Recenze: Trhy Moneta usnadňují obchodníkům těžit z nárůstu zásob / kryptoměn v roce 2020

Ze všech věcí, které jsme v roce 2020 neočekávali, se na přední místo dostává náhlý nárůst akciových a krypto trhů. Je překvapivé, že tyto trhy vzkvétají jako nikdy předtím, zvláště když tisíce podniků začaly kvůli pandemii bojovat s desítkami milionů lidí, kteří zůstali nezaměstnaní. V tomto článku pojďme pochopit důvody, které přispěly k tomuto růstu na trzích Stock i Crypto, a také pojďme vidět příspěvek nových makléřů a burz, jako jsou Moneta Markets, při řešení této poptávky. 

Analýza růstu akciového trhu     

Akciový trh, který je zcela nepříznivý vůči současnému scénáři, zaznamenal v prvním čtvrtletí roku 2020 devastaci medvěda. Biliony byly z akciového trhu vymazány za méně než měsíc a bylo to kvůli nástupu pandemie Covid-19. Trh se však rychle zotavil a postupně zahájil svůj býčí náběh až do konce roku. 

Odborníci na trh očekávají, že neočekávaný růst akciového trhu je způsoben očekáváními, která mají lidé ohledně scénáře po pandemii. Tehdy vakcíny skončily a ekonomika se znovu otevře v plném rozsahu. Tato očekávání také vyústila v podnícení zájmu nových investorů o akciový trh. Podle investiční banky JMP bylo v roce 2020 registrováno více než 10 milionů nových účtů ve všech makléřských společnostech dohromady.  

Pokud jde o stejné téma, Michael Arone (hlavní investiční stratég, State Street Global Advisors) uvedl: „Jednou z věcí, kterou pandemie více než cokoli jiného podtrhla, je to, že akciový trh je mechanismus zaměřený do budoucnosti. To byl slogan po celý rok, protože investoři nadále škrábali za hlavou a přemýšleli nad tím, proč může akciový trh fungovat tak silně, zatímco ekonomika, trh práce a výdělky čelí těmto výzvám. Jde spíše o budoucí očekávání než o současné podmínky. “  

Níže uvedený graf vysvětluje krátký medvědí běh a současný býčí běh na akciovém trhu, kde můžeme vidět tři z mnoha akcií, které v roce 2020 ohromně vzrostly..  

Kryptotrh

 Výkonnost krypto trhu v roce 2020 

Kapitalizace celého kryptotrhu na konci roku 2020 přesahuje jeden bilion amerických dolarů. Při zpětném pohledu to bylo na začátku roku pouhých 190 miliard. To je růst o více než 400% během jednoho roku. Experti na kryptoměny navrhli, že rok 2020 nabídl kryptům perfektní prostředí, aby se jim dařilo. 

Jelikož tradiční aktiva kvůli pandemii utrpěla velké rány, v roce 2020 došlo k rostoucímu přijetí kryptoměn. Ocenění bitcoinů také vzrostlo z přibližně 4 000 $ v březnu na ~ 28 000 $ v prosinci, jak pokračovali institucionální investoři a globální společnosti koupit a uložit toto krypto. 

V níže uvedeném cenovém grafu můžeme vidět obrovský růst některých špičkových kryptoměn.  

Co byste měli vědět o trzích Moneta?

Společnost Moneta Markets byla založena v roce 2019 se sídlem v George Town na Kajmanských ostrovech. Díky své mateřské společnosti Vantage International Group Ltd zdědil tento makléř svou důvěryhodnost a spolehlivost. Společnost Moneta Markets je v současné době držitelem licencí podléhajících regulačnímu orgánu úrovně 3 CIMA (Cayman Islands Monetary Authority). Mateřská společnost tohoto makléře má však v tomto prostoru desetiletou přítomnost na trhu a je držitelem licencí u špičkových regulačních orgánů po celém světě.

