Crypto.com je burza kryptoměn, která spadá do koše úspěšných burz. Mají jeden z nejsilnějších doménových jmen ve výměnném prostoru.

Pokud jde o produkty a funkce, crypto.com nedělá žádné kompromisy. V tomto odvětví existuje spousta kryptoměnových burz, ale Crypto.com nabízí svým klientům některé velké výhody, které jiné platformy nemusí nabízet.

Crypto.com vzniklo z projektu MCO (kryptoměna), který byl spuštěn prostřednictvím Initial Coin Offering (ICO) v roce 2017.

S myšlenkou vyrobit debetní kartu kryptoměny a masovým přijetím kryptoměny vstoupila komunita do obchodu s kryptoměnami.

Ve čtvrtém čtvrtletí roku 2018 společnost uvedla na trh Crypto.com Coin (CRO), který je nativním digitálním aktivem blockchainu Crypto.com Chain..

Následující rok, v roce 2019, představil Crypto.com svůj vlastní kryptoměna směnárna poháněno CRO. Klient může zaplatit své obchodní poplatky tokenem CRO a získat plnou slevu z poplatků.

Uživatelé také dostávají 20% úrok ročně, pokud se rozhodnou vsadit CRO tokeny po dobu 180 dnů.

Crypto.com tvrdí, že je burzou s hlubokou likviditou, nízkými poplatky a nejlepším provedením na přední straně platformy.

Přehled funkcí Crypto.com

Jak již bylo zmíněno, burza Crypto.com poskytuje uživatelům, kteří obchodují s mincemi CRO, velké výhody.

Platforma Crypto.com má užitečnou sadu funkcí, které se hodí většině uživatelů. Tato burza je jednou z nejlepších možností pro ty, kteří potřebují jednoduchou a bezproblémovou platformu kryptoměny.

Z výše uvedeného vyplývá, že ve srovnání s dobře zavedenými firmami, jako jsou Binance a Kraken, platformě Crypto.com stále chybí výběr uvedených párů kryptoměn.

V současné době má burza 29 obchodovatelných párů kryptoměn. Pokud jde o omezení, Crypto.com neusnadňuje obchodování s pákovým efektem.

Nenabízí obchodování kryptoměn proti nekrytým měnám; umožňuje však obchodování s coiny s Tether (USDT), což je relativně stabilní aktivum.

Za zmínku stojí, že Crypto.com je stále v beta verzi; Očekává se tedy, že se v prostoru funkcí výrazně zvýší.

Upgrade infrastruktury, který proběhl nedávno, zahrnuje:

 1. Vylepšený systém shody a systém správy objednávek: Tato aktualizace zvýší výkon a propustnost 10x.
 2. Unified REST a Websocket API: Umožnit snadné přijetí pro obě platformy.
 3. Websockety: To by uživatelům umožnilo udržovat houževnaté připojení k zadávání objednávek a obchodů s vysokofrekvenčním obchodováním.
 4. Přepracovaná architektura, bezpečnost, zlepšení škálovatelnosti a latence: Umožněte klientům obchodovat s výkonným a robustním mechanismem rizik a vysokou pákou.
 5. Přidání vysoké dostupnosti a odolnosti: Tato aktualizace zvyšuje stabilitu a eliminuje jednotlivé body selhání u každé součásti.

Exchange Crypto.comExchange Crypto.com

Syndikát – zlevněné ceny sázením

Syndicate je jedinečná nabídka na burze Crypto.com. Jedná se o platformu pro získávání finančních prostředků pro některé slibné kryptoměny, které jsou uvedeny na burze Crypto.com. Držitelé Crypto.com Coin (CRO), kteří vsadili CRO, budou mít nárok na přidělení prioritních tokenů během výpisu se slevou.

Způsobilost

Aby se uživatel stal oprávněným a účastnil se události Crypto.com Exchange Syndicate, musí:

 1. Úspěšně dokončete postup registrace na serveru Crypto.com Exchange.
 2. Vsaďte 10 000 CRO nebo více na svůj účet Exchange Crypto.com.
 3. Použijte mince CRO k odběru události se seznamem tokenů se slevou během období předplatného.
 4. Staňte se občanem inkluzivního trhu uvedeného v kampani.

Konečné přidělení

Po uplynutí období předplatného se konečná alokace a refundace CRO (pokud existují) vypočítají pomocí následujících vzorců:

Vzorec CRO

Vrácení CRO = CRP přislíbené uživatelem – (Uživatelský konečný příděl X Token projektu: Token CRO)Kde,

Celkem upsáno projektové mince je poměr celkové částky CRO přislíbené každým účastníkem a ceny

Token projektu: CRO Rate je pevná cena předplatného s 50% slevou

Soft Staking – odměňující se systém

Soft staking je funkce, jejímž prostřednictvím jsou uživatelé odměňováni za to, že ve svém portfoliu jednoduše drží digitální aktiva.

Ať už jsou to BTC, LTC, ETH nebo MCO; držitelé jsou za to placeni. Měkké vytyčování se liší od typického vytyčování, protože nevyžaduje žádné dlouhodobé závazky.

