Kryptoměnový průmysl se za posledních několik let dramaticky vyvinul s rostoucím přijetím kryptoměn, které je podporováno jejich uznáním jako důležitého aktiva. Jedním z faktorů, které tento proces katalyzovaly, byl vstup krypto derivátů na trh. Bitcoinové deriváty otevřely investorům více dveří a dnes má vesmír a tržní limit přes 250 miliard $.

Co jsou krypto deriváty?

Krypto deriváty jsou finanční aktiva, jejichž hodnota je odvozena od podkladových kryptoaktiv. Kryptoměnou mohou být bitcoiny nebo altcoiny. Na stávajícím trhu existují dva hlavní typy krypto derivátů – futures kontrakty a trvalé kontrakty. 

Ve futures kontraktu obchodník souhlasí s nákupem nebo prodejem konkrétního kryptoměny za předem stanovenou cenu ve stanovenou dobu v budoucnosti. Obchodník má dlouhé krypto futures, když věří, že cena podkladového kryptoměny vzroste. Naopak, obchodník zkrátí kryptoměnové futures, když věří, že cena podkladového kryptoměny půjde dolů. 

Výhody futures jsou dvojí:

 • obchodníci mohou jít jak na dlouhou, tak na krátkou dobu, a tak vydělat peníze na rostoucích i klesajících trzích a
 • Futures mají zabudovaný pákový efekt, což znamená, že velikost pozice obchodníka může být několikanásobek výše kapitálu, který má. 

Futures kontrakty mají pevnou splatnost. To znamená, že obchodníci musí znovu zahájit své pozice, kdykoli vyprší termínová smlouva. Věčné smlouvy tento problém řeší. Věčná smlouva nikdy nevyprší. Obchodníci proto mohou držet své pozice tak dlouho, jak se jim líbí. 

Unikátní nabídka společnosti Delta Exchange

O něco více než dva roky, kdy kryptotrh zažíval explozi nových mincí, byl spuštěn Binance. Binance narušil trh kryptoměn tím, že nadšencům kryptoměn umožnil investovat do tokenů slibných nových projektů. To pomohlo Binance stát se výměnou za obchodování altcoinů. Nyní, Delta Exchange je připraven stát se Binance rozvíjejícího se trhu s krypto deriváty díky průkopnickým derivátům altcoinů.                 

Delta

Delta se zaměřuje na snadnou dostupnost krypto derivátů pro investory, začátečníky i pokročilé. Nabízí nejen bitcoinové deriváty, ale také altcoinové deriváty. Za velmi krátkou dobu se Delta Exchange etablovala jako bezpečná burza derivátů se zdravou zákaznickou základnou. 

To, co odlišuje burzu Delta od ostatních burz, je její produktová nabídka sestávající z derivátů založených na altcoinech. Zatímco BitMex a Deribit, první subjekty na platformě derivátů kryptoměny, mají konvenční smlouvy založené na BTC, XRP a LTC, Delta Exchange nabízí svým obchodníkům řadu trvalých smluv, na kterých se mohou podílet. Mezi její nabídky patří produkty založené na ATOM, Tezos, RVN a BAT, z nichž některé jsou exkluzivní pro Delta.

Trhy

Výměna Delta pochopila a reagovala na zájmy obchodníků při zařazení nových trvalých altcoinů. Aktuálně nabízí futures a trvalé smlouvy o bitcoinech & 13 altcoinů. Mezi její stávající nabídky patří BTC – USD Futures, BNB – BTC Perpetual, BAT – BTC Perpetual, XTZ – BTC Perpetual, LEO – USD Quanto Perpetual, XLM – BTC Perpetual, ATOM – BTC Perpetual a LINK – BTC Perpetual. Díky tomu je Delta Exchange jednotným kontaktním místem pro obchodníky, kteří chtějí tyto smlouvy prodloužit / zkrátit s využitím pákového efektu. 

Robustní zabezpečení a další funkce Delta Exchange

To, co společnost Delta odlišuje od jejích vrstevníků, je to, jak dobře dokáže kombinovat výzvy vysoké volatility, omezené spotové likvidity a pákového efektu dostupných altcoinů. Zde je důvod, proč to obchodníci preferují – 