Uživatelé Moneta Markets mohou spekulovat a obchodovat na různých finančních trzích, jako jsou Forex, komodity, indexy, akcie a dokonce i kryptoměny. Celkově lze s tímto makléřem přistupovat k více než 300 třídám aktiv ve formě CFD. Tento makléř nabízí svou webovou obchodní platformu, pomocí které lze zadávat objednávky bez podpory jakéhokoli řešení třetí strany. Obchodníci se smartphony si také mohou stáhnout aplikaci Moneta Markets Obchod Play a Obchod s aplikacemi.   


Důvody pro zvážení trhů Moneta 

Důvěryhodnost – Jak již bylo zmíněno, Moneta Markets je ochranná známka skupiny společností Vantage, které vlastní nejdůvěryhodnějšího makléře VantageFX. Tento makléř má své licence pod nejvyššími regulačními orgány ve Velké Británii & Austrálie – FCA & ASIC, resp. Celkově má ​​tato skupina po celém světě 70 000 aktivních klientských účtů s průměrným měsíčním objemem obchodování ~ 100 miliard $. To vysvětluje spolehlivost makléře Moneta Markets. 

Proprietární webová obchodní platforma – S touto platformou se uživatelé Moneta Market mohou obchodovat na různých trzích online, aniž by si museli stahovat jakýkoli statný software. USP této platformy spočívá v její funkčnosti. Obchodníci mohou spravovat své účty, zadávat a opouštět obchody, provádět žádosti o vklad / výběr několika jednoduchými kliknutími přímo z řídicího panelu. Techničtí obchodníci mohou využívat různé typy grafů, vestavěné indikátory, různé nástroje pro tvorbu grafů atd. 

Bezpečnostní – Všechny klientské vklady tohoto makléře jsou bezpečně uloženy v National Australia Bank (NAB), jedné z nejvýznamnějších bank. Tyto vklady jsou odděleny od fondů společnosti, aby nedošlo ke zneužití. Rovněž jsou zavedeny všechny průmyslové bezpečnostní postupy, jako je šifrování SSL a dvoufaktorové ověřování.   

Margin Trading – Uživatelé mohou využít obchodování všech dostupných tříd aktiv, ale s různými násobky pákového efektu. Další informace najdete v níže uvedené infografice. 

Snadné použití – Na trzích Moneta Markets je relativně snadné se orientovat téměř ve všech aspektech. Otevření účtu u tohoto makléře netrvá déle než několik minut. Existuje mnoho způsobů, jak financovat svůj účet snadnými možnostmi vkladu, jako jsou Fasapay, Sticpay a JCB, spolu s tradičními možnostmi financování, jako je bankovní převod, kredit & debetní karta atd. Uživatelé mohou také provádět vklady pomocí bitcoinů. Uživatelské rozhraní & UX webové obchodní platformy je docela přímočaré a jednoduché pro začínající obchodníky, aby se naučili a zvládli obchodování.      

Bonus za vklad – Všichni uživatelé Moneta Market s vklady od 500 $ a vyšší mají nárok na 50% bonus za vklad. Sotva existují zprostředkovatelé / burzy, kteří nabízejí bonusy tohoto druhu za vklad, zatímco jsou regulováni špičkovými makléři. 

Vzdělávací zdroje – Zjistili jsme, že vzdělávací a výzkumné zdroje nabízené tímto makléřem jsou velmi zajímavé. Funkce jako Moneta TV a Mistři trhu Pomozte obchodníkům vybavit se nejnovějšími zprávami z trhu a různými obchodními technikami. S pomocí Duplitrade, uživatelé mohou kopírovat obchod od nejlepších obchodníků v oboru. Existuje také nepřeberné množství vzdělávacích videí pro obchodování s hlubokým ponorem, které uživatelé mohou využít.

Tím končí naše diskuse o tom, jak kryptoměny a akcie rostly v roce 2020 a co lze očekávat od nového, ale rychle rostoucího účastníka trhu, společnosti Moneta Markets. 

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map