Exeedme staví na Polkadotu propracovanou blockchainovou herní platformu

reklama Phemex

Jednou z největších věcí, které se kryptoměně letos stanou, je velký zájem, který se shromáždil za decentralizovaným financováním (DeFi). Není pochyb o tom, že to hrálo velkou roli v současném býčím běhu, který poháněl bitcoiny a několik altcoinů na nová historická maxima. Snaha o decentralizované finanční produkty, které nejsou uschovatelem, je hlavním zdrojem této rally.

S asi 13,5 miliard $ uzamčeno přes protokoly DeFi, to představuje pouze asi 2% z celkové tržní kapitalizace kryptoměny. Z toho vyplývá, že navzdory 16násobnému zvýšení hodnoty Total Locked (TVL) u decentralizovaných protokolů v tomto roce je toto odvětví miniaturním zastoupením tohoto odvětví, což představuje velký prostor pro budoucí růst.

Zaměření se rychle otáčí od etherea, které je průkopnickou platformou pro DeFi. Hledání interoperabilních blockchainů učinilo z Polkadotu nejpreferovanější blockchainovou infrastrukturu, na které mohou stavět inovativní projekty. Polkadot představuje silný případ použití pro DeFi a NFT (nefunkční tokeny), což z něj dělá perfektní blockchain pro Exeedme který spojuje schopnosti Blockchain, DeFi a NFT a přináší revoluci v odvětví videoher online. 

Podobně jako Polkastarter (blockchainová síť založená na Polkadot), která je DEX pro cross-chain bazény, přináší Exeedme cross-chain, interoperabilní blockchain herní platformu pro více než 2,7 online hráčů celosvětově.

Co je na herní platformě Exeedme Blockchain jedinečné??

Tradiční herní platforma je postavena na principu Free2Play, který agresivně prodává reklamy ve strategických bodech her. Nemluvě o tom, že tato herní platforma je webem pro ukládání dat pro nic netušící hráče, jejichž data jsou těžena ve velkém množství. 

Kvůli nedostatku transparentnosti u tradičních herních platforem se tato hrozba zabořila hluboko do okrajů a struktur herního průmyslu, což zanechalo hráče do značné míry nespokojeni s poskytováním herního obsahu. S pomocí decentralizovaných produktů, které přináší blockchainová technologie, Exeedme uvádí na trh inovativní herní platformu postavenou na blockchainu Polkadot. 

Exeedme představuje herní iniciativu založenou na blockchainu Play2Earn, kde se hráči zapojují do duelu ve svých oblíbených hrách, vyzývají soupeře a jsou odměněni. Tento koncept zajišťuje, že hráči jsou plně pobaveni, zatímco jsou za to placeni. S pomocí technologie blockchain odděluje Exeedme dominanci prostředníků, kteří z různých stinných důvodů přispívají k tomu, proč hráči dostávají velmi malou kompenzaci. 

Herní platforma založená na blockchainu obsahuje systém spravedlivé distribuce odměn, který nediskriminuje úrovně, což dává příležitost profesionálům i začátečníkům vydělávat při zábavě. 

Před spuštěním platformy má Exeedme spoustu podpory od špičkových hráčů v oboru i mimo něj. Podle informace z týmu dosáhl herní gigant strategického partnerství s vysoce postavenými partnery včetně Moonrock kapitál VYSYN, GBV kapitál, Morningstar Ventures, 21. SR, a Spark Digital Capital. Podle společnosti Exeedme toto partnerství pomůže urychlit růst herního ekosystému:

„Tito partneři nám pomohou realizovat náš cíl vytvořit hráčskou a blockchainovou turnajovou platformu pro CS: GO a další špičkové herní tituly … Jsme přesvědčeni, že s podporou takto ostřílených blockchainových fondů budeme rychle růst a dosahovat všechny milníky našeho plánu. “

Tento vývoj je považován za důležitý krok na cestě společnosti Exeedme k decentralizovanému hernímu světu, zejména vzhledem k tomu, že byl oznámen těsně před seznamem aktiv XED 30. prosince. Na tyto zkušené partnery, kteří mají cenné zkušenosti s podporou špičkových blockchainových projektů, jako jsou Polkstarter, Ultra, Elrond a Reef, je třeba dávat pozor. 


Proč Polkadot Blockchain?

Když je potřeba interoperabilita, Polkadot se představuje jako nejlepší dostupná možnost. To z něj dělá nejpreferovanější řetězec pro budování vysoce škálovatelné blockchainové sítě. Polkastarter, na Polkadotu je postaven populární víceřetězcový protokol dělení s otevřeným zdrojovým kódem, který usnadňuje křížový přenos jakýchkoli dat nebo typů aktiv.

Podobně, Útes, multi-chain smart yield engine & agregátor likvidity pro protokol DeFi je aktuálně spuštěn na Binance Launchpool je také založen na Polkadot. Rozhodnutí společnosti Exeedme nasadit Polkadot je výsledkem rozsáhlého výzkumu a testování. 

Udržování přehledu o tom, jak velký se může herní průmysl stát; je velmi žádoucí vysoce efektivní síť mezi řetězci, která je schopna zvládnout škálování na vysoké úrovni a propustnost transakcí, díky čemuž je Polkadot nejvhodnější. Spoléhání se na tyto schopnosti, Exeedme je připraven přinést do herního průmyslu mnoho inovací. 

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map