Uživatelé však mohou získat další odměny, pokud aktivně vkládají mince CRO.

Stohování tokenů CROSázení tokenů CRO

Ekosystém Crypto.com

Crypto.com se v posledních měsících výrazně rozšířil. Ve svém ekosystému má širokou škálu produktů. Mezi ty působivé patří:

Aplikace Crypto.com

Aplikace Crypto.com se snadno používá se skvělým uživatelským rozhraním a výkonnými funkcemi. Uživatelé aplikace mají možnost vložit více než 20 různých fiat měn, kde také mohou nakupovat a prodávat více než 50 různých kryptoměn.

Kryptoměna

Crypto.com poskytuje uživatelům funkci vydělávat kryptoměnu na úrokovém základě. Uživatel, který vloží a vsadí své žetony, obdrží ročně úrok až 8 procent. Všimněte si, že vklady se stabilní úrokovou sazbou dostávají vyšší úrokové sazby než běžné, jako jsou bitcoiny a etherea.

Kryptoměna

Jak název napovídá, Crypto Pay je funkce, která umožňuje uživatelům získat slevy v tokenu CRO za každý nákup, který provedou.

VISA karta MCO

MCO VISA Card je možná nejužitečnějším produktem, který Crypto.com nabízí. Jedná se o debetní kartu, která umožňuje uživatelům převést jejich kryptoměny na fiat a utratit je na více než 40 milionech lokalit, kde je aktuálně přijímán VISA.

Financování na Crypto.com Exchange

Vkládání prostředků na účet Crypto.com je jednoduché, přímé a rychlé. Existuje několik způsobů financování směnného účtu.

Než se pustíte do různých metod, je zde rychlý postup financování účtu na burze.

Převod prostředků z aplikace Crypto.com na burzu: Přihlaste se do aplikace Crypto.com. Na domovské obrazovce postupujte podle pořadí: Převod → Výběr → Crypto → Crypto.com Exchange. Vyberte kryptoměnu, která má být převedena, a vklad bude proveden okamžitě bez jakýchkoli poplatků.

Vklad z jiných peněženek: Přihlaste se na webový portál Crypto.com Exchange a poté klikněte na tlačítko „Zůstatek“ (pravý horní roh).

Vyberte kryptoměnu, kterou chcete uložit, a vyberte možnost „Vložit“. Dokončete transakci pomocí adresy peněženky nebo QR kódu.

Výměna vkladu na Crypto.comVýměnný vklad Crypto.com

Metody financování

Metoda Vklad Ustoupit Doba zpracování
Debetní karta Ne Ne
Kreditní karta Ano Ne Okamžitý
Bankovní převod Ano Ano 5-7 pracovních dnů
Krypto peněženka Ano Ano Okamžitý

Vybrání

Výběr na Crypto.com je podobný vkladu prostředků na burzu.

Klepněte na tady vědět, jak vybírat prostředky z burzy Crypto.com do aplikace Crypto.com.

Klepněte na tady vědět, jak vybírat prostředky z burzy Crypto.com na adresu externí peněženky.

Struktura poplatků

Poplatky za vklad a limity

Neexistují žádné poplatky a limity pro financování kryptoměny na burzu Crypto.com.

Poplatky za výběr a limity

Výběry z burzy Crypto.com jsou transakcí v řetězci s převodem kryptoměny na externí adresu (peněženku nebo burzu).

Jelikož se jedná o blockchainové transakce, jsou s nimi spojeny určité poplatky.

Níže je uveden poplatek za nejlépe obchodované kryptoměny:

PoplatkyPoplatky

Další informace o poplatcích a limitech získáte kliknutím na ikonu tady.

Profesionálové & Nevýhody Crypto.com Exchange

Profesionálové

 • Sleva na poplatek za obchodování: Uživatelé mohou využít slevu na obchodní poplatek, když vsadí CRO na burzu a zaplatí poplatek pomocí CRO.
 • Nabídky ekosystémů: Kromě výměnné platformy mohou uživatelé využívat i další funkce, jako je Crypto.com App, Crypto Earn, Crypto Pay a MCO VISA Card.
 • Slevy prostřednictvím syndikátu: Syndikát je funkce, při které uživatelé získají slevu až 50%, když je na burze uveden nový kryptoměna.
 • Robustní zabezpečení: Crypto.com udržuje prostředky uživatelů, aniž by porušil jakýkoli bezpečnostní protokol. Poté, co byla společnost podrobena auditu, obdržela certifikace shody PCI: DSS 3.2.1 (úroveň 1) a ISO 27001: 2013, což poskytlo další vrstvu zabezpečení.
 • Podpora živého chatu: Jejich živá podpora v aplikaci je užitečná, protože dává uživatelům možnost spojit se s týmem podpory do 5 minut.

