V recenzi tohoto týdne se zaměříme na jednu z nejrychleji rostoucí burzy kryptoměn, StormGain, která poskytuje obchodníkům multiplikátory na vysoké úrovni, likviditu, konkurenční poplatky a uživatelsky přívětivou platformu.

Zájem o obchodování s kryptoměnami se zvyšuje, protože regulace, vývoj a povědomí ve prospěch krypto projektů rostou po celém světě. To vede k potížím mezi burzami ve snaze získat tyto nové zákazníky a udržet je na burze. Jedním z klíčových prvků v obchodování s kryptoměnami je marže, která je významným prodejním místem špičkových průmyslových odvětví.

Pákové obchodování na některých burzách je příliš drahé nebo příliš komplikované na použití nebo burza není dostatečně likvidní. Divoké cenové výkyvy jsou navíc rostoucí katastrofou obchodů uživatelů, což způsobuje masivní likvidace na platformách kryptoměnové burzy.

Výzvy v oblasti obchodování s kryptoměnou

V průběhu let však pole obchodování s kryptoměnou (a nadále) čelí těmto a dalším výzvám, které chce StormGain vyřešit. StormGain se odlišuje od většiny burz a nabízí uživatelům jedinečné funkce pro zlepšení uživatelského zážitku na své platformě. Nízké poplatky, uživatelsky přívětivé obchodní rozhraní, nejlepší pákové sazby a obrovské možnosti nákupu kryptoměny jsou některé z konkurenčních výhod, které směnárna nabízí.

V tomto článku se věnujeme jedinečným schopnostem a funkcím StormGain, jak nakupovat, prodávat a obchodovat s kryptoměnou na burze a jak co nejlépe využít její vysoce využívané platformy.

StormGain.com: Síla obchodování s pákovým efektem

Podle oficiálního webu, StormGain je pohodlná platforma pro obchodování s kryptoměnami, která slouží více než 120 000 uživatelům a je k dispozici ve více než 100 zemích. Burza byla zahájena v červenci 2019 a je vedena generálním ředitelem a provozním ředitelem společnosti XCOEX Alexem Althausenem.

Burza nabízí obchodování, nákup, prodej a držení špičkových párů kryptoměn včetně bitcoinů (BTC), etherea (ETH), litecoinů (LTC), bitcoinových hotovostí (BCH), XRP a Tether (USDT).

Ještě důležitější je, že burza nabízí vysoce likvidní burzu a průmyslovou vysokou páku s multiplikátorem až 200x.

Pákou je schopnost obchodovat na velké pozici pouze s malým množstvím obchodního kapitálu. Například 200násobný multiplikátor na obchodním kapitálu 1 000 $ umožňuje obchodování o 200 000 $ zvyšující ziskové marže.

Pamatovat si: Obchodování s vysokou pákou je vysoce riskantní. Při obchodování s vysoce zadluženými obchody buďte opatrní.

Co víc se nabízí?

·     Vklady a výběry Fiat

Burza StormGain umožňuje vklady až do výše 20 000 USD s minimem nastaveným na 50 USD. Poplatek za provizi u fiat vkladů je stanoven na 5% a výběry z kryptoměny 0,1%.

·     Několik možností nákupu fiat

Platforma umožňuje uživatelům nakupovat kryptoměnu přímo pomocí fiat měny pomocí svých debetních karet VISA a MasterCard a Simplex, poskytovatele platebních služeb. StormGain dále nabízí slevy až 15% na každý vklad a také nabízí provize za obchodní a směnárenské služby.

·     Konkurenční poplatky

Poplatky za směnu se pohybují mezi 0,095% a 0,25% za každou provedenou výměnu v závislosti na vybraných párech kryptoměn.

Silná konkurenční výhoda

Vzhledem k přílivu kryptoměn, které nabízejí maržové obchody, a výzvám, které s nimi přicházejí (vysvětleno výše), je platforma StormGain postavena s bystrým pohledem na řešení těchto problémů. Zde jsou některé z konkurenčních funkcí, které burza nabízí.

Vysoká páka

Jak již bylo zmíněno dříve, burza nabízí průmyslovým konkurenčním multiplikátorům, které zvyšují návratnost uživatelů jejich obchodů. Minimální částka k obchodování je stanovena pouze na 10 USDT (nebo ekvivalent), což umožňuje drobným klientům zaujmout větší pozice.

10% úrok

Na oficiálních stránkách StormGain slibuje roční 10% úrok na kryptoměnách, díky čemuž je burza v tomto ohledu jednou z nejvýše postavených platforem.

Rychlá a bezproblémová registrace

Rostoucí počet retailových a institucionálních investorů přicházejících do prostoru kryptoměn je vítaným pohledem. Kromě toho se shoda s KYC stává běžnou součástí centralizovaných krypto platform, což je pro průmysl dobrá věc. Burzy však ztrácejí zákazníky tím, že je odvracejí, pokud plně nesplňujete požadavky.

StormGain obchází složité požadavky, když uživatelé k otevření účtu potřebují pouze připojení k internetu, e-mailovou adresu a vklad 50 USDT.

Jak se zaregistrovat na StormGain.com

  1. Přejít na úředníka StormGain.com webová stránka.
  2. Klikněte na tlačítko „Registrovat“ v pravém horním rohu a zadejte svou e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a heslo pro zabezpečení účtu.
  3. Počkejte na potvrzovací zprávu od burzy. Postupujte podle uvedených pokynů.
  4. Vložte své prostředky (fiat nebo krypto) a začněte si užívat výhod, které nabízí obchodní aplikace StormGain.
  5. Můžete také doporučit své přátele a získat bonus: https://stormgain.com/refer-a- přítel

>>Více na “Jak nakupovat krypto na StormGain.com”Výměna.

Obchodování s demo účty

Pokud jste studentem v oboru, burza nabízí demo účet doplněný až o 50 000 virtuálních USDT tokenů, které uživateli pomohou nastartovat jejich obchodní cestu bez rizika.

Snaží se o další…

Partnerství s Newcastlem

StormGain si rychle získává trvalé jméno díky burze, která je nyní inzerována v anglické Premier League (EPL), poté, co zajistil rukávové partnerství se čtyřnásobnými mistry ligy, Newcastle United FC.

Věrnostní bonusový program

Jste obchodníkem na plný úvazek a chtěli byste nějaké odměny za provádění svých každodenních obchodů? StormGain nabízí až 20% provize ve svém „věrnostním bonusovém programu“ pro své hlavní obchodníky.

Program je aktivován v pěti vrstvách; Standardní, zlaté, platinové, diamantové a VIP výhody. (Viz tabulka výše).

Často kladené otázky (FAQ)

  • Mohu obchodovat na StormGain pomocí svého telefonu nebo tabletu?

Ano. StormGain je k dispozici v obchodě s mobilními aplikacemi pro iOS a v obchodu Play pro Android.

  • Kolik páky mohu získat?

Výměna umožňuje řadu možností od násobků 50x do 200x.

Závěr

Vzhledem k tomu, že se svět kryptoměny mění v globálně přijaté aktivum, jsou burzy jako StormGain.com nejlepší v inovaci jednodušších platforem a obchodních služeb na platformě. Společnost svým uživatelům nabízí vyspělý obchodní systém včetně limitních objednávek a obchodních signálů využívajících umělou inteligenci.

Jednou z výzev, kterým burza čelí, je její mladá povaha v terénu, ale s větším spuštěním o dva roky dříve nabízí burza svým uživatelům spoustu příslibů.

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me