Jedním z největších problémů, s nimiž se kryptoobchodníci potýkají, je nedostatek burz, které naslouchají jejich potřebám nebo jim na nich záleží. Příliš často jde spíše o zisky, což mnoho obchodníků nechává frustrovat kvůli problémům, jako je nízká likvidita, pomalé spárování motorů a špatná zákaznická podpora.

Bybit, rychle rostoucí burza derivátů kryptoměny, která má v úmyslu vyřešit všechny tyto problémy. Podívejme se. 

Přehled bybitů 

Bybit má sídlo v Singapuru a byl spuštěn v březnu 2018. Na elegantně navržené platformě můžete obchodovat se čtyřmi kryptoměnami: BTC, ETH, XRP a EOS. Registrace trvá méně než minutu a můžete začít obchodovat ihned po financování svého účtu.

Bybit se pyšní tím, že nabízí své služby ve více jazycích. Přijímá také obchodníky z většiny zemí světa, i když existují určité výjimky, včetně USA, kvůli národním předpisům. Burza poskytuje tyto funkce:

  • Věčné smlouvy: Na Bybitu můžete uzavřít futures kontrakt bez data expirace, něco, čemu se říká věčné kontrakty. Ceny se počítají na základě naposledy zobchodované ceny, když se rozhodnete uzavřít smlouvu. 
  • Výkonný odpovídající motor: burza je vybavena superrychlým mechanismem párování objednávek, který zpracovává až 100 000 transakcí za sekundu. Pro srovnání PayPal zpracovává v průměru 193 transakcí za sekundu. EOS, jedna z nejrychlejších blockchainových sítí, zpracovává 50 000 tps.
  • Přátelská obchodní platforma pro začátečníky: Kniha objednávek Bybit je šitá na míru pro začínající obchodníky. Obsahuje však také nástroje potřebné pro pokročilé obchodování. Uživatelé mohou navštívit sekci centra nápovědy. USD funguje jako základní měna pro bezpečné obchodování. 
  • Funkce Coin Swap: Jednou z nejnovějších funkcí Bybitu je funkce výměny coiny, která pomáhá převádět jednu coinu na druhou (např. BTC na XRP) okamžitě a za fixní malý poplatek. Vše lze provést několika kliknutími. 
  • Pokročilé obchodní nástroje: Ať už chcete nastavit limity zisku a zastavení ztráty nebo přepnout indikátory, Bybit má všechny konfigurační funkce, které potřebujete. Poskytuje také skvělou likviditu, která vám pomůže pohodlně obchodovat s kryptoměnou.
  • 100x pákový efekt: Bybit poskytuje standardní maximální pákový efekt, který nabízejí špičkové obchodní platformy. Můžete také nastavit pákový efekt na 2X, 3X, 10X nebo 50krát podle svého pohodlí.
  • Mark Cena: Bybit provozuje propracovaný systém cenových značek, což znamená, že pozice jsou méně náchylné k likvidaci, než mohou být na jiných burzách. 

bybitZdroj: Bybit

Obchodování na bybit: Získejte 60 $ uvítací bonus

Bybit je navržen tak, aby obchodníkům nabídl hladký a bezproblémový zážitek, počínaje procesem registrace až po pokročilé obchodní metody. Chcete-li začít, budete se muset zaregistrovat pomocí e-mailové adresy nebo telefonního čísla a hesla. Je vám zaslán šestimístný ověřovací kód, a je to. Nemusíte uvádět své jméno ani žádné další osobní údaje.

bybitZdroj: Bybit

Jakmile se zaregistrujete, můžete získat bonusy až do výše 60 $. 10 $ lze vyzvednout bez jakéhokoli vkladu a dalších 50 $ lze získat, pokud splníte požadavky na vklad. Získejte svůj uvítací bonus tady

Kromě bonusů můžete začít obchodovat financováním svého účtu pomocí BTC, ETH, EOS nebo XRP. Vložit můžete otevřením karty „aktiva“ a „moje aktiva“. Funkce vkladu je označena vedle každého aktiva a můžete zkopírovat adresu peněženky nebo naskenovat QR kód.

S prostředky na vašem účtu klikněte na „Zahájit obchodování“ a zaujměte pozici na trhu. Bybit vám v obchodní sekci ukazuje hodnotu vaší kryptoměny v USD. Můžete si také vybrat, zda použijete pákový efekt a další obchodní nástroje, jak jsme již zmínili dříve.  

Pokud máte sociální média, můžete zvážit podání žádosti o přidružený program společnosti Bybit. Můžete si vydělat 30% provizi z doporučení a 10% provizi z dílčích přidružených společností. 

Poplatky za obchodování s bybitem

Směnárna účtuje poplatky následovně:

Aktivum Maximální páka Tvůrce trhu (obdrží slevu 25%) Účastník trhu
BTC / USD 100x -0,025% 0,075%
ETH / USD 100x -0,025% 0,075%
EOS / USD 25x -0,025% 0,075%
XRP / USD 25x -0,025% 0,075%

Bybit dává tvůrcům trhu slevu 0,025% z množství peněz, které vložili na trh. Pokud vytvoříte trh v hodnotě 10 000 $, zatímco bitcoin v hodnotě 8 000 $, získáte:

10 000/8 000 X -0,025%, což se rovná -0 0003 125 BTC. Může to vypadat jako malá částka, ale na dlouhé vzdálenosti to může přidat až slušné množství hotovosti.

Bybitovy trvalé smlouvy přitahují poplatek za financování, který se liší podle vyměňovaného aktiva. BTC a ETH vůči USD jsou účtovány ve výši 0,0278%. EOS je účtován ve výši 0,01%, zatímco XRP stojí 0,0141%. Pokud jde o vklady a výběry, musíte platit pouze poplatky za těžbu. Bybit neúčtuje poplatky za vklad a výběr bez ohledu na částku. 

Zákaznická podpora

Bybit tvrdí, že naslouchá a stará se o kryptoměnu, s mottem „nasloucháme, záleží nám na tom, zlepšujeme se“ a poskytuje celou řadu komunikačních kanálů, které toto tvrzení podporují. Tým podpory společnosti můžete kontaktovat prostřednictvím funkce živého chatu, která se nachází v pravém dolním rohu jejích webových stránek.

Případně můžete odeslat Bybit e-mail na adresu [chráněno e-mailem] Chcete-li ukázat jejich transparentnost, můžete také přímo hovořit s ředitelem společnosti na Twitteru. Na platformě je aktivní každý den a jeho popis je @ben_bybit. Mezi další sociální kanály pro Bybit patří Facebook, Cvrlikání, Reddit, Telegram, Youtube, Střední, a Instagram.

Na závěr

Bybit je rozhodně platforma pro obchodování s kryptoměn vhodná pro začátečníky. Obsahuje elegantně navržený web s obchodní platformou, která obsahuje všechny základní obchodní nástroje, a rozsáhlou část centra nápovědy, která vám poskytne všechny odpovědi, které potřebujete, abyste mohli začít. Další velkou výhodou je jejich live chat se zákaznickým servisem 24/7, což znamená, že můžete rychle získat odpověď na jakýkoli dotaz týkající se platformy. Od nás dostane palec nahoru. 

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me