HARD Token Rally po shromáždění kampaně Binance Launchpool

reklama Phemex

Cena HARD tokenu vzrostla Bezprostředně po dokončení cyklu Hardpool Launchpool na Binance, Tento uptrend je v souladu s předchozími projekcemi a mohl by označit to, co odborníci považují za začátek udržitelné trajektorie vzestupné ceny.

Tvrdý protokol se v posledních měsících ukázal jako nejsilnější přírůstek do prostředí DeFi. Jeho ekonomická a infrastrukturní architektura je to, co pohánělo platformu do centra pozornosti. Stal se sedmým projektem, na kterém bude vystupovat Binance Luanchpool. Spouštěcí cyklus zahájil 3. listopadu jako měsíční sázkovou nebo výnosovou zemědělskou kampaň, která měla projekt vystavit komunitě Binance a odměnit účastníky HARD žetony. Nyní, když se tato kampaň chýlí ke konci, cena tokenu začala odrážet jeho potenciál.

Za necelé dva měsíce provozu vzrostla celková aktiva uzamčená na trzích s tvrdými penězi na více než 40 milionů USD. Následně Hard Protocol, podle DeFi Lama, je v současné době mezi top 40 aplikacemi založenými na DeFi. Ještě důležitější je, že cena tokenu správy začala odrážet vzestup platformy na vysoce přetíženém trhu DeFi. Je však třeba poznamenat, že tomu tak nebylo před několika týdny, kdy vědátoři zkoumány projekt a dospěl k závěru, že jeho nativní digitální aktivum je hrubě podhodnoceno.

V celém cyklu launchpool byly důvody zpochybňovat hodnotu tokenu správy protokolu, HARD. Uprostřed této kampaně byla cena HARD klesl pod hranici 0,4 USD, což bylo v té době nepřesné vyjádření rostoucího stavu Hard Protocol. Zatímco reagovat ke zjevnému rozdílu mezi rozšiřující se uživatelskou základnou Hard Protocol a cenou HARD, Brian Kerr, generální ředitel společnosti Kava Labs, uvedl, že se neobává nedostatečné výkonnosti HARD, protože se očekává u každého digitálního aktiva s přílivem dodávek . Vysvětlil:

“Během příštích 30 dnů je přes 6M HARD rozdáno zdarma prostřednictvím příručního panelu uživatelům, kteří sázejí na aktiva.” Myslím, že je přirozené, že každé aktivum, které dostane obrovský příliv nové nabídky, bude bojovat na otevřeném trhu. “

Kerr dodal, že očekává, že cena HARD poroste, jakmile se zahajuje kampaň launchpool, protože do té doby se musela drasticky snížit nabídka nových HARD tokenů. Poznamenal také, že protokol využívá pokročilý mechanismus podobný bitcoinu na polovinu, aby zajistil, že hodnota digitálního aktiva udrží vzestupnou trajektorii. Jak se předpokládá, cena HARD se za posledních 7 dní zvýšila o 61%. Významnější je skutečnost, že cenová rally začala na konci kampaně Launchpool a poháněla hodnotu tokenu nad 1 $. 

Tento cenový pohyb bezpochyby dává důvěryhodnost dřívějším výrokům společnosti Kerr o vlivu distribuční kampaně odměn na výkon HARD. Pokud je však postoj Briana Kerra ke skutečné hodnotě HARD prediktivní pro budoucnost, pak je hodnocení 1 $ pro každý token stále na nízké úrovni. Níže uvádíme některé faktory, které toto tvrzení podporují.

Hard je dnes jediný peněžní trh napříč řetězci

Architektura přijatá pro protokol Hard umožňuje integraci s širokou škálou digitálních aktiv s vysokou tržní kapitalizací, jako jsou BTC, XRP, KAVA a BUSD. Podle Kerra spočívá účinnost této aplikace v její schopnosti demokratizovat DeFi na širší krypto trh, na rozdíl od současných alternativ zaměřených na ethereum. Poté navrhl, že tato funkce je natolik přesvědčivá, aby v co nejkratším čase podpořila TVL v rozmezí miliard dolarů, a držitelům HARD slibuje nevýslovnou hodnotu. Kerr vysvětlil:

“HARD je velmi silná aplikace, která má potenciál přerůst na miliardy dolarů v TVL.” Může oslovit trh mnohem větší než jeho protějšky v Ethereu. S ohledem na tuto skutečnost je jakékoli slovo nebo kontrola nad touto decentralizovanou platformou velmi cenná – za hlasovací práva a poplatky, které mohou být účtovány. Když uděláme jednoduchou matematiku, je-li implementován 1% poplatek za 1 $ v hodnotě dlužníka, generuje to pro držitele HARD hodnotu 10 000 000 $. I když to ještě není implementováno, je to velmi silné. “

Kultura Hodl k posílení výnosu zemědělství

Odborníci se domnívají, že současný býčí cyklus vychází z rozhodnutí investorů uniknout nejistotě tradičních trhů s aktivy přijetím bitcoinu jako úložiště hodnoty. I když je to dané, jsme daleko od vrcholu probíhajícího býčího běhu a mezitím se výnosové zemědělství jeví jako nejplodnější způsob, jak získat větší hodnotu z nashromážděných kryptoměn. Jako takový má Hard protokol jedinečná výhoda protože je to jediný peněžní trh napříč řetězci, který se bezproblémově integruje s bitcoiny.


“S tím, jak se svět stále více obrací k bitcoinu jako k úložišti hodnoty a zajištění proti ekonomické nejistotě, jsou služby KAVA a HARD na peněžním trhu v dobré pozici jako doprovodné produkty pro tuto novou vlnu investorů do digitálních aktiv, protože držitelům bitcoinů poskytují vzácnou příležitost udržujte jejich expozici a bezpečně vydělávejte dvouciferné výnosy, “říká Brian Kerr.

Kava má podobný tržní potenciál

Stejně jako Hard Protocol má Kava vše, co je zapotřebí k tomu, aby se stala jednou z nejúspěšnějších nabídek jak v prostředí DeFi, tak na trhu kryptoměn jako celku. Pokud vezmeme v úvahu infrastrukturní vynalézavost, která platformu napájí, pak není důvod, proč by hodnota KAVA, tokenu správy, měla zůstat dlouho v cenovém rozpětí 1,50 $. Vzhledem k dynamice Kavy a skutečnosti, že umožňuje bezproblémovou integraci DeFi, by cena KAVA měla snadno překonat 3,50 $. Za zmínku stojí, že Kava úspěšně vyřešil problémy vyplývající z modelu Ethereum bez povolení. Jedná se tedy o životaschopnější možnost integrace DeFi pro společnosti a banky. 

Jádrem sváru však je, že Kava zůstává skrytým klenotem, protože mnozí ji nevidí jako základní vrstvu s podobným nebo dokonce nadřazeným rodokmenem ekosystému Ethereum. Místo toho je životaschopnost Kavy v současné době srovnávána s Makerem, i když se jedná primárně o blockchainovou síť navrženou pro napájení dapps a DeFi protokolů stejně jako Ethereum. Dokud to bude pokračovat, nelze kategoricky dojít k závěru, že současná cena KAVA je platným vyjádřením skutečné hodnoty platformy Kava. To znamená, že existuje dostatek prostoru pro růst i když se na Kavě začnou spouštět další dappy a funkce, počínaje aktivací výpůjční strany Hard Protocol koncem prosince. 

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map