Level01 spouští na Google Play DeFi aplikaci s AI

Úroveň 01, první platforma DeFi s obchodováním s deriváty vedenými AI, spustila svou hlavní aplikaci v obchodě Google Play začátkem tohoto měsíce. Projekt, který využívá technologii AI k doplnění svého inteligentního obchodního ekosystému kontraktů, má nyní rozšířit svoji stopu na obrovských trzích s deriváty. Podle tiskové zprávy společnosti Level01 10. října je to nově debutovaná aplikace je již k dispozici v obchodě Google ve 2 režimech: Demo a Real (peníze). Tato aplikace propaguje průkopnické inovace, které na finančních trzích nemají konkurenci, především proto, aby poskytla automatizovanou platformu pro poctivé obchodování pro každého.

Díky živé aplikaci na trhu určitě zvýší požadavky na nativní token projektu „LVX“. Digitální aktivum, které je kótováno na DigiFinexu, se v současné době obchoduje kolem 0,10 USD proti USDT a BTC s aktivním objemem. Výpis na Uniswap se plánuje a bude to další posilovač likvidity tokenu LVX. Tento nástrojový token hraje důležitou roli v platformě Level01 DeFi; uživatelé, kteří jej používají k obchodování s deriváty, budou mít o 50% nižší poplatky a mohou jej vsadit na hostování obchodních místností, aby získali provize od obchodníků v místnostech.

Level01 je také v pozici, kdy může výrazně zvýšit své výnosy, protože pokrývá trhy Forex a Commodity, které jsou obrovské ve srovnání s rodícím se trhem s kryptoměnou. Odhaduje se, že globální trh s deriváty má hodnotu 542 bilionů dolarů, dokonce i malé procento z tohoto čísla bude významné pro výnosy společnosti Level01. Obchodování na více trzích umožní společnosti Level01 rozšířit svou klientskou základnu nad trh kryptoměn. Platforma je zejména strukturována tak, aby usnadňovala výměnu derivátových kontraktů jak na krypto, tak na tradičních trzích.

Návrh hodnoty AI při obchodování s decentralizovanými deriváty

Na rozdíl od většiny platforem pro obchodování s deriváty P2P je cenový přístup Level01 docela inovativní, protože projekt kombinuje AI, big data a decentralizaci, aby svým klientům poskytl časově přesné ceny s předpovědi rizika a odměny, čímž zajistí, že každý bude obchodovat na stejném základě. Level01 toho bylo možné dosáhnout prostřednictvím své vlastní FairSense AI; Algoritmus AI ukazuje spravedlivé a přesné ceny pro obě strany smlouvy využitím cross-stream analytiky využívající data v reálném čase od Bloomberg a Thomson Reuters, něco, co je před touto aplikací k dispozici pouze velkým finančním institucím. 

FairSense AI každou sekundu upravuje hodnotu podkladových derivátových kontraktů a poskytuje investorům neustále aktualizovanou reálnou hodnotu ze svých podkladových derivátových kontraktů, než se srovná s jinou. To eliminuje běžné problémy v obchodování s deriváty, jako je skluz, lidské chyby a manipulace s daty. Tato úprava se řídí algoritmy, které byly nastaveny tak, aby sledovaly nejlikvidnější globální trhy, aby bylo možné mapovat sekvence spravedlivých a přesných cen v reálném čase. Level01 si trefně říkali „The Ultimate Fair DeFi Platform“..

Debut aplikace Level01 dále zvyšuje hodnotovou nabídku tohoto ekosystému objevování spravedlivých cen zaměřeného na AI. Cituji spoluzakladatele Adama Ooi, 

Chceme napravit současné nedostatky a nerovnosti finančních trhů a přinést všem rovnost a rovnováhu. Blockchain má schopnost dokončit naši vizi, aby byl svět lepší a spravedlivější … Toto spuštění na Google Play představuje důležitý milník v naší společnosti, který nás přibližuje k našemu cíli.“

Býčí strategická partnerství úrovně 01 v roce 2020

Před svým posledním milníkem společnost Level01 uzavřela dvě významná partnerství v rámci rozšiřování svých datových zdrojů a dosahu trhu. Společnost na začátku tohoto měsíce oznámila, že integrovala populární zdroj dat o trhu nabízený společností Bloomberg „(B-PIPE)“, čímž se stala jednou z mála blockchainových společností poskytujících důvěryhodná data z tak renomovaného zdroje.

V rámci výhledu DeFi spolupracuje Level01 s předním poskytovatelem služeb digitálního bohatství AGDelta. Ti dva od té doby spojili své schopnosti v obchodování P2P založeném na AI a distribucích zaměřených na data, aby zvýšili likviditu a poskytli prosperující příležitosti pro pokročilé investice do kryptoměn. Generální ředitel společnosti AGDelta, Andrew Au, je nakloněn perspektivě tohoto partnerství,

“Tato spolupráce s.” Technologie Level01 je logickým krokem ke kombinování nejlepších možností nákupu a prodeje plemene, aby byla uspokojena poptávka na trhu po stále zajímavějších příležitostech pro soukromé, alternativní a digitální aktiva. “

Závěr

Zatímco cenový efekt na token LVX může nějakou dobu trvat, než se odráží tento nejnovější vývoj, platforma Level01 DeFi by se mohla dívat na přijetí další úrovně. Nárůst uživatelů by mohl v konečném důsledku zvýšit hodnotu jeho tokenu utility LVX spolu se zvýšením obchodování na platformě a jeho poptávkou na uvedených kryptoměnových burzách. Při současném medvědí náladě na trhu je jeho potenciál hrubě podhodnocen a je jen otázkou času, než se tento token vyšplhá na grafy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map