Nevýhody

 • Vyšší poplatek za výběr: Poplatek za výběr je u všech kryptoměn poměrně vysoký.
 • Obchodní rozpětí: Uživatelé hlásili, že rozpětí je v obchodu příliš vysoké. Proto se doporučuje, aby obchodníci před provedením svého obchodu zkontrolovali spready na jiných burzách, aby se ujistili, že dostávají odpovídající kurz.
 • Relativně nová burza s omezeným výběrem párů: Crypto.com je relativně nová burza ve srovnání s burzami jako Coinbase a Binance, a proto zatím nemá žádné prokázané výsledky. Kromě toho je počet krypto párů dostupných pro obchodování omezený. S ohledem na výše uvedené se očekává v příštích letech lepší růst.

Crypto.com Analytics

 • Zásnuby
Celkový počet návštěv 1,79 milionu (+ 39,20%)
Průměrné trvání návštěvy 05:07:03
Stránky na návštěvu 5
 • Obchodní údaje
Celkový objem 10 404 073 USD

1137,37 BTC

Hlasitost ERV 10 404 073 USD
Dostupné měny 13
Regulováno Ne
Typ Centralizovaná směnárna
 • Hlavní statistiky
Hodnost Měna Pár Objem (24 hodin) Hlasitost (%)
1. Bitcoin BTC / USDT 3 710 694 $ 35,64%
2. Crypto.com CRO / BTC 2 221 256 $ 21,33%
3. Crypto.com CRO / USDT 1 630 995 USD 15,66%
4. Ethereum ETH / USDT 338 306 USD 3,25%
5. Vlnění XRP / USDT 316 182 USD 3,04%

Je Crypto.com Exchange bezpečný?

Je známo, že Exchange Crypto.com obdržel jedny z nejvyšších prohlášení o bezpečnosti v krypto prostoru. Několik certifikací zahrnuje Konsorcium pro certifikaci kryptoměny, ISO / IEC 27001: 2013, a PCI: DSS.

Jejich prohlášení je v kombinaci s certifikací založeno na poskytování nejvyšší úrovně zabezpečení uživatelům. Burza Crypto.com tvrdí svým klientům, že finanční prostředky jsou uloženy v chladírenských skladech.

Dokonce tvrdí, že nabízí fond pojištění pro studené peněženky, když dojde ke ztrátě finančních prostředků. Navíc, pokud občané USA drží USD na Crypto.com, jsou pojištěni až 250 000 USD podle FDIC.

Na přední straně mobilní aplikace nabízí kompletní dvoufaktorové ověřování prostřednictvím biometrie.

Závěr

Crypto.com má téměř vše na svém místě, aby se stal ideální kryptoburzou pro začínající i zkušené obchodníky s kryptoměnami. Celý ekosystém nám připadal fascinující, protože může přidávat uživatelům burzy Crypto.com velkou hodnotu. Tuto výměnu za vás proto určitě doporučujeme. Níže najdete některé z atraktivních akcí, snížení sazeb a nabídek Crypto.com.

 • Žádný obchodní poplatek pro nové uživatele * za prvních 90 dní.
 • 2% bonusová úroková sazba vkladu pro nové uživatele *, kteří vloží kryptoměnu během prvních 30 dnů od úspěšného přihlášení. Upozorňujeme, že bonus bude vyplacen ve formě žetonů CRO.
 • Sleva z obchodního poplatku až 50% na všechny obchody pro stávající uživatele.

* Uživatelé musí absolvovat KYC na pokročilé úrovni, aby si mohli odpuštění obchodního poplatku užít.

Časté dotazy

1. Kterým státem USA je k dispozici burza Crypto.com?

Burza Crypto.com je k dispozici ve všech 50 státech Spojených států amerických. Karta MCO VISA však není k dispozici na území USA.

2. Jaké jsou trhy a páry kryptoměny dostupné na burze Crypto.com?

Páry pro obchodování na trzích
BTC ETH, XRP, LTC, MCO, CRO, EOS, XLM, ATOM, LINK, XTZ, BCH, ICX, VET, ADA
CRO ETH, XRP, LTC, MCO, EOS, XLM, USDC, ATOM, LINK, XTZ, BCH, ICX, VET, ADA
USDT BTC, ETH, XRP, LTC, MCO, CRO, EOS, XLM, USDC, ATOM, LINK, XTZ, BCH, VET, ICX, ADA

3. Které kryptoměny jsou podporovány v peněžence Crypto.com?

V peněžence Crypto.com je podporována celá řada kryptoměn.

Seznam měn zahrnuje BAT, BTC, CELR, CRO, DAI, ELF, ENJ, ETH, FET, GNT, HOT, KNC, LINK, LTC, MANA, MATIC, MCO, MKR, OMG, PAX, USDT, USDC, WTC , XLM, SRP a ZRX.

4. Jak se Crypto.com liší od ostatních burz?

Přestože se jedná o mladou burzu kryptoměn, ukázalo se, že Crypto.com je silnou konkurencí vůči jiným burzám.

Tato burza odlišuje Crypto.com od ostatních a kromě rozsáhlého seznamu obchodních nástrojů nabízí cenné funkce, jako jsou sázkové odměny, karty VISA a půjčky kryptoměn..

5. Byl někdy Crypto.com napaden?

Crypto.com je v tomto odvětví něco málo přes rok a doposud nebyl hacknut žádným způsobem ani formou.

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me