryptoměn.

bitbuy

bitbbuy

Zjistili jsme, že kryptoměny jsou nejlepší způsob, jak vložit a vybrat prostředky na váš účet Bitbuy, protože se neplatí žádný poplatek za vklad. Poplatek za výběr je také levnější ve srovnání s běžnými způsoby výběru. Doba zpracování je navíc rychlejší, pokud se provádí prostřednictvím kryptoměn.    

Poplatky za bitbuy

Zjistili jsme, že poplatek účtovaný touto burzou je velmi rozumný a srovnatelný se službami, které nabízejí. Infact, Bitbuy účtuje nejlevnější poplatky ve srovnání se všemi ostatními burzami v Kanadě. Jak již bylo zmíněno v předchozích částech, všichni uživatelé Bitbuy mohou využívat funkce Express Trade, Pro Trade a OTC.  

Možnost Pro Trade je ve srovnání s expresním obchodem levnější. Za nákup / prodej kryptoměn je účtován poplatek tvůrce 0,1% a poplatek příjemce 0,2%. Pro srovnání je účtován paušální poplatek ve výši 0,5% za použití možnosti Express trade k nákupu nebo prodeji dostupných kryptoměn. 

Poplatek za vklad u bankovního převodu (0,5%) je levnější ve srovnání s elektronickým převodem Interac (1,5%). Ve srovnání je metoda Interac e-Transfer způsob, jak provádět rychlejší vklady, i když jsou poplatky o něco vyšší.

Tato burza účtuje poplatek 1,5% za výběr prostředků z jejich účtu Bitbuy pomocí bankovních převodů a elektronických převodů Interac. Pokud obchodujete prostřednictvím kryptoměn, nemusíte platit žádný poplatek. Další informace týkající se poplatků za Bitbuy najdete tady.  

Bitbuy Pros & Nevýhody

Profesionálové 

 • Uživatelské rozhraní a uživatelské prostředí Bitbuy jsou tím nejlepším, co jsme na kryptoburze viděli.
 • Tato výměna poskytuje vynikající zákaznickou podporu s rychlou dobou odezvy. 
 • Jedna z mála výměn se silnými předpisy. To nabízí maximální zabezpečení finančních prostředků uživatele a zvyšuje spolehlivost výměny. 
 • Dobře vybrané typy účtů (Express & Pro), protože uspokojují začínající i zkušené obchodníky s kryptoměnami. 
 • Partnerství Bitbuy s Knox je cenné, protože nabízí pojištění všem svým stávajícím uživatelům Bitcoiny bez dalších poplatků mohou být rozhodně považovány za profesionály. 

Nevýhody

 • Momentálně k dispozici pouze kanadským občanům a obyvatelům.
 • Pro spekulace a obchodování jsou k dispozici pouze hlavní kryptoměny. 
 • Mírná struktura poplatků. Mohlo to být levnější v několika oblastech.   

Náš verdikt

Bitbuy Canada je rozhodně jednou z jedinečných burz na trhu. Jejich úmysl být v tom, v čem jsou dobří, spíše než dělat všechno a přitom nabízet nižší kvalitu, vysvětluje jejich odhodlání k skvělým službám, které nabízejí. Nabízené platformy a poplatky účtované touto burzou jsou velmi dobře sestavené, aby sloužily začínajícím i zkušenějším obchodníkům. Uživatelská přívětivost platformy, vynikající tým podpory a robustní bezpečnostní opatření přijatá k ochraně finančních prostředků jejich klientů jsou některé z nejvýznamnějších rysů této výměny.

Často kladené otázky (FAQ)

Otázka: Jsem z Brazílie. Existuje nějaký způsob, jak mohu použít služby nabízené Bitbuy? 

A – Bohužel ne. Tato výměna je určena pouze pro občany nebo osoby s trvalým pobytem v Kanadě. K registraci potřebujete trvalou adresu v Kanadě a číslo mobilního telefonu v Severní Americe. 

Otázka – Mohu použít PayPal nebo Skrill k financování svého účtu Bitbuy?  

A – Ne. K financování svých účtů můžete použít bankovní převod Interac a Bankovní převod. K financování svého účtu můžete také použít kryptoměny. 

Otázka – Jsou mé prostředky v bezpečí, když je vložím na svůj účet Bitbuy??   

A – Ano. Jsou naprosto bezpečné. Za posledních sedm let nedošlo k žádnému incidentu hackerství nebo krádeže klientských prostředků. To je důležitost, kterou tato výměna přikládá svým klientským fondům.   

Otázka – Jsem profesionální krypto technický obchodník a raději platím méně poplatků. Kterou možnost obchodování mám zvolit? Express nebo Pro?  

A – Při přístupu k grafickému nástroji TradingView k analýze trhů byste měli určitě použít volbu Pro Trade. Poplatky na tomto účtu jsou také nižší ve srovnání s účtem Express. Na zdraví.  

pokud bydlíte v Kanadě a chcete se dostat do kryptoměn s maximální lehkostí, Bitbuy by měl být váš go-to exchange. Registrovat Tady

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map