reklama Phemex

Uniswap, decentralizovaná výměna, která se těší rekordní objemy obchodování, se stává stále důležitějším pro spuštění nových tokenů ERC20. Na základě myšlenky automatizovaného tvůrce trhu (AMM) původně navržené zakladatelem Ethereum Vitalikem Buterinem je Uniswap nyní největší decentralizovanou burzou v krypto prostoru. Jeho rychle rostoucí popularita je způsobena jednoduchostí jeho funkce a jeho naprosto bezchybným designem.

Kdokoli může vytvořit obchodní fond na Uniswap pouhým uložením stejných hodnot dvou obchodovaných kryptoměn podle jejich dolarových cen v okamžiku vytvoření fondu. Mince, které jsou dosud podporovány, jsou tokeny ERC20 a ETH.

Navzdory skutečnosti, že obchody Uniswap mohou v době špičkové poptávky po síti zahrnovat vysoké transakční poplatky, vedla jeho jednoduchost spolu s prudkým růstem defi k masivnímu nárůstu objemu obchodování a tisíců nových tokenů. Většina z nich je předurčena k chřadnutí a umírání, ztrácejí svou hodnotu během několika týdnů nebo dnů po startu, ale jiní potáhnou 10x a pak budou pokračovat ve vyšších výškách. Všech pět následujících by mělo být na vašem radaru.    

Kirobo’s KIRO

Kirobo je izraelský projekt, který pracuje na tom, čemu říká „logická vrstva pro blockchainy“. Tento nástroj umožní uživatelům vyhnout se mnoha nešťastným chybám, k nimž často dochází při odesílání transakcí kryptoměny. Chyby, které většinou nelze napravit kvůli nevratné povaze transakcí na veřejných blockchainech. Řešení společnosti Kirobo umožní uživatelům vrátit transakce, které dosud nebyly ověřeny příjemcem, který musí poskytnout jedinečný kód.

Společnost Kirobo nedávno úspěšně dokončila fázi beta testování a její řešení jsou aktuálně k dispozici pro ochranu bitcoinových převodů. Projekt také vyvinul inovativní model vytyčování „velryb“, jehož cílem je jak přeplňování adopcí, tak prevence koncentrace tokenů. V tomto designu budou uživatelé přispívající ETH do obchodního fondu KIRO / ETH na Uniswap odměněni KIRO žetony. Rozdíl od tradičního vkladu likvidity je v tom, že maximální množství ETH vsazené na peněženku je omezeno na 7 ETH. 

RFUEL společnosti RioDefi

RioDefi je kryptografický projekt usilující o „urychlení hromadného přijímání digitálních aktiv překlenutím tradičních a decentralizovaných financí“. Základním kamenem RioDeFi je RioChain, blockchainová platforma postavená na technologii Substrate, kterou používá mnoho řetězců v ekosystému Polkadot. Použití substrátu znamená, že RioChain bude plně interoperabilní s Polkadotem. V současné době je RioChain částečně decentralizovaný, protože využívá důkaz autority ke konsensu, ale v budoucnu se plánuje postupné zvyšování decentralizace.

Klíčovým prodejním místem společnosti RioChain je přijetí mechanismu křížového řetězce založeného na federaci s názvem Rio Generic Asset Bridge. Tento nástroj umožňuje simultánní křížové převody více aktiv. Dalším jedinečným aspektem RioChain je, že decentralizované aplikace postavené na něm dostávají 20% síťových poplatků generovaných transakcemi prováděnými prostřednictvím nich.

V září následoval RioDeFi ve stopách několika dalších defi projektů při distribuci svého tokenu prostřednictvím počáteční nabídky DEX (IDO) na Uniswap. Jak napovídá jeho název, RFUEL je token utility, který bude spotřebován transakcemi provedenými na RioChain. 

FARBA společnosti Harvest Finance

Jeden z mála přeživších velkého výdělku v zemědělství, který letos v létě zaútočil na defi, Sklizeň financí je určen pro skromné ​​výnosy zemědělců i chadů. Jinými slovy, ať už je vaše investiční strategie konzervativní nebo agresivní, zemědělská platforma Harvest by měla mít co vyhovovat. Protokol automatizuje generování a sklizeň výnosů, šetří uživatelům poplatky za chytré smlouvy a vyvažuje tak, aby generoval nejvyšší možný APY.

The FARMA token správy lze získat poskytnutím likvidity Uniswap FARM / ETH a dalším vybraným párům, včetně stablecoinů. Nové zemědělské příležitosti jsou přidávány každý týden, zatímco stabilně snižující se emise FARM umožnily tokenu najít jeho cenové minimum a poté růst. Říká se, že během nedávného poklesu trhu byl FARM jedním z mála trhových zisků.

PieDAO je DOUGH

PieDAO vytváří tokenizované ETF, které umožňují investorům přístup k více aktivům prostřednictvím jediného tokenu. Může to být koš defi tokenů, BTC deriváty nebo stablecoiny. ETF až dosud z technických a regulačních důvodů do kryptoprostoru správně nevstoupily. V experimentálním a stále se vyvíjejícím defi prostoru je však cokoli férová hra: pokud ji dokážete postavit, můžete ji spustit.

TĚSTO je token řízení v srdci PieDAO. Umožňuje držitelům hlasovat o strategiích ETF a určit, která aktiva by měla být kombinována a zavedena do ekosystému PieDAO. Část všech poplatků připadá držitelům DOUGH, což poskytuje další pobídku k zadržení.

Token správy Polyient Games (PGT)

V tomto zaokrouhlování jsou značně vybaveny tokeny správy, protože prakticky všechny tokeny defi poskytují určitý druh funkcí správy. PGT je však zajímavý, protože umožňuje držitelům mít slovo při vývoji Polyient Games, jeden z nejočekávanějších NFT a herních projektů roku. Spuštění má za úkol změnit způsob, jakým hráči interagují s hrami, a vlastnit aktiva, která vydělávají, když se na nich účastní. Vytváří DEX pro NFT a má za sebou působivý tým.

Pokud Polyient Games dosáhne dokonce poloviny položek ve svém plánu, PGT by se mělo stát velmi cenným majetkem. S pouze 20 000 vyraženými žetony spadá do kategorie s nízkou spotřebou a umístí je do stejné skupiny jako YFI. Pokud si myslíte, že NFT jsou další velká věc, PGT je chytrý způsob, jak získat expozici na druhou stranu.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me