 •  Žádná závada od počátku – Je funkční již více než rok a systém, který je podporován skvělým technologickým motorem a silným systémem řízení rizik, nezaznamenal žádné závady.
 • Pákové obchodování – Deriváty mají zabudovanou páku. To znamená, že obchodník může zaujmout pozice, které jsou několikrát větší než kapitál. Futures a trvalé smlouvy umožňují až 100násobnou páku. Obchodníci mají navíc schopnost jít jak na dlouhou, tak na krátkou vzdálenost.  
 • Bitcoinové a USDC vypořádání – Obchodník může uzavřít futures nebo trvalou smlouvu na altcoin, aniž by altcoin vlastnil. Na burze Delta Exchange jsou všechny derivátové smlouvy využívány a vypořádávány v BTC nebo USDC. Díky tomu je život obchodníků velmi jednoduchý, protože pro spekulaci s řadou mincí musí mít pouze BTC nebo USDC. Kromě toho mohou převést své zůstatky BTC na USDC a chránit se před pohyby trhu dolů. 
 • Aktivní zákaznická podpora – Mnoho obchodníků ocenilo Delta Exchange za aktivní, rychlou a užitečnou zákaznickou podporu, kterou poskytuje svým obchodníkům. Delta Exchange nezklamal na svém back-endu a byl schopen rychle vyřešit dotazy. 
 • Propagační nabídky – Vždy bylo aktivní na propagačním konci a rozdávalo atraktivní nabídky prostřednictvím odkazů nebo dárků na svých platformách sociálních médií. Nedávno na jejich burze nabídla 50% nabídku návratnosti poplatků. V současné době také nabízejí uvítací bonus 10 $ novým uživatelům. Kompletní podrobnosti o těchto nabídkách najdete tady.

Časový plán poplatků

Delta má pro uživatele velmi atraktivní obchodní poplatky. Pohybují se mezi 0% a 0,01%. Poplatky za výběr jsou také velmi rozumné, maximální je 0,1%. Zde je kompletní harmonogram poplatků –

Produkty Delta Exchange se těší zdravému objemu obchodování

Získání objemu obchodování je jednou z hlavních výzev, kterým čelí většina nových burz. Delta Exchange však díky svým inovativním produktům, marketingovým strategiím a atraktivním nabídkám za krátkou dobu získala zdravý objem obchodování a v budoucnu poroste.. 

V době tisku mají trvalé kontrakty BTCUSD společnosti Delta Exchange 24hodinový objem obchodu 829 670 USD, objem obchodování XTZBTC činí 146 111 USD, LTCUSDQ 93 010 USD, BNBBTC 85 136 136 a LINKBTC 75 760 USD. 

Tři jednoduché kroky k zahájení obchodování na burze Delta

Obchodování na burze Delta je jednoduché a efektivní. Má uživatelsky přívětivé a intuitivní rozhraní, díky čemuž je web vhodný pro nové i pokročilé obchodníky. Takto můžete začít obchodovat na burze Delta –

Vytvořte si peněženku 

 1. Přejít na web Delta Exchange – https://www.delta.exchange. Klikněte na kartu „SignUp“ v pravém horním rohu stránky. 
 2. Vyplňte své celé jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo (volitelně), zemi a referenční číslo (volitelně).
 3. Přečtěte si podmínky použití a zaškrtněte „Souhlasím s podmínkami používání Delta Exchange“.
 4. Klikněte na tlačítko „Zaregistrovat se“.
 5. Vyplňte e-mailové ověření a přihlaste se ke svému účtu.

Vkladové fondy

1. Přihlaste se ke svému účtu pomocí svého e-mailového ID a hesla. 

 1. Přejděte na „Moje peněženka“. Ze seznamu vyberte svoji preferovanou minci a poté klikněte na tlačítko „Vložit“.
 2. Zkopírujte svoji adresu vkladu DeltaExchange a proveďte vklad na danou adresu. Upozorňujeme, že některé mince mají minimální částku vkladu.

Koupit nebo prodat objednávky

 1. Přejděte na web Delta Exchange (https://www.delta.exchange/app/markets) a přihlaste se pomocí svého e-mailu a hesla.

  Výměna

 2. Na obchodním portálu uvidíte graf cen na levé straně. Na pravé straně je kniha objednávek, za kterou následuje část o objednávce. Smlouvu, kterou chcete obchodovat, lze vybrat z rozevíracího seznamu, který se otevře po kliknutí na pole vedle loga Delta Exchange v levém horním rohu.
 3. Jakmile vyberete požadovanou smlouvu, můžete nejprve analyzovat knihu objednávek a poté zadat objednávku. Při zadávání objednávky musíte kromě zadání velikosti objednávky a limitní ceny (pouze u limitních objednávek) vybrat také preferovaný pákový efekt objednávky. 

tým

Delta Exchange se skládá ze souboru vysoce kvalifikovaných a zkušených jednotlivců. Zakládající tým má silný vliv na trh s deriváty kvůli zázemí členů ve výkonných pozicích ve společnostech včetně Citigroup a UBS. Spoluzaložili také společnosti, které byly podpořeny markýzami VC, jako je Sequoia, a které se rozšiřují na miliony uživatelů. 

Co bude dál? 

Delta Exchange funguje již více než rok a udržuje a rozšiřuje si zákaznickou základnu. Nyní se chystá představit nové produkty, jako jsou opce a úrokové deriváty. Nové produkty přilákají více zákazníků a podpoří objem obchodování na burze.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me