Seznamte se s projekty, které pracují na zvýšení vašich výnosů DeFi

reklama Phemex

Decentralizované finance neboli DeFi se rychle rozrostly a staly se jedním z nejžhavějších trendů v dnešní kryptoměře.

S množením decentralizovaných burz, otevřenými půjčovacími platformami, výnosovými farmami, predikčními trhy a širokou škálou dalších případů použití DeFi mají držitelé kryptoměny nyní širokou škálu možností, jak změnit výnos svých aktiv.

S tolika dostupnými možnostmi může být dosažení maximálního možného výnosu výzvou. Ale naštěstí existuje i spousta projektů, které se snaží dělat to co nejjednodušší, mezi nejvýznamnější patří:

EasyFi (EASY)

Obrázkové kredity: EasyFi

EasyFi

EasyFi řeší hlavní problém, kterému v určitém okamžiku čelí mnoho investorů do kryptoměny – mělo by být jedno aktivum prodáno za účelem nákupu jiného? Na jedné straně první aktivum mohlo ocenit hodnotu, zatímco druhé nemusí fungovat tak dobře, jak se očekávalo.

Prostřednictvím EasyFi nemusí investice do kryptoměny představovat scénář typu if / or, může to být obojí. To proto, že EasyFi umožňuje uživatelům snadno uložit svá současná aktiva jako kolaterál k uzavření půjčky s nízkým úrokem. Tuto částku lze poté použít na nákup dalších ziskových kryptoměn – aniž byste museli prodávat aktiva, abyste získali kapitál pro další investice.

Jak si dokážete představit, umožňuje to investorům těžit z kapitálového zhodnocení jejich kolaterálu a zároveň uvolnit likviditu pro další investice – v podstatě je to jako investovat na pákový efekt. Dokud se investice zhodnotí rychleji než splatný úrok, dojde k čistému zisku. Vzhledem k tomu, že úrokové sazby mají tendenci být jen několik procent, zatímco mnoho kryptoměn zaznamenalo v loňském roce několik stotisícový růst, mělo by to být jednoduchý úkol pro osoby s náročným zaměřením na vysoký potenciál aktiv.

Protože je EasyFi založen na Matic Network (platforma pro škálování vrstvy 2 vrstvy Ethereum), je také schopen řešit další významný únik zisku – transakční poplatky. Díky tomu, že poplatky Etherea prudce stoupají, EasyFi dramaticky snižuje poplatky a zajišťuje, že uživatelé již nebudou muset bojovat s přemrštěnými transakčními poplatky při vkladu / výběru kolaterálu nebo splácení půjček.

Finance YOP (YOP)

Společnost YOP Finance, která je označována jako „all-in-one aplikace yOptimization“, si klade za cíl využít jedinečné vlastnosti Ethereum a Polkadot, aby pomohla uživatelům snadno maximalizovat jejich výnosy.

Prostřednictvím platformy YOP Finance yPlatform získávají uživatelé přístup k široké škále trhů DeFi na jednom místě a těží z kurátorských poznatků, které usnadňují maximalizaci výnosů, opětovné vyvážení jejich portfolia a využití výhod nejpopulárnějšího a decentralizovaného zemědělství výměnné platformy. Uživatelé mohou prostřednictvím svého jednoduchého a intuitivního uživatelského rozhraní snadno spravovat své investiční portfolio DeFi napříč řadou populárních platforem a protokolů DeFi..

Kromě toho budou uživatelé moci přistupovat k široké škále tržních analytik díky nástroji „Smart Data Analysis“ společnosti YOP Finance, který využívá sílu umělé inteligence k získávání užitečných poznatků o populárních tokenech a tržních trendech, než je destiluje do snadno použitelná data pro uživatele k využití ve svých strategiích optimalizace výnosů.

Platforma pomáhá uživatelům maximalizovat jejich výnosy agregací všeho, co potřebují, aby zjistili a využili investiční příležitosti, které by ostatní mohli přijít.

Právě teď YOP Finance podporuje DeFi aplikace postavené na Ethereum a Polkadot. V blízké budoucnosti ale také plánuje integrovat podporu předních produktů na několik dalších blockchainů, včetně Binance Smart Chain, EOS, Solana, NEAR a NEO – což v konečném důsledku umožní uživatelům spravovat jejich expozici ve velké části prostředí DeFi.

Výměna sushi

Obrázkové kredity: SushiSwap

Pokud jste někdy používali některou z mnoha platforem automatizovaného tvůrce trhu (AMM), pak byste věděli, že existují v zásadě dva způsoby, jak z nich získat výnos.

Prvním je provádění ziskových obchodů, např. nízký nákup a vysoký prodej, stejně jako na jakékoli běžné burze kryptoměn. Druhá možnost si ale s rostoucím zájmem o tyto platformy rychle získává na popularitě – mluvíme o poskytování likvidity.

Poskytováním likvidity do fondu likvidity na AMM, jako jsou Uniswap, JustSwap, SushiSwap atd., Uživatelé vydělávají zlomek veškerých poplatků za obchodování generovaných, když někdo extrahuje likviditu ze skupiny. Tento zlomek závisí na celkovém objemu poskytnuté likvidity ve vztahu k velikosti seskupení – tak, aby někdo poskytující desetinu likvidity vydělal jednu desetinu poplatků.

Zatímco většina AMM vyplácí pouze část poplatků současným poskytovatelům likvidity, SushiSwap má mírně odlišný model. Důvodem je, že na SushiSwap je 0,05% obchodních poplatků rozděleno držitelům tokenů SUSHI, jakmile vsadí své tokeny za xSUSHI. Mezitím je zbývající 0,25% poplatek distribuován současným poskytovatelům likvidity.

Tyto tokeny SUSHI se získávají zpočátku poskytováním likvidity, a lze je tedy dlouhodobě vsadit, aby navždy získaly odměny – dokonce i když byla počáteční likvidita vytažena z poolu. Díky tomu je vhodný pro ty, kteří upřednostňují dlouhodobé zisky před krátkodobými zisky.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map